2019. március 20. szerda | 12. hét | 79. nap | 20:43 | Klaudia
Férfi röplabda Extraliga - Otthon nyert a Kazincbarcika
A vendégek a második szettben öt játszmalabdát hibáztak el és a harmadikban is szívósan küzdöttek.

Eredmény (a szövetség honlapjáról):Vegyész RC Kazincbarcika-Fino Kaposvár SE 3-0 (19, 28, 23)Debreceni EAC-Kecskeméti RC 0-3 (-22, -20, -24)LV Sport Pénzügyőr SE - MAFC-BME 3-1 (24, -19, 12, 12)

Az állás: 1. Vegyész RC Kazincbarcika 21 pont, 2. LV Sport Pénzügyőr SE 18, 3. Kecskeméti RC 17, 4. Fino Kaposvár SE 10, 5. MAFC-BME 6, 6. Debrecen 0
velemenyezd, 2019. március 14. csütörtök, 21:52
Férfi röplabda Extraliga - Sima kaposvári győzelem
Eredmény:Fino Kaposvár SE-Debreceni EAC 3-0 (11, 20, 18)

Az állás: 1. LV Sport Pénzügyőr SE 15 pont/6 mérkőzés, 2. Vegyész RC Kazincbarcika 12/5, 3. Kecskeméti RC 11/6, 4. Fino Kaposvár SE 9/6, 5. MAFC-BME 4/4, 6. DEAC 0/7
velemenyezd, 2019. március 01. péntek, 20:02
Férfi röplabda Extraliga - Először kapott ki a Pénzügyőr
Az első szettben még a Jókay Zoltán vezette fővárosiak irányítottak, ezt követően a hazaiak sokkal jobban teljesítettek, és simán fordítottak sokat hibázó ellenfelükkel szemben.

A listavezető Pénzügyőrnek hatodik mérkőzésén ez volt az első veresége az Extraligában.

A Magyar Kupa február 16-i döntőjében is ez a két csapat csapott össze, a kecskemétiek akkor is négy játszmában diadalmaskodtak.

Eredmény:Kecskeméti RC-LV Sport Pénzügyőr SE 3-1 (-21, 19, 15, 18)

velemenyezd, 2019. február 28. csütörtök, 21:52
Férfi röplabda Extraliga - Kaposváron nyert a címvédő Kazincbarcika
A két csapat legutóbb a Magyar Kupa bronzmérkőzésén találkozott, akkor a borsodiak 3-0-ra nyertek.

Eredmény:Fino Kaposvár SE-Vegyész RC Kazincbarcika 1-3 (-24, -22, 13, -19)

velemenyezd, 2019. február 27. szerda, 20:22
Férfi röplabda Magyar Kupa - A Kecskemét nyerte a döntőt
A Kecskemét története negyedik kupagyőzelmét aratta, a Pénzügyőr 2017 után másodszor nyert ezüstérmet.

Eredmény, döntő:Kecskeméti RC-LV Sport Pénzügyőr SE 3-1 (15, 21, -15, 21)---------------------------------------------------------a legeredményesebb játékosok: Pesti 19, Szabó M. 16, Krupánszki 10, illetve Kovács Z. 24, Kiss D. 12

Az első játszmában a Kecskemét kezdett sokkal nyugodtabban, és előnyét folyamatosan növelve könnyedén került előnybe a rengeteget rontó fővárosi együttessel szemben, amely már tízpontos hátrányban is volt.

A második felvonásban sokáig a Jókay Zoltán irányította Pénzügyőr SE vezetett, de a hajrá előtt az alföldiek fordítottak, és ötven perc után közel kerültek a győzelemhez.

A harmadik játékrészre nagyot javult a története második kupadöntőjét játszó budapesti csapat játéka. Legjobbja, a feladóátló Kovács Zoltán ebben a játszmában kilenc pontot szerzett.

A negyedik etap hozta a legmagasabb színvonalú és legszorosabb játékot: a hajráig egyik csapat sem
velemenyezd, 2019. február 16. szombat, 17:12
Férfi röplabda Extraliga - Sima győzelemmel melegített a kupadöntőre a Pénzügyőr
Jókay Zoltán vezetőedző tanítványai sikerükkel továbbra is veretlenek, és önbizalommal telve várhatják a szombati, Kecskemét elleni érdi kupafinálét.

Eredmény, férfi Extraliga, alapszakasz:LV Sport Pénzügyőr SE-Debreceni EAC 3-0 (11, 9, 17)

Az állás: Pénzügyőr 12 pont/4 mérkőzés, 2. Kaposvár 6/3 (6-3), 3. Kecskemét 6/3 (6-4), 4. Kazincbarcika 3/2, 5. MAFC-BME 3/3, 6. DEAC 0/5
velemenyezd, 2019. február 13. szerda, 21:33
Férfi röplabda Extraliga - Háromszettes Pénzügyőr-siker
Eredmény:LV Sport Pénzügyőr SE-Vegyész RC Kazincbarcika 3-0 (20, 20, 17)

Az állás: 1. LV Sport Pénzügyőr SE 9 pont/3 mérkőzés, 2. Kaposvár 6/3 (6-3), 3. Kecskemét 6/3 (6-4), 4. Vegyész RC Kazincbarcika 3/2 (3-3), 5. MAFC-BME 3/3 (4-7), 6. Debrecen 0/4
velemenyezd, 2019. február 10. vasárnap, 19:32
Férfi röplabda Extraliga - Simán nyert a Kaposvár a Kecskemét ellen
A két együttes a múlt héten a Magyar Kupában is összecsapott egymással, akkor Kecskeméten a hazaiak nyertek 3-1-re, ezzel a jövő szombati, érdi fináléba jutottak.

Eredmény:Fino Kaposvár SE-Kecskeméti RC 3-0 (18, 19, 11)

Az állás: 1. LV Sport Pénzügyőr SE 6 pont/2 mérkőzés (6-0), 2. Kaposvár 6/3 (6-3), 3. Kecskemét 6/3 (6-4), 4. Vegyész RC Kazincbarcika 3/1, 5. MAFC-BME 0/2, 6. Debrecen 0/3
velemenyezd, 2019. február 07. csütörtök, 20:20
Férfi röplabda Extraliga - A MAFC vendégeként győzött a Pénzügyőr
Eredmény:MAFC-BME - LV Sport Pénzügyőr SE 0-3 (-19, -18, -13)

korábban:Kecskeméti RC-DEAC 3-0 (18, 21, 20)

Az állás: 1. LV Sport Pénzügyőr SE 6 pont/2 mérkőzés, 2. Kecskeméti RC 6/2, 3. Vegyész RC Kazincbarcika 3/1, 3. 4. Fino Kaposvár SE 3/2, 5. MAFC-BME 0/2, 6. DEAC 0/3
velemenyezd, 2019. február 02. szombat, 21:59
Férfi röplabda Magyar Kupa - A Pénzügyőr SE az első döntős
A párharc múlt hétfői, első mérkőzését a fővárosi együttes 3-1-re nyerte meg, ez volt a Kazincbarcika szezonbeli első veresége magyar csapattal szemben. A kedd esti visszavágón idegenben 3-2-re győzött a Pénzügyőr, vagyis kettős sikerrel jutott tovább.

A sorozat bronzmérkőzését és döntőjét február 16-án rendezik az Érd Arénában.

A Pénzügyőr 2017 után jutott ismét a Magyar Kupa fináléjába.

A másik ágon a Kaposvár és a Kecskemét találkozik egymással, az első mérkőzést a somogyiak nyerték 3-2-re, a visszavágót csütörtökön játsszák.

Eredmény, elődöntő, visszavágó:Vegyész RC Kazincbarcika-LV Sport Pénzügyőr SE 2-3 (-20, -21, 21, 20, -12)

Továbbjutott: a Pénzügyőr SE kettős győzelemmel, 6-3-as játszmaaránnyal.
velemenyezd, 2019. január 29. kedd, 21:02
Férfi röplabda MK - Előnyben a Pénzügyőr az elődöntőben
Idénybeli eddigi mindkét bajnokijukat a Vegyész nyerte: októberben hazai pályán három, novemberben idegenben négy szettben.

A Kazincbarcika ebben a szezonban először kapott ki magyar csapattól.

Eredmény, férfi Magyar Kupa, elődöntő, 1. mérkőzés:LV Sport Pénzügyőr SE-Vegyész RC Kazincbarcika 3-1 (23, 15, -24, 20)

A párharc visszavágóját jövő kedden játsszák, a bronzmeccset és a döntőt február 16-án rendezik az Érd Arénában. A másik ágon a Kecskemét és a Kaposvár találkozik.
velemenyezd, 2019. január 21. hétfő, 22:03
Férfi röplabda Extraliga - A Pénzügyőr sikerével indult a sorozat
A fővárosi együttes végig irányította a mérkőzést, és összességében magabiztos sikert aratott.

Eredmény (a szövetség honlapjáról):Fino Kaposvár SE-LV Sport Pénzügyőr SE 0-3 (-21, -20, -22)

Az Extraligában hat csapat szerepel, a legjobb kettő az oda-visszavágós alapszakasz után egyből elődöntőbe jut, a harmadik a hatodikkal, a negyedik pedig az ötödikkel játszik a négy közé kerülésért. Az elődöntőről lemaradó csapatok az NB I első két helyén végző együttessel osztályozót játszanak a jövő évi Extraliga-szereplésért.
velemenyezd, 2019. január 18. péntek, 19:52