2020. június 05. péntek | 23. hét | 157. nap | 05:45 | Fatime
Jégkorong Erste Liga - Kikapott Brassóban a Csíkszereda
A már biztos alapszakaszgyőztes Sport Club sorozatban megnyert négy találkozó után maradt alul ismét a ligában.

Eredmény (a szövetség honlapja szerint):Corona Brasov (román)-Sport Club Csíkszereda (román) 5-2 (0-1, 4-1, 1-0)

korábban:Hokiklub Budapest-UTE 7-2 (1-1, 4-0, 2-1)

később:Schiller-Vasas HC - Gyergyói HK (román) 17.40
velemenyezd, 2020. január 05. vasárnap, 18:21
Jégkorong Erste Liga - A listavezető Csíkszereda nyert, az FTC kikapott
A budapesti együttes Brassóban szétlövést követően maradt alul, a csíkszeredai gárda gólzáporos harmadik harmadban kerekedett az UTE fölé, a hazaiak győztes találata 58:13-nál született.

Eredmény (a sorozat honlapja szerint):Corona Brasov (román) - FTC-Telekom 4-3 (1-1, 1-1, 1-1, 0-0, 1-0) - szétlövésselSport Club Csíkszereda (román)-UTE 5-4 (1-1, 1-0, 3-3)Dunaújvárosi Acélbikák-Fehérvári Titánok 6-2 (2-0, 3-0, 1-2)Hokiklub Budapest - Schiller-Vasas HC 7-2 (4-0, 1-0, 2-2)

később:DEAC-Gyergyói HK (román) 18.30
velemenyezd, 2019. november 22. péntek, 20:27
Jégkorong Erste Liga - Nyert az FTC, kikapott az UTE
A ferencvárosiak 3-1-re győzték le a gyergyói csapatot, az újpestiek a Hokiklub Budapesttel szemben maradtak alul. A Vasas Brassóban szenvedett háromgólos vereséget, a Dunaújvárosi Acélbikák csapata pedig kiadós verésben részesítette székesfehérvári vendéglátóját, a Titánok együttesét.

Eredmények:FTC-Telekom - Gyergyói HK (román) 3-1 (2-0, 0-1, 1-0)UTE-Hokiklub Budapest 1-2 (0-0, 1-1, 0-1)Corona Brasov (román) - Schiller-Vasas HC 4-1 (3-1, 0-0, 1-0)Fehérvári Titánok-Dunaújvárosi Acélbikák 1-7 (0-2, 1-1, 0-4)
velemenyezd, 2019. szeptember 13. péntek, 21:21
Jégkorong Erste Liga - Kikapott Brassóban a DEAC
Eredmények (az Erste Liga honlapjáról), középszakasz, felsőház:Corona Brasov (román)-DEAC 4-1 (2-0, 0-1, 2-0)

később:UTE - FTC-Telekom 20.00
velemenyezd, 2019. január 28. hétfő, 20:02
Jégkorong Erste Liga - Simán kikapott Brassóban a Dunaújváros
Eredmények (a liga honlapja szerint):Corona Brasov (román)-Dunaújvárosi Acélbikák 4-1 (1-0, 1-0, 2-1)

később:EV Vienna Capitals II (osztrák) - FTC-Telekom 17.50Hokiklub Budapest-Sport Club Csíkszereda (román) 18.40
velemenyezd, 2018. december 09. vasárnap, 18:52
Jégkorong Erste Liga - Brassóban is kikapott a Gyergyó
A győztes gólt Bíró Mátyás szerezte a 17. percben.

A hetedik meccsükön hatodszor alulmaradt vendégek vezetőedzőjét, Alekszander Trofimovot az eddigi gyenge eredmények miatt hétfőn menesztették, így Brassóban ideiglenes megbízatással Vaclav Novak irányította a csapatot.

Eredmények (a sorozat honlapjáról):Corona Brasov (román)-Gyergyói HK (román) 1-0 (1-0, 0-0, 0-0)

később:FTC-Telekom - Sport Club Csíkszereda (román) 20.00
velemenyezd, 2018. október 01. hétfő, 19:45
Jégkorong Erste Liga - Simán kikapott a Capitals Brassóban
Eredmény (a szövetség honlapjáról):

középszakasz, alsóház:ASC Corona Brasov (román)-EV Vienna Capitals (osztrák) 7-1 (4-1, 3-0, 0-0)

később:Fehérvári Titánok-Ferencvárosi TC 20.00
velemenyezd, 2018. január 22. hétfő, 20:04
Jégkorong MOL Liga - Kikapott Brassóban az Újpest
Eredmények:Corona Brasov (román)-UTE 4-1 (1-0, 1-0, 2-1)

később:DVTK Jegesmedvék-Fehérvári Titánok 18.00SC Csíkszereda (román)-FTC 18.00
velemenyezd, 2016. szeptember 26. hétfő, 19:47
Jégkorongliga - Dunaújvárosi és brassói siker
A Brassóban fellépő, a tabellán a játéknap előtt hatodik Ferencváros két góllal kikapott a negyedik helyet elfoglaló romániai együttestől.

Eredmények:Dab.Docler - Debrecen 6-0 (2-0, 3-0, 1-0)Corona Brasov (román)-Ferencváros 6-4 (1-1, 2-3, 3-0)

később:Miskolci Jegesmedvék-Nové Zámky (szlovák) 18.00
velemenyezd, 2014. december 28. vasárnap, 19:23
Jégkorongliga - Kikapott Brassóban a Debrecen
Eredmény (a sorozat honlapja alapján):Corona Brasov (román)-Debrecen 7-1 (2-0, 3-0, 2-1)

később:Dab.Docler-Nové Zámky (szlovák) 17.00HSC Csíkszereda (román)-Újpest 17.00Ferencváros-Miskolci Jegesmedvék 19.00
velemenyezd, 2014. november 23. vasárnap, 18:23
Jégkorongliga - Kikapott Brassóban a Dunaújváros
A dunaújvárosi együttes háromgólos előnyre tett szert, de a Brassó felzárkózott, sőt az 58. percben a vezetést is átvette. A DAB ugyan az 59. percben hosszabbításra mentette a találkozót, ám végül így is kikapott.

Mol Liga, elődöntő, 3. mérkőzés:Corona Brasov (román)-Dab.Docler 5-4 (0-2, 1-1, 3-1, 0-0, 1-0) - hosszabbítás után-------------------------------------------------------------- --gólszerzők: Gliga (30.), Zsók (43.), Saluga (52., 59.), Dornic (71.) illetve Azari (5.), Peterdi (10.), Gröschl (28.), Jabornik (60.)

Az állás: 2-1 a Brassó javára.

korábban:Miskolci Jegesmedvék-Nové Zámky (szlovák) 2-3 (1-1, 0-0, 1-1, 0-1) - hosszabbítás után-------------------------------------------------------------g ólszerzők: Boyle (7.), Roczanov (43.), illetve Weissmann (15.), Pavesic (52.), Sucharda (63.)

Az állás: 2-1 az Érsekújvár javára.

Mindkét párosításban hétfőn játsszák a negyedik mérkőzést, ugyanezeken a helyszíneken.

A döntősorozat - amely már négy sikerig tart majd
velemenyezd, 2014. március 02. vasárnap, 21:32
Jégkorongliga - Kikapott Brassóban az UTE
Eredmény:Corona Brasov (román)-UTE 6-1 (3-1, 0-0, 3-0)-------------------------------------------------

gólszerzők: Zsók (1.), Wehrs (11.), Saluga (14., 57.), Imecs (43.), Petres (45.), illetve Pichler (10.)

később:HSC Csíkszereda (román)-Nové Zámky (szlovák) 18.45FTC-Dab Docler 19.00
velemenyezd, 2014. február 02. vasárnap, 20:25