2019. január 20. vasárnap | 3. hét | 20. nap | 18:48 | Fábián, Sebestyén
Férfi vízilabda Magyar Kupa - Huszonegy év után nyert a Ferencváros
Eredmény, BENU férfi Magyar Kupa, döntő:FTC-Telekom Waterpolo - PannErgy-Miskolci VLC 10-4 (4-2, 2-1, 2-1, 2-0)-------------------------------------------------------------- ---------gólszerzők: Varga 5, Younger és Sedlmayer 2-2, Jaksic 1, illetve Bowen 2, Stojanovic és Bedő 1-1

A vasárnapi találkozó csak az első negyed közepéig volt szoros: a Fradi 2-0-s vezetése után a miskolciak még egyenlítettek, ezt követően viszont egyértelműen a fővárosiak akarata érvényesült, és az öt gólig jutó Varga Dénes vezérletével ilyen arányban is megérdemelten nyertek.

A Ferencváros ezzel a magyar bajnoki cím, az Eurokupa-győzelem, valamint az Európai Szuperkupa megnyerése után negyedik trófeáját gyűjtötte be 2018-ban.

A szombati elődöntőben:FTC-Telekom Waterpolo - A-Híd OSC Újbuda 11-7 (2-3, 5-1, 3-2, 1-1)PannErgy-Miskolci VLC - BVSC-Zugló 9-8 (2-2, 3-3, 3-2, 1-1)

korábban:

Női Magyar Kupa, döntő:UVSE - BVSC-Zugló Diapolo 10-5 (3-0, 2-0, 1-1, 4-4)
velemenyezd, 2018. december 16. vasárnap, 17:25
Férfi vízilabda Magyar Kupa - A Miskolc lesz az FTC ellenfele a döntőben
A Komjádi Uszodában zajló négyes döntő második összecsapásán végig szoros volt az állás, jelentősebb előnyre egyik alakulat sem tudott szert tenni. A hajrában a vasutascsapat elszalasztotta az egyenlítés lehetőségét, így a Miskolc 9-8-ra nyert és döntőbe jutott.

Eredmények, férfi Magyar Kupa, négyes döntő:

elődöntők:

----------PannErgy-Miskolci VLC - BVSC-Zugló 9-8 (2-2, 3-3, 3-2, 1-1)

korábban:FTC-Telekom Waterpolo- A-Híd OSC Újbuda 11-7 (2-3, 5-1, 3-2, 1-1)

Vasárnap az UVSE - BVSC-Zugló Diapolo női döntőt 14 órától rendezik meg, majd 16 órától a férfiak fináléjára kerül sor.
velemenyezd, 2018. december 15. szombat, 17:22
Férfi vízilabda Magyar Kupa - Az FTC az első döntős
A Komjádi Uszodában zajló négyes döntő első elődöntőjében a zöld-fehéreknél különösen az olimpiai és világbajnok Varga Dénes remekelt, aki ötször is bevette a legutóbb kupadöntős újbudaiak kapuját.

Az FTC ellenfele a döntőben a BVSC-Miskolc találkozó győztese lesz.

Eredmény, férfi Magyar Kupa, négyes döntő:

elődöntő:

---------FTC-Telekom Waterpolo- A-Híd OSC Újbuda 11-7 (2-3, 5-1, 3-2, 1-1)

később:BVSC-Zugló - PannErgy-Miskolci VLC 15.45
velemenyezd, 2018. december 15. szombat, 15:41
Férfi vízilabda világliga - Kidőlt a Märcz-csapatból a kapus Vogel
Márton is hiányozni fog. Varga és Hárai több mint egy év szünet után tért vissza a válogatottba, s nagy szerepe volt abban, hogy a gárda a németeket (17-9) és az oroszokat (15-8) is magabiztosan győzte le az első két fordulóban.

A Málta elleni összecsapás 17.30 órakor kezdődik, a mérkőzést az M4 Sport élőben közvetíti.

A magyar válogatott kerete: kapusok: Csoma Kristóf (PannErgy-Miskolci VLC), Kardos Gergely (Szolnoki Dózsa)mezőnyjátékosok: Bátori Bence (Szolnoki Dózsa), Erdélyi Balázs (A-Híd OSC Újbuda), Jansik Szilárd (FTC-Telekom Waterpolo), Kovács Gergő (A-Híd OSC Újbuda), Manhercz Krisztián (A-Híd OSC Újbuda), Mezei Tamás (FTC-Telekom Waterpolo), Nagy Ádám (PannErgy-Miskolci VLC), Német Toni (FTC-Telekom Waterpolo), Pásztor Mátyás (BVSC-Zugló), Pohl Zoltán (FTC-Telekom Waterpolo), Vadovics Viktor (PannErgy-Miskolci VLC)

A magyarok további programja:december 10.: Magyarország-Máltajanuár 29.: Németország-Magyarországfebruár 19.: Magyarország-Oroszországmárcius 12.:
velemenyezd, 2018. december 08. szombat, 12:16
Férfi vízilabda Eurokupa - Hazai győzelmével elődöntőben az OSC
Eredmény:

Eurokupa, negyeddöntő, visszavágó:A-Híd OSC Újbuda - CN Terrassa (spanyol) 10-7 (4-1, 4-2, 1-3, 1-1)-------------------------------------------------------------- ----az OSC gólszerzői: Manhercz 4, Brguljan 2, Kovács G., Seman, Burián, Erdélyi

Továbbjutott: az OSC 19-16-os összesítéssel.

Két hete Terrassában bíztató döntetlent ért el az újbudai csapat, amely szerdán a Nyéki Imre Uszodában már a mérkőzés elején igyekezett döntésre vinni a továbbjutást. A nagyszünetre már ötgólos különbséget dolgozott ki, így a folytatásban a négy találatig jutó Manhercz Krisztián vezérletével már nyugodtan gazdálkodhatott előnyével.
velemenyezd, 2018. december 05. szerda, 21:32
Vízilabda ob I - Gólzáporos meccsen három találattal jobb volt a Debrecen
Az Eger a papírformának megfelelően biztosan verte a Szentest.

E.ON férfi ob I, alapszakasz, 8. forduló:

B csoport:Debreceni VSE-Tatabánya 16-13 (3-3, 4-2, 4-4, 5-4)

korábban:Kaposvári VK - PannErgy-Miskolci VLC 4-14 (1-3, 2-4, 0-4, 1-3)

Szolnoki Dózsa-UVSE 17-8 (5-2, 5-3, 3-0, 4-3)

később:A-Híd OSC Újbuda - VasasPlaket 19.00

A csoport:ZF-Eger - Metalcom Szentes 13-8 (5-3, 2-3, 3-1, 3-1)

korábban:BVSC-Zugló - PVSK-Mecsek Füszért 11-12 (4-3, 3-1, 3-3, 1-5)

később:RacioNet-Honvéd - AVUS Szombathely 19.00
velemenyezd, 2018. december 01. szombat, 19:22
Vízilabda ob I - Fölényes győzelmet aratott a Szolnok és a Miskolc
A Bajnokok Ligája-résztvevő Tisza-partiak a vendég UVSE ellen 17-8-ra nyertek, míg a borsodi alakulat a Kaposvár otthonában diadalmaskodott 14-4-re.

A csoport:

B csoport:Kaposvári VK - PannErgy-Miskolci VLC 4-14 (1-3, 2-4, 0-4, 1-3)

később:Debreceni VSE-Tatabánya 17.00A-Híd OSC Újbuda - VasasPlaket 19.00

A csoport:

később:ZF-Eger - Metalcom Szentes 18.00RacioNet-Honvéd - AVUS Szombathely 19.00
velemenyezd, 2018. december 01. szombat, 17:52
Vízilabda ob I - Otthonában veszített a BVSC
A találkozó jelentős részében a házigazda vezetett többször három-négy góllal is, a hajrában azonban a baranyaiak remekeltek, s az utolsó negyed 5-1-es megnyerésével fordítani tudtak.

A csoport:BVSC-Zugló - PVSK-Mecsek Füszért 11-12 (4-3, 3-1, 3-3, 1-5)

B csoport:Kaposvári VK - PannErgy-Miskolci VLC 16.00

Szolnoki Dózsa-UVSE 16.00Debreceni VSE-Tatabánya 17.00A-Híd OSC Újbuda - VasasPlaket 19.00
velemenyezd, 2018. december 01. szombat, 14:31
Férfi vízilabda ob I - A BVSC vendégeként nyert az Eger
E.ON férfi ob I, alapszakasz, 6. forduló:

---------------------------------------

A csoport:BVSC-Zugló - ZF-Eger 8-12 (3-3, 3-3, 0-3, 2-3)

korábban:KSI-AVUS Szombathely 9-13 (3-4, 1-4, 1-3, 4-2)

később:RacioNet-Honvéd - FTC-Telekom Waterpolo 19.00PVSK-Mecsek Füszért - Metalcom Szentes 19.00

B csoport:VasasPlaket-Tatabánya 7-7 (1-1, 2-2, 2-2, 2-2)

korábban:UVSE-Kaposvári VK 11-8 (4-3, 1-2, 3-1, 3-2)

később:A-Híd OSC Újbuda - Debreceni VSE 19.00
velemenyezd, 2018. november 24. szombat, 19:32
Férfi vízilabda ob I - A Szombathely idegenben, az UVSE otthon nyert

A csoport:KSI-AVUS Szombathely 9-13 (3-4, 1-4, 1-3, 4-2)

később:BVSC-Zugló -ZF-Eger 17.00RacioNet-Honvéd - FTC-Telekom Waterpolo 19.00PVSK-Mecsek Füszért - Metalcom Szentes 19.00

B csoport:UVSE-Kaposvári VK 11-8 (4-3, 1-2, 3-1, 3-2)

később:VasasPlaket-Tatabánya 18.00A-Híd OSC Újbuda - Debreceni VSE 19.00
velemenyezd, 2018. november 24. szombat, 14:53
Férfi vízilabda Eurokupa - Spanyolországi döntetlennel jó helyzetben az OSC
A hazaiak öt másodperccel a vége előtt egyenlítettek, a magyar csapat legjobbja a háromgólos Hárai Balázs volt.

A visszavágót december 5-én rendezik.

Eredmény:

Eurokupa, negyeddöntő, első mérkőzés:CN Terrasa (spanyol) - A-Híd OSC Újbuda 9-9 (2-1, 0-2, 3-3, 4-3)-------------------------------------------------------------- --a magyar csapat gólszerzői: Hárai 3, Salamon, Brguljan 2-2, Erdélyi, Randelovic 1-1
velemenyezd, 2018. november 21. szerda, 22:23
Férfi vízilabda ob I - Könnyed miskolci győzelem
A találkozó legjobbja az öt gólt szerző miskolci Vadovics Viktor volt.

E.ON férfi ob I, alapszakasz, az 5. fordulóból elhalasztott mérkőzés:

B csoport:Debreceni VSE - PannErgy-Miskolci VLC 8-15 (2-4, 3-4, 2-3, 1-4)

A tabella: 1. A-Híd OSC Újbuda 5 5 - - 84-23 15 pont 2. PannErgy-Miskolci VLC 5 5 - - 68-35 15 3. Szolnoki Dózsa 5 4 - 1 61-29 12 4. Debreceni VSE 5 3 - 2 47-48 9 5. Tatabánya 5 1 - 4 29-55 3 6. UVSE 5 1 - 4 34-66 3 7. VasasPlaket 5 - 1 4 35-65 1 8. Kaposvári VK 5 - 1 4 29-66 1
velemenyezd, 2018. november 21. szerda, 21:34