2019. október 17. csütörtök | 42. hét | 290. nap | 10:02 | Hedvig
Női kézilabda NB I - Nyert a Győr, a Debrecen és a Vác
Női NB I:Érd HC-DVSC Schaeffler 29-33 (13-21)EUbility Group-Békéscsabai Előre - Győri Audi ETO KC 19-30 (10-13)Váci NKSE-Szombathelyi KKA 31-28 (14-16)

később:Alba Fehérvár KC-Kisvárda Master Good SE 18.30

velemenyezd, 2019. október 09. szerda, 19:52
Címkék: HC-DVSC Schaeffler, EUbility Group-Békéscsabai Előre, Győri Audi ETO KC, Váci NKSE-Szombathelyi KKA, Alba Fehérvár KC-Kisvárda Master Good SE,
Női kézilabda EHF Kupa - Előnyben a Debrecen is
A visszavágót jövő vasárnap rendezik Leverkusenben.

Eredmény, 2. forduló, 1. mérkőzés:DVSC Schaeffler - TSV Bayer 04-Werkselfen (német) 35-27 (16-15)----------------------------------------------------------- ----

Az első félidőben gyakorlatilag fej fej mellett haladtak a csapatok, a hazaiak egygólos előnnyel vonultak pihenőre.

A fordulást követően a Debrecen néhány perc után ellépett ellenfelétől és fokozatosan növelte előnyét, a 46. percben már tízgólos volt a különbség, végül ebből nyolcat sikerült megőrizni a visszavágóra.

A magyar csapat legjobbja a hétgólos Bulath Anita volt, Kovács Anna és a montenegrói Jelena Despotovic hat-hat gólt lőtt.

Az Érd HC és a címvédő Siófok KC a selejtező harmadik fordulójában csatlakozik a mezőnyhöz.

korábban:Váci NKSE-Hypo Niederösterreich (osztrák) 26-22 (15-11)
velemenyezd, 2019. október 12. szombat, 20:54
Női kézilabda EHF Kupa - Váci előny a Hypo ellen
A visszavágót egy hét múlva rendezik Maria Enzersdorfban.

Eredmény, 2. forduló, 1. mérkőzés:Váci NKSE-Hypo Niederösterreich (osztrák) 26-22 (15-11)-------------------------------------------------------

A hazaiak az első félidőben kevesebb, a másodikban annál több hibával játszottak, így hiába vezettek a szünet előtt hét góllal is (15-8),a végén be kellett érniük négytalálatnyi különbséggel. Ezzel együtt a továbbjutásra esélyesebb a Vác, amelynek a szombati meccsen a hatszor eredményes Lakatos Rita volt a legeredményesebb játékosa.

később:DVSC Schaeffler - TSV Bayer 04-Werkselfen (német) 19.00
velemenyezd, 2019. október 12. szombat, 16:54
Női kézilabda NB I - December végén találkozik először a Győr és az FTC
A magyar szövetség honlapja szerint a Bajnokok Ligája-aranyérmes győriek az EHF Kupa-győztes Siófok otthonában, a fővárosiak pedig az Érd vendégeként kezdik a bajnokságot szeptember 1-jén. Az utolsó fordulóban, 2020. május 23-án az ETO a Kisvárda, az FTC pedig az újonc Szombathelyi KKA vendége lesz.

A Győr és a Ferencváros először december 29-én találkozik Budapesten, a kisalföldi megyeszékhelyen pedig május 3-án csapnak össze.

Az időpontok a nemzetközi kupaszereplések függvényében még változhatnak, a hivatalos menetrend várhatóan augusztus elejére készül el.

A női NB I-ben továbbra is 14 csapat vesz részt, valamennyi helyezés a 26 fordulóból álló körmérkőzéses rendszerben dől el, rájátszást nem rendeznek.

A női bajnokság mezőnye:

-----------------------Alba Fehérvár KC, Békéscsabai ENKSE, Dunaújvárosi Kohász KA, DVSC Schaeffler, Érd HC, FTC-Rail Cargo Hungaria, Győri Audi ETO KC, Kisvárda Master Good SE, Mosonmagyaróvári KC SE, MTK Budapest, Siófok KC, Szent István SE,
velemenyezd, 2019. július 09. kedd, 13:32
Élő tv-sportközvetítések - Kedd, szerda
október 9., kedd:

-----------------

M4 Sport18.45: Kézilabda, női K&H Liga, FTC-Rail Cargo Hungaria - DVSC Schaeffler

Sport 217.00: Jégkorong, Bajnokok Ligája, HC Pilsen-Banská Bystrica

Eurosport 1:14.00: Kerékpár, török körverseny, 1. szakasz16.00: Tenisz, WTA-torna, Linz

Digisport 1 9.00: Tenisz, WTA-torna, Hongkong17.45: Kosárlabda, Európa Kupa, Alba Fehérvár-BC Dnipro

Digisport 2 7.00: Tenisz, ATP-torna, Sanghaj

október 10., szerda:

-------------------

M4Sport18.00: Kézilabda, női K&H liga, GVM Europe-Vác - Kisvárda Master Good SE20.15: Labdarúgás, U19-es Európa-bajnoki selejtező, Magyarország-Szlovénia

Sport 119.00: Kézilabda, Bajnokok Ligája, RN Löwen-Kristianstad20.45: Labdarúgás, barátságos mérkőzés, Olaszország-Ukrajna

Sport 218.00: Jégkorong, Bajnokok Ligája, Kometa Brno-Zug

Eurosport 114.00: Kerékpár, török körverseny, 2. szakasz16.00: Tenisz, WTA-torna, Linz

Digisport 1 9.00: Tenisz, WTA-torna, Hongkong18.15: Kosárlabda, női
velemenyezd, 2018. október 09. kedd, 08:10
Élő tv-sportközvetítések - Hétfő, kedd
október 8., hétfő:

------------------

M4 Sport16.00: Labdarúgás, a magyar válogatott sajtótájékoztatója, Telki19.45: Jégkorong, Erste Liga, UTE-DEAC

Sport 120.30: Labdarúgás, 2. Bundesliga, 1. FC Köln-Duisburg

Sport 214.00: Kosárlabda, NBA, előidény, Philadelphia 76ers-Dallas Mavericks

Digisport 1 9.00: Tenisz, WTA-torna, Hongkong

Digisport 2 8.00: Tenisz, ATP-torna, Sanghaj18.45: Röplabda, férfi Bajnokok Ligája, Kazincbarcika-PAOK

Spíler 121.00: Jégkorong, NHL, Buffalo Sabres-Vegas Golden Knights

Sport 2 2.15: Amerikaifutball, NFL, Washington Redskins-New Orleans Saints17.00: Jégkorong, Bajnokok Ligája, HC Pilsen-Banská Bystrica

Eurosport 111.00: Kerékpár, Török körverseny,
velemenyezd, 2018. október 08. hétfő, 08:00
Női kézilabda NB I - A Győr 12, az FTC 10 góllal nyert
A győriek a vendég Fehérvár együttesét győzték le 12 góllal, míg az FTC az MTK vendégeként bizonyult jobbnak 10 találattal.

Eredmények:Győri Audi ETO KC-Alba Fehérvár KC 38-26 (17-10)MTK Budapest - FTC-Rail Cargo Hungaria 25-35 (11-17)Eszterházy SC-Érd HC 28-33 (15-16)Békéscsabai ENKSE - Moyra-Budaörs 31-29 (19-14)Siófok KC - DVSC-Schaeffler 35-18 (16-6)GVM Europe-Vác - Dunaújvárosi Kohász KA 29-24 (16-15)
velemenyezd, 2018. szeptember 02. vasárnap, 10:11