Belépés
2019. szeptember 23. hétfő | 39. hét | 266. nap | 15:58 | Tekla
Friss Sport Versek Egészség Bőrápolás Receptek Praktikák Jótékony hatások Házilag
Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök
június 12., szerda:

-------------------

M4 Sport15.45: Kerékpár, Tour de Hongrie, 2. szakasz18.15: Kosárlabda, férfi NB I, elődöntő, 5. mérkőzés, Körmend-Pécs20.45: Labdarúgás, női világbajnokság, Franciaország, csoportkör, Franciaország-Norvégia

Sport 117.15: Kézilabda, férfi Eb-selejtező, Szlovákia-Magyarország

Sport 211.00 és 17.30: Tenisz, ATP-torna, Stuttgart

Eurosport 115.00: Kerékpár, Criterium du Dauphiné Libéré, 4. szakasz16.45 és 21.50: Autósport, 24 órás Le Mans-i verseny, szabadedzés és selejtező

Digisport 111.00: Tenisz, WTA-torna, 's-Hertogenbosch17.50: Röplabda, női Európa-liga, arany divízió, B csoport, 5. forduló, Ausztria-Magyarország

Digisport 213.00: Tenisz, WTA-torna, Nottingham

június 13., csütörtök:

----------------------

M4 Sport15.45: Kerékpár, Tour de Hongrie, 3. szakasz17.45: Labdarúgás, női világbajnokság, Franciaország, csoportkör, Ausztrália-Brazília20.00: Futsal, NB I, döntő, 5. mérkőzés, Berettyóújfalu-Haladás

Sport 211.00 és 17.30: Tenisz, ATP-torna, Stuttgart

Eurosport 115.00: Kerékpár, Criterium du Dauphiné Libéré, 5. szakasz18.50 és 21.50: Autósport, 24 órás Le Mans-i verseny, selejtező

Eurosport 210.50: Vívás, Ázsia-bajnokság, Tokió, 1. nap

Digisport 114.30: Tenisz, WTA-torna, 's-Hertogenbosch

Digisport 213.00: Tenisz, WTA-torna, Nottingham

Spíler1 TV 2.00: Jégkorong, NHL, Stanley Kupa-döntő, 7. mérkőzés, Boston Bruins-St. Louis Blues

Forrás: MTI
velemenyezd, 2019. június 12. szerda, 12:33
Címkék: Dauphiné Libéré, Spíler1 TV, Stanley Kupa-döntő, Boston Bruins-St, Louis BluesForrás, világbajnokság,
Kommentek
Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek
június 13., csütörtök:

----------------------

M4 Sport15.45: Kerékpár, Tour de Hongrie, 3. szakasz17.45: Labdarúgás, női világbajnokság, Franciaország, csoportkör, Ausztrália-Brazília20.00: Futsal, NB I, döntő, 5. mérkőzés, Berettyóújfalu-Haladás

Sport 211.00 és 17.30: Tenisz, ATP-torna, Stuttgart

Eurosport 115.00: Kerékpár, Criterium du Dauphiné Libéré, 5. szakasz18.50 és 21.50: Autósport, 24 órás Le Mans-i verseny, selejtező

Eurosport 210.50: Vívás, Ázsia-bajnokság, Tokió, 1. nap

Digisport 114.30: Tenisz, WTA-torna, 's-Hertogenbosch

Digisport 213.00: Tenisz, WTA-torna, Nottingham

június 14., péntek:

-------------------

M4 Sport15.45: Kerékpár, Tour de Hongrie, 4. szakasz17.45: Labdarúgás, női világbajnokság, Franciaország, csoportkör, Jamaica-Olaszország20.15: Labdarúgás, U20-as világbajnokság, Lengyelország, a 3. helyért, Olaszország-Ecuador

Sport 1 3.00: Kosárlabda, NBA, döntő, 6. mérkőzés, Golden State Warriors-Toronto Raptors14.30: Tenisz,
velemenyezd, 2019. június 13. csütörtök, 07:50
Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap és hétfő
2. futam14.45: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, a 3. helyért, Svájc-Anglia20.00: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, döntő, Portugália-Hollandia

Sport 213.00 és 19.00: Darts, csapat-világbajnokság, 4. nap23.00: Golf, RBC Canadian Open, Hamilton, 4. nap

Eurosport 111.25 és 14.45: Tenisz, Roland Garros, Párizs

Eurosport 210.50: Motorsport, superbike-vb, Jerez, superpole12.05: Motorsport, supersport-vb, Jerez, futam12.55 és 16.00: Motorsport, Endurance-vb, Oschersleben14.00: Kerékpár, Criterium du Dauphiné Libéré, 1. szakasz

Spíler1 TV 10.55 és 13.55: Motorsport, superbike-vb, Jerez, superpole és 2. futam12.10: Motorsport, supersport-vb, Jerez, futam

június 10., hétfő:

------------------

M4 Sport16.30: Labdarúgás, Puskás Suzuki Kupa, bronzmérkőzés, Felcsút18.00: Labdarúgás, Puskás Suzuki Kupa, döntő, Felcsút20.00: Kosárlabda, férfi NB I, elődöntő, 4. mérkőzés (ha szükséges)

Sport 120.30: Labdarúgás, Eb-selejtező, Spanyolország-Svédország

Sport 211.00: Tenisz, ATP-torna,
velemenyezd, 2019. június 07. péntek, 09:00
Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat és vasárnap
június 8., péntek:

------------------

M4 Sport15.45 és 19.55: Forma-1, Kanadai Nagydíj, 1. és 2. szabadedzés17.30: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, az 5-8. helyért, Genova18.45: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, elődöntő, Genova

Sport 119.30: Labdarúgás, vb-felkészülési mérkőzés, Németország - Szaúd-Arábia, Leverkusen

Sport 222.00: Golf, Jude Classics, 2. nap

Eurosport 112.45 és 16.15: Tenisz, Roland Garros, férfi elődöntők

Eurosport 215.15: Kerékpár, Criterium du Dauphiné Libéré, 5. szakasz

Spíler1 TV14.55: Motorsport, Supersport-vb (SSP), szabadedzés, Brno16.00: Motorsport, Superbike-vb (SBK), szabadedzés, Brno

június 9., szombat:

-------------------

M4 Sport 9.45: Kajak-kenu, Európa-bajnokság, Belgrád17.15: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Magyarország-Ausztrália19.45: Forma-1, Kanadai Nagydíj, időmérő

Duna World19.45: Kézilabda, világbajnoki pótselejtező, 1. mérkőzés, Szlovénia-Magyarország, Koper

Sport 1 3.00: Kosárlabda, NBA, döntő, 4.
velemenyezd, 2018. június 08. péntek, 07:55
Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek
június 7., csütörtök:

---------------------

M4 Sport17.30: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, negyeddöntő, ZF-Eger - CN Barceloneta, Genova19.00: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, negyeddöntő, Szolnoki Dózsa-Jug Dubrovnik, Genova

Sport 120.45: Labdarúgás, vb-felkészülési mérkőzés, Anglia-Costa Rica, London

Sport 222.00: Golf, Jude Classics, 1. nap

Eurosport 115.00 és 17.15: Tenisz, Roland Garros, női elődöntők

Eurosport 215.15: Kerékpár, Criterium du Dauphiné Libéré, 4. szakasz

június 8., péntek:

------------------

M4 Sport15.45 és 19.55: Forma-1, Kanadai Nagydíj, 1. és 2. szabadedzés17.30: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, az 5-8. helyért, Genova18.45: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, elődöntő, Genova

Sport 119.30: Labdarúgás, vb-felkészülési mérkőzés, Németország - Szaúd-Arábia, Leverkusen

Sport 222.00: Golf, Jude Classics, 2. nap

Eurosport 112.45 és 16.15: Tenisz, Roland Garros, férfi elődöntők

Eurosport 215.15: Kerékpár, Criterium du
velemenyezd, 2018. június 07. csütörtök, 08:01
Élő tv-sportközvetítések - Kedd, szerda
június 5., kedd:

----------------17.45: Kosárlabda, férfi NB I, elődöntő, 4. mérkőzés, Alba Fehérvár-Falco Szombathely

Eurosport 114.00 és 17.15: Tenisz, Roland Garros

Eurosport 214.00 és 16.45: Tenisz, Roland Garros15.15: Kerékpár, Criterium du Dauphiné Libéré, 2. szakasz19.00: Atlétika, Paavo Nurmi Játékok, Turku

június 6., szerda:

------------------

M4 Sport13.45: Labdarúgás, női felkészülési mérkőzés, Magyarország-Görögország15.50: Röplabda, férfi Európa Liga, ezüst divízió, B csoport, 6. (utolsó) forduló, Magyarország-Fehéroroszország18.15: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Fehéroroszország-Magyarország

Sport 121.00: Ökölvívás, profi gála, London

Eurosport 114.00 és 17.15: Tenisz, Roland Garros

Eurosport 214.00 és 16.45: Tenisz, Roland Garros15.15: Kerékpár, Criterium du Dauphiné Libéré, 3. szakasz
velemenyezd, 2018. június 05. kedd, 07:51
Élő tv-sportközvetítések - Hétfő, kedd
június 4., hétfő:

-----------------

M4 Sport19.45: Futsal, NB I, döntő, 2. mérkőzés, ETO FC Győr-MVFC Berettyó

Eurosport 111.00, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00 és 21.00: Tenisz, Roland Garros

Eurosport 211.00, 13.00, 16.45, 19.00: Tenisz, Roland Garros15.15: Kerékpár, Criterium du Dauphiné Libéré, 1. szakasz

június 5., kedd:

----------------17.45: Kosárlabda, férfi NB I, elődöntő, 4. mérkőzés, Alba Fehérvár-Falco Szombathely

Eurosport 114.00 és 17.15: Tenisz, Roland Garros

Eurosport 214.00 és 16.45: Tenisz, Roland Garros15.15: Kerékpár, Criterium du Dauphiné Libéré, 2. szakasz19.00: Atlétika, Paavo Nurmi Játékok, Turku

Spíler1 TV 1.45: Jégkorong, NHL, döntő, 4. mérkőzés, Washington Capitals-Vegas Golden Knights
velemenyezd, 2018. június 04. hétfő, 08:01
Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap
péntek:

-----------------

M4 Sport15.45: Forma-1, Kanadai Nagydíj, 1. szabadedzés20.00: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Andorra-Magyarország

Sport 117.45: Labdarúgás, barátságos mérkőzés, Oroszország-Chile20.30: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Lettország-Portugália



Sport 213.00: Lósport, futam20.30: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Svédország-Franciaország

Sport M15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 113.00 és 16.15: Tenisz, Roland Garros

Eurosport 215.10: Kerékpár, Criterium du Dauphiné Libéré, Franciaország, 6. szakasz16.30: Tenisz, Roland Garros

Spíler TV 8.55, 9.50 és 10.50: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Katalán Nagydíj, 1. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto213.05, 13.55 és 15.00: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Katalán Nagydíj, 2. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto2

június 10., szombat:

-------------------

M4 Sport14.45: Kosárlabda, férfi NB I, döntő, Falco KC Szombathely-Alba Fehérvár KC16.45: Kézilabda, női világbajnoki
velemenyezd, 2017. június 09. péntek, 08:11
Képek, videók
dauphinsh.gif
sz719eszter
2017. szeptember 24. vasárnap, 16:44
dauphin[1].gif
peter1954
2010. augusztus 25. szerda, 21:18
040406-dauphins[1].gif
vargaannamari
2010. január 16. szombat, 15:57
Lightning over Dauphin Is
diana68
2009. december 23. szerda, 06:45
Dauphin.gif
rushlilly
2009. május 10. vasárnap, 11:06
Dauphins kert
urbandi
2009. április 26. vasárnap, 15:24
pendule20dauphin20bern ard
zsokanita
2009. március 03. kedd, 00:47
Lightning over Dauphin Is
maxxx
2008. augusztus 22. péntek, 10:27
040406dauphins.gif
ketlyn
2008. május 10. szombat, 15:05
040406_dauphins.gif
takacsandrea3
2008. április 25. péntek, 09:33
80x80_Dauphins11.jpg
takacsandrea3
2008. április 11. péntek, 10:46
jpgx2sPilfzZ6.jpg
basikele
2013. január 23. szerda, 04:02
Spilit.gif
birozoltanne
2011. március 14. hétfő, 17:28
Spilák Klára szinésznő s
kicsoda57
2011. január 21. péntek, 23:31
Spilák-ház
kercaszomor
2007. március 18. vasárnap, 21:23
xMagazin.hu - A közösségi magazin. A felhasználóink által megosztott bejegyzésekkel, képekkel és videókkal.
A felhasználók által feltöltött adatokért semmiféle felelősséget nem vállalunk. © 2013 TVN.HU Kft.