2020. március 28. szombat | 13. hét | 88. nap | 12:00 | Gedeon, Johanna
Jégkorong Erste Liga - Kikapott Brassóban a Csíkszereda
A már biztos alapszakaszgyőztes Sport Club sorozatban megnyert négy találkozó után maradt alul ismét a ligában.

Eredmény (a szövetség honlapja szerint):Corona Brasov (román)-Sport Club Csíkszereda (román) 5-2 (0-1, 4-1, 1-0)

korábban:Hokiklub Budapest-UTE 7-2 (1-1, 4-0, 2-1)

később:Schiller-Vasas HC - Gyergyói HK (román) 17.40

velemenyezd, 2020. január 05. vasárnap, 18:21
Címkék: Jégkorong Erste Liga, Kikapott Brassóban, Sport Club, Corona Brasov, Club Csíkszereda, Hokiklub Budapest-UTE,
Jégkorong Erste Liga - Kétmeccses előnyben a Csíkszereda
A koronavírus-járvány terjedése miatt az illetékes romániai hatóságok március 31-ig nem engedélyezik, hogy a szurkolók a helyszínen tekintsék meg a találkozókat, így a két erdélyi együttes vasárnapi első találkozóját zárt kapuk mögött rendezték. Hétfőn azonban 900 néző belépését engedélyezték a Vákár Lajos Műjégpályán.

A párharc csütörtökön folytatódik Gyergyószentmiklóson.

Erste Liga, elődöntő, 2. mérkőzés:Sport Club Csíkszereda (romániai)-Gyergyói HK (romániai) 3-1 (3-1, 0-0, 0-0)

Az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharc állása: 2-0 a Csíkszereda javára.

később:FTC-Telekom - UTE 18.00
velemenyezd, 2020. március 09. hétfő, 20:08
Jégkorong Erste Liga - Vezet az FTC
Mivel a másik ágon két erdélyi csapat, a Csíkszereda és a Gyergyó mérkőzik, ezért a két fővárosi együttes párharca a magyar bajnoki döntő is egyben.

A második összecsapásnak hétfőn ugyancsak az FTC pesterzsébeti csarnoka ad otthont.

Erste Liga, elődöntő, 1. mérkőzés:FTC-Telekom - UTE 6-3 (2-1, 0-1, 4-1)

korábban:Sport Club Csíkszereda (romániai)-Gyergyói HK (romániai) 4-3 (1-0, 1-0, 2-3)
velemenyezd, 2020. március 08. vasárnap, 20:33
Jégkorong Erste Liga - Előnyben a Csíkszereda
A koronavírus-járvány terjedése miatt az illetékes romániai hatóságok március 31-ig nem engedélyezik, hogy a szurkolók a helyszínen tekintsék meg a találkozókat, így a két erdélyi együttes párharcát zárt kapuk mögött rendezik.

A második összecsapásnak hétfőn ugyancsak Csíkszereda ad otthont.

velemenyezd, 2020. március 08. vasárnap, 20:13
Jégkorong Erste Liga - Utolsóként a Gyergyói HK a négy között
A gyergyószentmiklósi együttes - amely kétszer egyenlített az összecsapáson - a következő körben a tavaly döntős Csíkszeredával találkozik, a másik ágon a címvédő Ferencváros az Újpesttel küzd a fináléért.

Eredmény (a sorozat honlapja alapján):

Erste Liga, negyeddöntő, 7. mérkőzés:Corona Brasov (romániai)-Gyergyói HK (romániai) 2-5 (1-1, 1-1, 0-3)

Az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharcot 4-3-ra a Gyergyó nyerte.
velemenyezd, 2020. március 06. péntek, 19:52
Jégkorong Erste Liga - Négy között a címvédő Ferencváros
A zöld-fehérek középszakaszgyőztesként az Újpesttel találkoznak a négy között.

Eredmények, Erste Liga (a szövetség honlapja szerint):

negyeddöntő, 6. mérkőzések:Fehérvári Titánok - FTC-Telekom 2-4 (1-1, 1-1, 0-2)

Az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharcot 4-2-re a Ferencváros nyerte.

Korábban:Gyergyói HK (romániai)-Corona Brasov (romániai) 1-2 (1-0, 0-1, 0-0, 0-1) - hosszabbítás után

Az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharc állása: 3-3.
velemenyezd, 2020. március 04. szerda, 21:02
Jégkorong Erste Liga - Idegenben egyenlített a Brassó
A négy közé jutásról döntő hetedik összecsapást pénteken rendezik Brassóban.

negyeddöntő, 6. mérkőzések:Gyergyói HK (romániai)-Corona Brasov (romániai) 1-2 (1-0, 0-1, 0-0, 0-1) - hosszabbítás után

Később:Fehérvári Titánok - FTC-Telekom 18.30
velemenyezd, 2020. március 04. szerda, 20:22
Jégkorong Erste Liga - Elődöntőben a Csíkszereda, szépített a Fehérvár
A Fehérvári Titánok 3-2-re szépítette a negyeddöntős párharc állását, miután 4-2-re nyert a címvédő Ferencváros vendégeként.

negyeddöntő, 5. mérkőzések:FTC-Telekom - Fehérvári Titánok 2-4 (1-3, 0-0, 1-1)

Az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharc állása: 3-2 a Ferencváros javára.DEAC-Sport Club Csíkszereda (romániai) 1-3 (0-1, 0-2, 1-0)

Az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharcot 4-1-re a Csíkszereda nyerte.

korábban:Corona Brasov (romániai)-Gyergyói HK (romániai) 3-4 (0-1, 1-0, 2-3)

Az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharc állása: 3-2 a Gyergyói HK javára.
velemenyezd, 2020. március 02. hétfő, 20:23
Jégkorong Erste Liga - Brassóban került előnybe a Gyergyó

negyeddöntő, 5. mérkőzések:Corona Brasov (romániai)-Gyergyói HK (romániai) 3-4 (0-1, 1-0, 2-3)

később:FTC-Telekom - Fehérvári Titánok 18.00

Az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharc állása: 3-1 a Ferencváros javára.DEAC-Sport Club Csíkszereda (romániai) 18.00

Az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharc állása: 3-1 a Csíkszereda javára.
velemenyezd, 2020. március 02. hétfő, 19:53
2014. február 24. hétfő, 17:22