2019. május 27. hétfő | 22. hét | 147. nap | 07:25 | Hella
Férfi röplabda CEV Kupa - Kettős vereséggel búcsúzott a Kazincbarcika
A csütörtöki mérkőzésen két szett után eldőlt a továbbjutás, hiszen a vendégek 2-0-ra elhúztak, míg a borsodi csapatnak - amely a Bajnokok Ligája-selejtezőjéből került át a második számú európai sorozatba - 3-0-s vagy 3-1-es sikerre, és az ezt követő aranyjátszma megnyerésére lett volna szüksége a továbblépéshez.

Férfi CEV Kupa, a 32 között, visszavágó:Vegyész RC Kazincbarcika-Kladno Volejbal (cseh) 2-3 (-18, -26, 25, 20, -13)

Továbbjutott: a Kladno, kettős győzelemmel.

velemenyezd, 2018. december 06. csütörtök, 20:36
Címkék: Bajnokok Ligája-selejtezőjéből, Férfi CEV Kupa, Vegyész RC Kazincbarcika-Kladno Volejbal, csütörtöki mérkőzésen, vendégek 2-0-ra, borsodi csapatnak,
Labdarúgó NB II - A Vasas és a Budaörs döntetlenjével az élvonal kapujában a Kaposvár
A két csapat döntetlenjének a második helyen álló Kaposvár örülhet a legjobban, hiszen ennek az eredménynek köszönhetően a somogyiaknak a hátralevő két körben elég egy pontot szerezniük a feljutáshoz.

Merkantil Bank Liga NB II, 36. forduló:

---------------------------------------Vasas FC-Budaörs 3-3 (1-3)

korábban:Kaposvári Rákóczi FC-Vác FC 1-0 (0-0)Duna Aszfalt TVSE-Balmaz Kamilla Gyógyfürdő 0-1 (0-0)BSS Monor-Ceglédi VSE 0-1 (0-0)BFC Siófok-Credobus Mosonmagyaróvár 3-1 (1-0)Aqvital FC Csákvár-Kazincbarcika 0-2 (0-1)WKW ETO FC Győr-Gyirmót FC Győr 1-0 (1-0)Békéscsaba 1912 Előre-Soroksár SC 3-5 (0-1)Nyíregyháza Spartacus FC-Dorogi FC 2-1 (2-0)ZTE FC-Budafoki MTE 4-1 (2-1)

Az élcsoport: 1. (már bajnok és feljutó) ZTE FC 76 pont, 2. Kaposvári Rákóczi 68, 3. Vasas FC 62
velemenyezd, 2019. május 05. vasárnap, 20:01
Labdarúgó NB II - Bajnok a ZTE
A második helyen álló Kaposvár egygólos meccsen nyert otthon a Vác ellen, így nagyon közel került a feljutáshoz.

----------------------------------------Kaposvári Rákóczi FC-Vác FC 1-0 (0-0)Duna Aszfalt TVSE-Balmaz Kamilla Gyógyfürdő 0-1 (0-0)BSS Monor-Ceglédi VSE 0-1 (0-0)BFC Siófok-Credobus Mosonmagyaróvár 3-1 (1-0)Aqvital FC Csákvár-Kazincbarcika 0-2 (0-1)WKW ETO FC Győr-Gyirmót FC Győr 1-0 (1-0)Békéscsaba 1912 Előre-Soroksár SC 3-5 (0-1)Nyíregyháza Spartacus FC-Dorogi FC 2-1 (2-0)ZTE FC-Budafoki MTE 4-1 (2-1)

később:Vasas FC-Budaörs 18.00
velemenyezd, 2019. május 05. vasárnap, 19:01
Labdarúgó NB II - Nagy lépést tett a feljutás felé a Kaposvár
A somogyi csapat nagy esélyt kapott, mivel legfőbb üldözője, az egypontos hátránnyal harmadik Vasas nyolc győzelmet és egy döntetlent követően kikapott. A zöld-fehérek éltek is a lehetőséggel, ugyanis kétgólos diadalukkal négy pontra elhúztak a fővárosiaktól három körrel a bajnokság vége előtt.

Merkantil Bank Liga NB II, 35. forduló:Balmaz Kamilla Gyógyfürdő-Kaposvári Rákóczi FC 0-2 (0-1)

korábban:Vác FC-Nyíregyháza Spartacus FC 1-2 (0-0)Dorogi FC-Békéscsaba 1912 Előre 1-2 (1-1)Soroksár SC-WKW ETO FC Győr 2-1 (1-1)Kazincbarcika-BFC Siófok 3-2 (0-1)Credobus Mosonmagyaróvár-Vasas FC 2-1 (0-0)Budaörs-BSS Monor 3-0 (2-0)Ceglédi VSE-ZTE FC 1-2 (1-0)

később:Budafoki MTE-Duna Aszfalt TVSE 19.00Gyirmót FC Győr-Aqvital FC Csákvár 19.00
velemenyezd, 2019. május 01. szerda, 20:07
Labdarúgó NB II - Győzelmével feljutott a Zalaegerszeg
A kék-fehérek 2012-ben estek ki az élvonalból, azaz hét év után játszhatnak ismét az OTP Bank Ligában.

A ZTE-nek a győzelem jelentett biztos feljutást, de mivel a harmadik Vasas kikapott, így tulajdonképpen ehhez egyetlen pontra sem volt szüksége. Az angyalföldiek viszont mosonmagyaróvári kudarcukkal nehéz helyzetbe kerültek a feljutást illetően, mert a később pályára lépő csapatok közül a második Kaposvári Rákóczi akár négy ponttal elhúzhat három körrel a zárás előtt, míg a negyedik Gyirmót visszaelőzheti a tabellán.

Merkantil Bank Liga NB II, 35. forduló:Vác FC-Nyíregyháza Spartacus FC 1-2 (0-0)Dorogi FC-Békéscsaba 1912 Előre 1-2 (1-1)Soroksár SC-WKW ETO FC Győr 2-1 (1-1)Kazincbarcika-BFC Siófok 3-2 (0-1)Credobus Mosonmagyaróvár-Vasas FC 2-1 (0-0)Budaörs-BSS Monor 3-0 (2-0)Ceglédi VSE-ZTE FC 1-2 (1-0)

később:Balmaz Kamilla Gyógyfürdő-Kaposvári Rákóczi FC 18.00Budafoki MTE-Duna Aszfalt TVSE 19.00Gyirmót FC Győr-Aqvital FC Csákvár 19.00
velemenyezd, 2019. május 01. szerda, 19:47
Férfi röplabda Extraliga - Egyenlített a döntőben a Pénzügyőr
Az összecsapás első két szettje szoros csatát hozott, a hazaiak mindkétszer jobban bírták a végét és két-két ponttal nyerték a játszmákat. A harmadikban a nagy csata elmaradt, a Pénzügyőr elhúzott riválisától és megnyerte a találkozót.

A harmadik mérkőzést szombaton rendezik Kazinbarcikán.

Eredmény:

döntő, 2. mérkőzés:LV Sport Pénzügyőr SE-Vegyész RC Kazincbarcika 3-0 (23, 23, 16)

Az állás: 1-1

korábban:

a 3. helyért, 2. mérkőzés: Fino Kaposvár SE-Kecskeméti RC 3-2 (-21, 24, 23, -22, 10)

A párharc állása: 2-0, a Kaposvár javára.
velemenyezd, 2019. április 25. csütörtök, 21:29
Férfi röplabda Extraliga - Növelte előnyét a bronzcsatában a Kaposvár
Eredmény:

később:

döntő, 2. mérkőzés:LV Sport Pénzügyőr SE-Vegyész RC Kazincbarcika 19.00
velemenyezd, 2019. április 25. csütörtök, 20:59
Férfi röplabda Extraliga - A Kazincbarcika jutott előnyhöz a döntő első mérkőzésén
A mérkőzés első játszmáját a vendégek nyerték meg, de a házigazdák azonnal egyenlítettek, a folytatásban pedig egyre inkább érvényre juttatták erőfölényüket. A negyedik szettben úgy nézett ki, magabiztosan kerekednek riválisuk fölé, de a végjátékban sokat hibáztak, így a játszmát - és az összecsapást - csak nehézségek árán tudták lezárni.

A párharc az egyik fél harmadik győzelméig tart, a következő mérkőzést a fővárosban rendezik csütörtökön 19 órától. A Kazincbarcika az ötödik, a Pénzügyőr az első végső sikerére hajt.

Eredmények:

döntő, 1. mérkőzés:Vegyész RC Kazincbarcika-LV Sport Pénzügyőr SE 3-1 (-23, 23, 20, 23)

korábban:

a 3. helyért, 1. mérkőzés: Kecskeméti RC-Fino Kaposvár SE 1-3 (-22, -23, 21, -24)
velemenyezd, 2019. április 23. kedd, 21:12
Férfi röplabda Extraliga - Kecskeméten szerzett előnyt a Kaposvár
A következő összecsapást csütörtökön Kaposváron rendezik, a párharc az egyik fél harmadik győzelméig tart.