2019. január 23. szerda | 4. hét | 23. nap | 21:12 | Zelma, Rajmund
Szlovák jégkorongliga - Szétlövéssel nyert a MAC, rendes játékidőben a DVTK
A fővárosiak szétlövéssel győztek Kassán, a miskolciak a HK Popradot múlták felül rendes játékidőben.

Eredmény, Szlovák liga (Tipsport):HC Kosice (szlovák)-MAC Újbuda 4-5 (1-1, 1-1, 2-2, 0-0, 0-1) - szétlövésselDVTK Jegesmedvék-HK Poprad (szlovák) 3-2 (0-0, 2-1, 1-1)

velemenyezd, 2019. január 11. péntek, 20:42
Címkék: Jegesmedvék-HK Poprad, fővárosiak szétlövéssel, szétlövésseldvtk, jégkorongliga, szétlövéssel, játékidőben,
Osztrák jégkorongliga - Hosszabbítás után győzött a Fehérvár AV 19
A fehérváriak a szlovén Anze Kuralt révén 48 másodperccel a rendes játékidő vége előtt egyenlítettek, majd a ráadásban Erdély Csanád találatával diadalmaskodtak. A találkozó egyik legjobbja Hári János volt, aki egy gólt és három gólpasszt is jegyzett.

Eredmény (a sorozat honlapjáról):Dornbirn Bulldogs (osztrák)-Fehérvár AV19 4-5 (1-2, 1-0, 2-2, 0-1) - hosszabbítás után-------------------------------------------------------------- ------------------------a Fehérvár gólszerzői: Luttinen (6.), Kuralt (19., 60.), Hári (41.), Erdély (63.)
velemenyezd, 2019. január 20. vasárnap, 20:33
Szlovák jégkorongliga - Nyitrán nyert a DVTK
A magyar csapat győztes gólját a 64. percben Szirányi Bence szerezte.

Eredmény, szlovák liga (Tipsport):HK Nitra (szlovák)-DVTK Jegesmedvék 1-2 (1-0, 0-0, 0-1, 0-1) - hosszabbítás után

később:MAC Újbuda-HC Nové Zámky (szlovák) 18.00
velemenyezd, 2019. január 20. vasárnap, 18:42
Szlovák jégkorongliga - A MAC hazai pályán kikapott a Besztercebányától
A budapesti csapat a második harmad után még kettővel vezetett, ám az utolsó játékrészben három gólt is kapott, miközben egyet sem szerzett.

Eredmény, szlovák liga (Tipsport):MAC Újbuda-HC Banska Bystrica (szlovák) 3-4 (0-0, 3-1, 0-3)

korábban:HC Kosice (szlovák)-DVTK Jegesmedvék 3-1 (0-0, 2-1, 1-0)
velemenyezd, 2019. január 18. péntek, 21:52
Osztrák jégkorongliga - Győzött a Fehérvár Klagenfurtban
A székesfehérváriak a hazaiak négymeccses veretlenségi sorozatát szakították meg.

A Volán 39 forduló után a felsőház utolsó, hatodik helyén áll.

Eredmény (a sorozat honlapjáról):EC-KAC (osztrák) - Fehérvár AV19 1-3 (0-0, 0-2, 1-1)---------------------------------------------------a Fehérvár gólszerzői: Sarauer (35.), Meland (38., 59.)
velemenyezd, 2019. január 18. péntek, 21:32
Szlovák jégkorongliga - Kikapott Kassán a DVTK
A miskolciak három győztes találkozó után szenvedtek újra vereséget.

Eredmény, szlovák liga (Tipsport):HC Kosice (szlovák)-DVTK Jegesmedvék 3-1 (0-0, 2-1, 1-0)

később:MAC Újbuda-HC Banska Bystrica (szlovák) 19.00
velemenyezd, 2019. január 18. péntek, 20:02
Szlovák jégkorongliga - Győzött Gyetván a MAC
Eredmény, Szlovák liga (Tipsport):HC 07 Detva (szlovák)-MAC Újbuda 3-7 (3-3, 0-3, 0-1)

később:DVTK Jegesmedvék-Dukla Trencín (szlovák) 18.30
velemenyezd, 2019. január 15. kedd, 20:33
Szlovák jégkorongliga - Idegenben győzte le a címvédőt a DVTK
A besztercebányai együttes sorozatban megnyert hat találkozó után kapott ki újra.

A MAC a nyolcadik percben 2-0-ra vezetett saját közönsége előtt, ám ellenfele, a Zólyom egyenlítetni tudott, s hosszabbításban az újbudai alakulat fölé kerekedett.

Eredmény, Szlovák liga (Tipsport):HC Banska Bystrica (szlovák)-DVTK Jegesmedvék 2-3 (1-1, 1-1, 0-0, 0-0, 0-1) - szétlövésselMAC Újbuda-HKM Zvolen (szlovák) 2-3 (2-1, 0-0, 0-1, 0-1) - hosszabbítás után
velemenyezd, 2019. január 13. vasárnap, 20:39
Osztrák jégkorongliga - Otthon nyert a Fehérvár
Miután a Linz kikapott - a Salzburg vendégeként 6-1-re - a fehérváriak előztek, és az alapszakasz 38. fordulóját követően a felsőházat jelentő hatodik helyen állnak a tabellán.

Eredmény (a sorozat honlapjáról):Fehérvár AV19-EC Panaceo VSV (osztrák) 3-1 (2-1, 1-0, 0-0)----------------------------------------------------------a Fehérvár gólszerzői: Hári (11.), Phillips (16.), Koskiranta (33.)
velemenyezd, 2019. január 13. vasárnap, 20:20