Belépés
2019. december 10. kedd | 50. hét | 344. nap | 06:21 | Judit
Friss Sport Versek Egészség Bőrápolás Receptek Praktikák Jótékony hatások Házilag
Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek
augusztus 10., csütörtök:

-------------------------

M4 Sport11.30: Kerékpár, Székely körverseny19.30: Atlétika, világbajnokság, London

Sport 212.00: Lósport, futam

Sport M15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 115.00: Kerékpár, Benelux körverseny, 4. szakasz19.00: Atlétika, világbajnokság, London23.15: Kerékpár, Coloradói körverseny, 1. szakasz

Eurosport 216.00: Kerékpár, Norvég körverseny, 1. szakasz

Digisport 118.30: Tenisz, ATP-torna, Montreal

Digisport 217.00: Tenisz, WTA-torna, Toronto

augusztus 11., péntek:

----------------------

M4 Sport11.00: Atlétika, világbajnokság, London12.00: Kerékpár, Székely körverseny20.00: Atlétika, világbajnokság, London

Sport 119.00: Úszás, Világkupa, Eindhoven,

Sport 213.00: Lósport, futam20.45: Labdarúgás, Német Kupa, 1. forduló, Karlsruhe-Bayer Leverkusen

Sport M15.15 és 19.15: Lósport, futam

Eurosport 111.00: Atlétika, világbajnokság, London15.00: Kerékpár, Benelux körverseny, 5. szakasz17.45: Atlétika, világbajnokság, London23.20: Kerékpár, Coloradói körverseny, 2. szakasz

Eurosport 214.30: Kerékpár, Norvég körverseny, 2. szakasz

Digisport 1 0.00: Tenisz, ATP-torna, Montreal18.45: Masters vizes világbajnokság, Budapest, vízilabda20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Lyon

Digisport 2 0.00: Tenisz, WTA-torna, Toronto18.30: Tenisz, ATP-torna, Montreal

Digisport 318.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Troyes21.00: Tenisz, WTA-torna, Toronto

Forrás: MTI
velemenyezd, 2017. augusztus 10. csütörtök, 07:51
Címkék: Sport M15, Német Kupa, Karlsruhe-Bayer Leverkusen, világbajnokság, körverseny, leverkusen,
Kommentek
Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök
december 4., szerda:

--------------------

M4 Sport 6.45: Kézilabda, női világbajnokság, Románia-Montenegró10.45: Kézilabda, női világbajnokság, Magyarország-Szenegál17.45: Úszás, rövidpályás Európa-bajnokság, Glasgow, döntők és elődöntők19.45: Labdarúgás, Magyar Kupa, Békéscsaba-Ferencváros

Duna World18.55: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, FTC-Mladost Zagreb

Sport 115.00: Labdarúgás, Olasz Kupa, Sassuolo-Perugia18.00: Labdarúgás, Olasz Kupa, SPAL-Lecce21.00: Labdarúgás, Olasz Kupa, Udinese-Bologna

Sport 213.45: Lóverseny, Kincsem+ Tuti17.30: Jégkorong, KHL, alapszakasz, CSZKA Moszkva-Dinamo Moszkva20.00: Kézilabda, Német Kupa, negyeddöntő, Löwen - Hannover-Burgdorf

Eurosport 116.05: Sílövészet, világkupa, Östersund19.45: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága, York

Eurosport 214.00: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága, York

Digisport 118.15: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, OSC-Pro Recco20.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Aston
velemenyezd, 2019. december 04. szerda, 08:01
Élő tv-sportközvetítések - Kedd, szerda
december 3., kedd:

-------------------10.45: Kézilabda, női világbajnokság, Japán, csoportkör, Románia-Kazahsztán12.15: Kézilabda, női világbajnokság, Japán, csoportkör, Dánia-Németország16.45: Labdarúgás, Magyar Kupa, 8. forduló, MTK-Diósgyőr19.45: Labdarúgás, Magyar Kupa, 8. forduló, Szeged-Csanád - MOL Fehérvár FC

Sport 118.00: Labdarúgás, Olasz Kupa, 4. forduló, Genoa-Ascoli21.00: Labdarúgás, Olasz Kupa, 4. forduló, Fiorentina-Cittadella

Sport 213.45: Lóverseny, Kincsem+15.00: Labdarúgás, Olasz Kupa, 4. forduló, Cremonese-Empoli19.00: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Jug Dubrovnik-Szolnoki Dózsa

Eurosport 114.00 és 19.45: Sznúker, brit bajnokság, 3. forduló, York

Digisport 118.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Angers-Marseille20.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Burnley-Manchester City

Digisport 217.45: Jégkorong, szlovák Extraliga, DVTK Jegesmedvék-Nitra21.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-Lille

Digisport 318.55: Labdarúgás, francia bajnokság,
velemenyezd, 2019. december 03. kedd, 07:50
Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap
november 29., péntek:

---------------------

M4 Sport 9.45 és 13.45: Forma-1, Abu-Dzabi Nagydíj, 1. és 2. szabadedzés

Sport 120.15: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke-Union Berlin

Sport 220.00: Lóverseny, Kincsem+

Eurosport 110.50 és 14.50: Északi összetett, világkupa, Ruka12.25: Sífutás, világkupa, Ruka, férfi és női klasszikus sprint17.55: Síugrás, világkupa, Ruka

Eurosport 212.25: Pályakerékpár, világkupa, Hongkong

Digisport 120.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Brest

Digisport 217.45: Jégkorong, szlovák Extraliga, DVTK Jegesmedvék-Banská Bystrica

Spíler1 TV20.50: Labdarúgás, FA Kupa, Maldon & Tiptree-Newport County

Spíler2 TV20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Real Valladolid

november 30., szombat:

----------------------

M4 Sport 6.45: Kézilabda, női világbajnokság, Japán, csoportkör, Németország-Brazília 8.15: Rövidpályás gyorskorcsolya, világkupa, Nagoja 9.45: Kézilabda, női világbajnokság, Japán, csoportkör,
velemenyezd, 2019. november 29. péntek, 08:00
Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek
november 21., csütörtök:

------------------------

M4 Sport17.45: Röplabda, női Extraliga, alapszakasz, Békéscsabai RSE-Fatum Nyíregyháza20.00: Strandlabdarúgás, világbajnokság, Paraguay, csoportkör, Olaszország-Tahiti21.30: Strandlabdarúgás, világbajnokság, Paraguay, csoportkör, Svájc-Egyesült Államok23.00: Strandlabdarúgás, világbajnokság, Paraguay, csoportkör, Uruguay-Mexikó

Sport 117.30: Jégkorong, KHL, alapszakasz, Avangard-Avtomobiliszt

Sport 213.30: Lósport, Kincsem+19.00: Kézilabda, német bajnokság, Magdeburg-Füchse Berlin

Eurosport 1 9.00, 14.00 és 19.00: Curling, Európa-bajnokság, Helsingborg

Digisport 2 8.00: Sportlövészet, vk, Putien

november 22., péntek:

---------------------

M4 Sport11.45: Labdarúgás, az Európa-bajnoki pótselejtező sorsolása17.45: Kosárlabda, férfi NB I, Kecskemét-Zalaegerszeg20.00: Strandlabdarúgás, világbajnokság, Paraguay, csoportkör, Szenegál-Oroszország21.45: Strandlabdarúgás, világbajnokság, Paraguay, csoportkör,
velemenyezd, 2019. november 21. csütörtök, 08:01
Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök
november 20., szerda:

--------------------

M4 Sport20.15: Vízilabda, férfi BL, Pro Recco - FTC-Telekom Waterpolo

Sport 119.00: Kézilabda, férfi BL, THW Kiel-Motor Zaporizzsja

Sport 213.30: Lósport, Kincsem+20.00: Jégkorong, BL, Red Bull München-Junoszt Minszk

Eurosport 1 9.00 és 14.00: Curling, Európa-bajnokság, Helsingborg

november 21., csütörtök:

-----------------------

M4 Sport18.00: Röplabda, női Extraliga, alapszakasz, Békéscsabai RSE-Fatum Nyíregyháza20.15: Strandlabdarúgás, vb, Paraguay, Olaszország-Tahiti21.50: Strandlabdarúgás, vb, Paraguay, Svájc-Egyesült Államok23.20: Strandlabdarúgás, vb, Paraguay, Uruguay-Mexikó

Sport 117.30: Jégkorong, KHL, alapszakasz, Avangard-Avtomobiliszt

Sport 213.30: Lósport, Kincsem+19.00: Kézilabda, német bajnokság, Magdeburg-Füchse Berlin

Eurosport 1 9.00, 14.00 és 19.00: Curling, Európa-bajnokság, Helsingborg

Digisport 1 4.00: Sportlövészet, vk, Putian

Digisport 2 7.55: Sportlövészet, vk, Putian
velemenyezd, 2019. november 20. szerda, 08:01
Élő tv-sportközvetítések - Kedd, szerda
november 19., kedd:

------------------

M4 Sport17.45: Futsal, NB I, Haladás-Berettyóújfalu20.00: Labdarúgás, Eb-selejtező, Cardiff, Wales-Magyarország

Sport 118.00: Jégkorong, BL, csoportkör, Frölunda-Farjestad20.30: Labdarúgás, Eb-selejtező, Frankfurt, Németország - Észak-Írország

Sport 213.30: Lósport, Kincsem+14.15: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Abu-Dzabi, Brazília - Koreai Köztársaság18.45: Vízilabda, BL, csoportkör, Szolnoki Dózsa-Jadran Split20.30: Labdarúgás, Eb-selejtező, Amszterdam, Hollandia-Észtország

Eurosport 114.00: Curling, Európa-bajnokság, Helsingborg

Eurosport 219.00: Curling, Európa-bajnokság, Helsingborg

Digisport 120.25: Röplabda, női BL, D csoport, 1. forduló, A. Carro Imoco Conegliano-Vasas Óbuda



Spíler1 TV18.35: Kézilabda, SEHA Liga, Telekom Veszprém-Metaloplastika Sabac

november 20., szerda:

--------------------

M4 Sport20.15: Vízilabda, férfi BL, Pro Recco - FTC-Telekom Waterpolo

Sport 119.00: Kézilabda,
velemenyezd, 2019. november 19. kedd, 08:01
Stadionavató - Kétmillióan kapcsoltak az M4 Sportra, piacvezetőként zárt a közszolgálati sportcsatorna
Az MTVA sajtóosztályának hétfői közleménye szerint ezzel a közszolgálati sportcsatorna piacvezetőként zárta a napot.

Az M4 Sport megnyerte a főműsoridős versenyt a hazai televíziós csatornák között: 15,4 százalékkal zárt a teljes népesség és 16,4 százalékkal a 18-49-es korosztályban. Maga a mérkőzés 19,3 százalékos közönségarányt hozott - azaz minden ötödik tévénéző a meccset választotta.

Az eseményt többen barátok otthonában követték, a Nielsen számításai szerint így a mérkőzés nézettsége 855 ezer fő lett.

Az M4 Sport élőben is nézhető a mediaklikk.hu oldalon, ezt kihasználva 54 451 ember ezen a platformon is követte a találkozót, a megtekintések száma pedig 122 479 volt.

A nemzeti válogatott idei legnézettebb mérkőzése lett az Uruguay elleni találkozó, hasonló érdeklődésre a Portugália elleni 2017-es vb-selejtező óta nem volt példa. A pénteki esemény 2019-ben a közmédia második legnézettebb műsora volt, csak az augusztus 20-ai tűzijáték előzte meg.

Kedden 20 órától a
velemenyezd, 2019. november 18. hétfő, 18:33
Élő tv-sportközvetítések - Hétfő, kedd
november 18., hétfő:

-------------------



M4 Sport18.45: Labdarúgás, U21-es felkészülési mérkőzés, Puskás Aréna, Magyarország-Ausztria

Sport 120.30: Labdarúgás, Eb-selejtező, Madrid, Spanyolország-Románia

Sport 213.30: Lósport, Kincsem+20.30: Labdarúgás, Eb-selejtező, Palermo, Olaszország-Örményország

Eurosport 1 8.00, 12.00, és 20.00: Curling, Európa-bajnokság, Helsingborg

november 19., kedd:

------------------

M4 Sport17.45: Futsal, NB I, Haladás-Berettyóújfalu20.00: Labdarúgás, Eb-selejtező, Cardiff, Wales-Magyarország

Sport 118.00: Jégkorong, BL, csoportkör, Frölunda-Farjestad20.30: Labdarúgás, Eb-selejtező, Frankfurt, Németország - Észak-Írország

Sport 2 2.15: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Los Angeles Chargers-Kansas City Chiefs13.30: Lósport, Kincsem+14.15: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Abu-Dzabi, Brazília - Koreai Köztársaság18.45: Vízilabda, BL, csoportkör, Szolnoki Dózsa-Jadran Split20.30: Labdarúgás, Eb-selejtező, Amszterdam,
velemenyezd, 2019. november 18. hétfő, 08:01
Képek, videók
m4sport tv adása.jpg
maroka
2017. április 23. vasárnap, 11:13
BMW X3 M-Sport Package (2
farkas1945
2012. április 19. csütörtök, 13:39
BMW X1 M Sport (2011) -2.
farkas1945
2012. április 16. hétfő, 12:43
BMW X1 M Sport (2011) -3.
farkas1945
2012. április 16. hétfő, 12:43
BMW X1 M Sport (2011) -1.
farkas1945
2012. április 15. vasárnap, 11:53
BMW Gran Coupe M-Sport (2
farkas1945
2012. április 01. vasárnap, 12:08
Régi német házak
durcimarcika
2019. április 21. vasárnap, 22:37
Németh Marika&barátnői.jp
menusgabor
2019. január 24. csütörtök, 13:46
Német megszállók Bp. 1944
agica2004
2018. július 23. hétfő, 15:29
Német megszállók-Bicske-1
agica2004
2018. július 23. hétfő, 15:29
Németek- Halászbástyánál1
agica2004
2018. július 23. hétfő, 15:24
Németek-a Margit hídon 19
agica2004
2018. július 23. hétfő, 15:23
Németek-Bp-1944.jpg
agica2004
2018. július 23. hétfő, 15:23
Német László iskola
wob
2018. július 21. szombat, 10:08
orban-viktor-tokes-nem eth
agica2004
2018. április 04. szerda, 20:51
xMagazin.hu - A közösségi magazin. A felhasználóink által megosztott bejegyzésekkel, képekkel és videókkal.
A felhasználók által feltöltött adatokért semmiféle felelősséget nem vállalunk. © 2013 TVN.HU Kft.