Belépés
2020. március 28. szombat | 13. hét | 88. nap | 12:02 | Gedeon, Johanna
Friss Sport Versek Egészség Bőrápolás Receptek Praktikák Jótékony hatások Házilag
Futsal Eb-selejtező - Litvániában játszanak a magyarok
A Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) honlapjának csütörtöki tájékoztatása szerint Turzó József együttese a házigazda mellett a török és az északír csapattal találkozik majd. A kilenc selejtezőcsoport győztese automatikusan bejut a selejtező következő szakaszába, míg a csoportmásodikok és az öt legjobb csoportharmadik oda-visszavágós párharcban harcolhatja ki ezt.

A következő szakaszba már becsatlakozik a világbajnoki selejtezőkön sikeresen szereplő 16 válogatott, itt újabb csoportkörre, majd rájátszásra kerül sor, így alakul ki a 2022-es hollandiai kontinensviadal 16 csapatos mezőnye, amelynek a házigazda együttes automatikusan tagja.

"A litvániai torna abból a szempontból teljesen más lesz, mint az októberi, olaszországi vb-selejtező volt, hogy ezúttal esélyesként kezdjük meg a küzdelmeket. Nem lesz könnyű dolgunk, mert a litvánok rengeteg energiát fektetnek abba, hogy fejlődni tudjanak futsalban, a törökök agresszív játékáról vannak kellemetlen tapasztalataink, az északírekről pedig nehéz lesz információt szereznünk, mert ők csak nemrégiben indították el saját futsalválogatottjukat. Ezzel együtt a célunk nem lehet más, mint a csoport megnyerése, amivel biztosíthatnánk helyünket az Eb-selejtező sorozat legjobb 32 csapata között" - mondta az mlsz.hu-nak Turzó József szövetségi kapitány a sorsolás után.

Forrás: MTI
velemenyezd, 2019. november 07. csütörtök, 18:32
Címkék: Futsal Eb-selejtező, Magyar Labdarúgó Szövetség, Turzó József, házigazda mellett, északír csapattal, kilenc selejtezőcsoport,
Kommentek
Futsal Eb-selejtező - Sima győzelem a rajton
Turzó József szövetségi kapitány csapata már az első félidőben jelentős, háromgólos előnyre tett szert, amelyet tovább tudott növelni a második húsz percben.

A magyarok csütörtökön a törökökkel, majd szombaton a házigazda litvánokkal találkoznak. A négyesből az első a jövő évben esedékes következő körbe jut, míg a második és harmadik helyezettnek még idén pótselejtezőt kell játszania ezért. A 16 csapatos kontinensviadalt 2022-ben Hollandiában rendezik.

Futsal Eb-selejtező, 1. forduló:Magyarország - Észak-Írország 7-2 (4-1)---------------------------------------gól: Glenholmes (5., öngól), Nagy (8.), Rábl (11.), Pál (12.), Horváth (29., 38.), Dávid (35.), illetve Taylor (19.), Millar (26.)
velemenyezd, 2020. január 29. szerda, 17:02
Élő tv-sportközvetítések - Kedd, szerda
november 19., kedd:

------------------

M4 Sport17.45: Futsal, NB I, Haladás-Berettyóújfalu20.00: Labdarúgás, Eb-selejtező, Cardiff, Wales-Magyarország

Sport 118.00: Jégkorong, BL, csoportkör, Frölunda-Farjestad20.30: Labdarúgás, Eb-selejtező, Frankfurt, Németország - Észak-Írország

Sport 213.30: Lósport, Kincsem+14.15: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Abu-Dzabi, Brazília - Koreai Köztársaság18.45: Vízilabda, BL, csoportkör, Szolnoki Dózsa-Jadran Split20.30: Labdarúgás, Eb-selejtező, Amszterdam, Hollandia-Észtország

Eurosport 114.00: Curling, Európa-bajnokság, Helsingborg

Eurosport 219.00: Curling, Európa-bajnokság, Helsingborg

Digisport 120.25: Röplabda, női BL, D csoport, 1. forduló, A. Carro Imoco Conegliano-Vasas Óbuda



Spíler1 TV18.35: Kézilabda, SEHA Liga, Telekom Veszprém-Metaloplastika Sabac

november 20., szerda:

--------------------

M4 Sport20.15: Vízilabda, férfi BL, Pro Recco - FTC-Telekom Waterpolo

Sport 119.00: Kézilabda,
velemenyezd, 2019. november 19. kedd, 08:01
Élő tv-sportközvetítések - Hétfő, kedd
november 18., hétfő:

-------------------



M4 Sport18.45: Labdarúgás, U21-es felkészülési mérkőzés, Puskás Aréna, Magyarország-Ausztria

Sport 120.30: Labdarúgás, Eb-selejtező, Madrid, Spanyolország-Románia

Sport 213.30: Lósport, Kincsem+20.30: Labdarúgás, Eb-selejtező, Palermo, Olaszország-Örményország

Eurosport 1 8.00, 12.00, és 20.00: Curling, Európa-bajnokság, Helsingborg

november 19., kedd:

------------------

M4 Sport17.45: Futsal, NB I, Haladás-Berettyóújfalu20.00: Labdarúgás, Eb-selejtező, Cardiff, Wales-Magyarország

Sport 118.00: Jégkorong, BL, csoportkör, Frölunda-Farjestad20.30: Labdarúgás, Eb-selejtező, Frankfurt, Németország - Észak-Írország

Sport 2 2.15: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Los Angeles Chargers-Kansas City Chiefs13.30: Lósport, Kincsem+14.15: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Abu-Dzabi, Brazília - Koreai Köztársaság18.45: Vízilabda, BL, csoportkör, Szolnoki Dózsa-Jadran Split20.30: Labdarúgás, Eb-selejtező, Amszterdam,
velemenyezd, 2019. november 18. hétfő, 08:01
Élő tv-sportközvetítések - Kedd, szerda
október 8., kedd:

-----------------

M4 Sport12.15: Labdarúgás, U17-es női Eb-selejtező, Magyarország-Lengyelország14.15: Torna, világbajnokság, női csapatverseny, Stuttgart17.45: Futsal, Bajnokok Ligája, Berettyóújfalu-Murcia19.45: Vízilabda, női ob I, UVSE-Eger

Sport 112.00: Kosárlabda, NBA, felkészülési mérkőzés, Toronto Raptors-Houston Rockets18.45: Vízilabda, Bajnokok Ligája, Szolnok-Kazany

Sport 213.30: Lósport, Kincsem+18.00: Jégkorong, Bajnokok Ligája, Skelleftea-Karpat21.00: Cselgáncs, Grand Slam, Brazíliaváros

Eurosport 115.30: Kerékpár, Tre Valli Varesine

Eurosport 215.30: Kerékpár, Binche Chimay Binche

Digisport 1 9.00: Tenisz, WTA-torna, Tiencsin17.55: Röplabda, női Bajnokok Ligája, selejtező, 1. forduló, 1. mérkőzés, Luka Bar-Vasas Óbuda

október 9., szerda

------------------

M4 Sport13.30: Torna, világbajnokság, férfi csapatverseny, Stuttgart17.45: Futsal, Bajnokok Ligája, Berettyóújfalu-SC KPRF19.30: Kosárlabda, Női NB I,
velemenyezd, 2019. október 08. kedd, 08:10
Élő tv-sportközvetítések - Hétfő, kedd
Liga, UTE-Gyergyói HK

Sport 113.30: Labdarúgás, német másodosztályú bajnokság, Osnabrück-Bielefeld

Sport 213.30: Lósport, Kincsem+21.00: Cselgáncs, Grand Slam, Brazíliaváros

Digisport 1 9.00: Tenisz, WTA-torna, Tiencsin

Digisport 2 8.00: Tenisz, ATP-torna, Sanghaj

Digisport 3 8.00: Tenisz, WTA-torna, Tiencsin

október 8., kedd:

-----------------

M4 Sport 5.15: Minifutball, világbajnokság, nyolcaddöntő, Magyarország-Kolumbia, Perth12.15: Labdarúgás, U17-es női Eb-selejtező, Magyarország-Lengyelország14.15: Torna, világbajnokság, női csapatverseny, Stuttgart17.45: Futsal, Bajnokok Ligája, csoportkör, Berettyóújfalu-Murcia19.45: Vízilabda, női ob I, UVSE-Eger

Sport 112.00: Kosárlabda, NBA, felkészülési mérkőzés, Toronto Raptors-Houston Rockets18.45: Vízilabda, Bajnokok Ligája, csoportkör, Szolnok-Kazany

Sport 2 2.15: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, San Francisco 49ers-Cleveland Browns13.30: Lósport, Kincsem+18.00: Jégkorong, Bajnokok Ligája, csoportkör,
velemenyezd, 2019. október 06. vasárnap, 16:01
Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök
június 12., szerda:

-------------------

M4 Sport15.45: Kerékpár, Tour de Hongrie, 2. szakasz18.15: Kosárlabda, férfi NB I, elődöntő, 5. mérkőzés, Körmend-Pécs20.45: Labdarúgás, női világbajnokság, Franciaország, csoportkör, Franciaország-Norvégia

Sport 117.15: Kézilabda, férfi Eb-selejtező, Szlovákia-Magyarország

Sport 211.00 és 17.30: Tenisz, ATP-torna, Stuttgart

Eurosport 115.00: Kerékpár, Criterium du Dauphiné Libéré, 4. szakasz16.45 és 21.50: Autósport, 24 órás Le Mans-i verseny, szabadedzés és selejtező

Digisport 111.00: Tenisz, WTA-torna, 's-Hertogenbosch17.50: Röplabda, női Európa-liga, arany divízió, B csoport, 5. forduló, Ausztria-Magyarország

Digisport 213.00: Tenisz, WTA-torna, Nottingham

június 13., csütörtök:

----------------------

M4 Sport15.45: Kerékpár, Tour de Hongrie, 3. szakasz17.45: Labdarúgás, női világbajnokság, Franciaország, csoportkör, Ausztrália-Brazília20.00: Futsal, NB I, döntő, 5. mérkőzés, Berettyóújfalu-Haladás

Sport
velemenyezd, 2019. június 12. szerda, 12:33
Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek
június 6., csütörtök:

---------------------

M4 Sport15.45: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, nyolcas döntő, Hannover, negyeddöntő, Jug Dubrovnik-Ferencváros18.15: Vízilabda, női világliga, szuperdöntő, Budapest, csoportkör, 3. forduló, Magyarország-Kanada20.00: Futsal, NB I, döntő, 3. mérkőzés, Berettyóújfalu-Haladás

Sport 120.30: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, négyes döntő, elődöntő, Hollandia-Anglia

Sport 219.00: Darts, csapat-világbajnokság, 1. nap23.00: Golf, RBC Canadian Open, Hamilton, 1. nap

Eurosport 114.45: Tenisz, Roland Garros, Párizs



Eurosport 212.00 és 15.00: Tenisz, Roland Garros, Párizs

június 7., péntek:

------------------

M4 Sport15.45: Forma-1, Kanadai Nagydíj, 1. szabadedzés20.45: Labdarúgás, női világbajnokság, csoportmérkőzés, Franciaország-Koreai Köztársaság

Duna World16.30 vagy 18.15: Vízilabda, női világliga, szuperdöntő, Budapest, a magyar válogatott negyeddöntős mérkőzése

Sport 117.45: Labdarúgás, Eb-selejtező,
velemenyezd, 2019. június 06. csütörtök, 08:11
Képek, videók
női kézi vb selejtező.jpg
maroka
2019. június 24. hétfő, 18:44
halaszi_vb_selejtezo_2 07.
steinhart
2010. április 23. péntek, 11:29
halaszi_vb_selejtezo_2 06.
steinhart
2010. április 23. péntek, 11:28
halaszi_vb_selejtezo_2 05.
steinhart
2010. április 23. péntek, 11:28
halaszi_vb_selejtezo_2 04.
steinhart
2010. április 23. péntek, 11:28
halaszi_vb_selejtezo_2 03.
steinhart
2010. április 23. péntek, 11:28
halaszi_vb_selejtezo_2 02.
steinhart
2010. április 23. péntek, 11:28
halaszi_vb_selejtezo_2 00.
steinhart
2010. április 23. péntek, 11:27
halaszi_vb_selejtezo_1 99.
steinhart
2010. április 23. péntek, 11:27
halaszi_vb_selejtezo_1 98.
steinhart
2010. április 23. péntek, 11:27
halaszi_vb_selejtezo_1 96.
steinhart
2010. április 23. péntek, 11:27
halaszi_vb_selejtezo_1 92.
steinhart
2010. április 23. péntek, 11:27
Pihenő Litvániában2005.10
pecsioszi
2007. július 16. hétfő, 22:41
Pihenő Litvániában
pecsioszi
2006. június 19. hétfő, 17:54
xMagazin.hu - A közösségi magazin. A felhasználóink által megosztott bejegyzésekkel, képekkel és videókkal.
A felhasználók által feltöltött adatokért semmiféle felelősséget nem vállalunk. © 2013 TVN.HU Kft.