2019. április 20. szombat | 16. hét | 110. nap | 08:41 | Tivadar
Élő tv-sportközvetítések - Kedd, szerda
február 12., kedd:

------------------

M4 Sport18.15: Vízilabda, női világliga, Magyarország-Hollandia20.15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, első mérkőzés, Manchester United - Paris Saint-Germain

Sport 211.00, 13.00, 15.00, 19.30 és 21.30: Tenisz, ATP-torna, Rotterdam

Eurosport 111.00 és 19.45: Sznúker, Welsh Open, Cardiff15.45: Alpesi sí, vb, csapatverseny, Are

Eurosport 213.45: Sznúker, Welsh Open, Cardiff

Digisport 112.00: Tenisz, WTA-torna, Doha18.45: Labdarúgás, Európa-liga, nyolcaddöntőbe jutásért, első mérkőzés, Fenerbahce-Zenit

Digisport 218.25: Tenisz, WTA-torna, Doha

Spíler2 TV20.15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, AS Roma-FC Porto

február 13., szerda:

--------------------

M4 Sport18.00: Kézilabda, női Magyar Kupa, negyeddöntő, Vác-Ferencváros21.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, első mérkőzés, Ajax-Real Madrid

Sport 119.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Flensburg-Celje

Eurosport 111.00, 13.45 és 19.45: Sznúker, Welsh Open, Cardiff

Digisport 117.45: Kosárlabda, női Európa Kupa, Szekszárd-Girona19.50: Tenisz, WTA-torna, Doha

Digisport 213.30: Tenisz, WTA-torna, Doha18.45: Jégkorong, szlovák Extraliga, MAC Újbuda-Nitra

Digisport 318.30: Tenisz, WTA-torna, Doha18.55: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-Strasbourg

Spíler1 TV 1.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Columbus Blue Jackets-Washington Capitals

Spíler2 TV21.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, első mérkőzés, Tottenham Hotspur-Borussia Dortmund

velemenyezd, 2019. február 12. kedd, 08:01
Címkék: Bajnokok Ligája, Manchester United, Paris Saint-Germain, Welsh Open, Spíler2 TV20, Roma-FC Porto,
Bajnokok Ligája - Könnyed Liverpool siker, drámai Tottenham-továbbjutás
Manchesterben villámrajtot vett a City, a negyedik percben Raheem Sterling góljával megszerezte a vezetést. Josep Guardiola vezetőedző csapata azonban nem sokáig örülhetett: Szon Hung-min három perc alatt két védelmi megingást kihasználva duplázott, így hamar fordított az 1-0-s előnnyel érkező Tottenham Hotspur.

A gyors gólváltásnak még nem volt vége: Bernardo Silva egy perccel később kiegyenlítette az állást egy Danny Rose lábán megpattanó lövéssel. A Bajnokok Ligája történetében korábban még soha nem esett 11 perc alatt négy találat.

A viharos kezdés után tíz percet kellett várni az újabb gólra, ekkor Sterling ismét Kevin De Bruyne passzából volt eredményes. A folytatásban mindkét csapat jobban összpontosított a védekezésre, így az első félidőben több találat már nem esett.

A fordulás után Hugo Llorisnak, a vendégek világbajnok kapusának tíz perc alatt két nagy bravúrt is be kellett mutatnia, de az 59. percben Sergio Agüero nyolc méterről, kisodródott helyzetből a rövid sarokra leadott
velemenyezd, 2019. április 17. szerda, 23:46
Magyar-horvát - Az M4 Sport volt vasárnap este a legnézettebb TV-csatorna
Az MTVA sajtóosztályának hétfői tájékoztatása szerint a mérkőzést 652 ezren nézték végig, ami 16,3 százalékos közönségarányt hozott az M4 Sportnak. Ezzel a közszolgálati média tematikus csatornája főműsoridőben a teljes televíziós piacon az első helyen végzett vasárnap akár a teljes lakosságot, akár a kereskedelmileg kiemelten fontos 18-49 éves korosztályt figyelve. A hajrában már több mint egymillióan figyelték az Európa-bajnoki selejtezőt. A lefújás utáni reakciókra szintén kiemelkedően sokan, 564 ezren voltak végig kíváncsiak.

Nemcsak a televízióban, hanem az interneten is kiemelt figyelemmel kísérték az összecsapást: összesen 111 627-en kattintottak az m4sport.hu és a mediaklikk.hu élő közvetítésére számítógépükön, telefonjukon vagy táblagépükön.

A beszámoló alapján a vasárnapi volt az M4 Sport idei eddigi legjobb napja, a teljes napon 5,6 százalékos, főműsoridőben pedig 10,6 százalékos közönségarányt ért el a teljes népesség körében. A Magyarország-Horvátország Európa-bajnoki selejtező
velemenyezd, 2019. március 25. hétfő, 16:32
Osztrák jégkorongliga - A Fehérvár számára a negyeddöntő jelentette a végállomást
A Bajnokok Ligájában elődöntőig jutott Salzburg már az első harmadban nagy nyomást fejtett ki a fehérvári kapura - 18-szor veszélyeztetett, a Volán 5 kísérletével szemben - s kétgólos előnyre tett szert.

A középső húsz percben kiegyenlítettebb játékot láthatott a közönség - 13, illetve 11 próbálkozással -, és az osztrák együttes tudott ismét betalálni.

A záró felvonásban szépített ugyan a Fehérvár, ám a Salzburg gyorsan visszaállította a háromgólos különbséget (4-1). Ez megroppantotta a Volán játékosait, a salzburgiak pedig újabb két találattal lezárták a párharc legsimább meccsét.

Eredmény:EC Red Bull Salzburg (osztrák)-Fehérvár AV19 6-1 (2-0, 1-0, 3-1)-------------------------------------------------------------- -- a Fehérvár gólszerzője: Wishart (44.)

A párharc végeredménye: 4-2, a Salzburg javára.

A magyar csapat 12. EBEL-idényében ötödször játszott negyeddöntőt - és először kezdett pályaelőnnyel -, ám sosem tudott továbbjutni, míg a Salzburgnak ez a 14. rájátszása, és tíz
velemenyezd, 2019. március 24. vasárnap, 21:33
Férfi kézilabda BL - A Veszprém kétgólos előnybe került
A veszprémi visszavágót jövő szombaton rendezik.

Eredmény,

Férfi Bajnokok Ligája, a negyeddöntőbe jutásért, első mérkőzés:Sporting CP (portugál)-Telekom Veszprém 28-30 (15-14)------------------------------------------------------a Veszprém gólszerzői: Nenadic 8, Nagy L. 5, Strlek, Ilic 3-3, Lékai, Mahé, Nilsson, Manaszkov 2-2, Gajic, Marguc, Blagotinsek 1-1

A vendégek közül Jamali Iman, a dán René Toft Hansen és a norvég Kent Robin Tönnesen hiányzott sérülés miatt. A hazaiaknál a házi gólkirály, a spanyol balátlövő Carlos Ruesga nem játszhatott, aki 2013 és 2015 között éppen a Veszprémet erősítette.

Némi meglepetésre jobban kezdtek a portugálok (3-0), mert pontosabban lőttek és hatékonyabban védekeztek. A veszprémiek két büntetőt is kihagytak, majd Manuel Strlek vezérletével fordítottak, ám erre egy újabb 3-0-s sorozattal reagált a Sporting. A hazaiaknál a szlovén Aljosa Cudic bravúrosan védett, magyar oldalon viszont Sterbik Árpádot lecserélték, és Mikler Roland állt a
velemenyezd, 2019. március 24. vasárnap, 19:42
Osztrák jégkorongliga - Hosszabbítás után maradt életben a Fehérvár
Az utolsó szalmaszálba kapaszkodott a Fehérvár, hiszen az előző négy, Salzburg elleni összecsapásból mindössze az elsőt sikerült megnyernie, így egy újabb osztrák siker továbbjutást is jelentett volna a négy győzelemig tartó párharcban.

Ennek megfelelően a mérkőzés elején a fehérváriak óriási nyomást helyeztek a vendégek kapujára és Michael Caruso éles szögből leadott lövésével megszerezték a vezetést. A góltól felébredt a Bajnokok Ligájában elődöntőig jutott Salzburg, átvette az irányítást és egy meg nem adott találat, majd egy zúgó kapuvas után emberhátrányos góllal egyenlített, Dustin Gazley jóvoltából.

A második harmadban leginkább a küzdelem dominált, a kapuk előtt mindkét csapat játékosai rossz döntéseket hoztak, így újabb találatot nem láthatott a közönség.

A harmadik játékrészben sem változott a játék képe, egyik gárda sem tudott túljárni a kapusok eszén. A hajrához közeledve Hári János előtt adódott nagy lehetőség, ám a büntetőlövést elrontotta. Mivel gól nem esett,
velemenyezd, 2019. március 22. péntek, 22:12
Nora Mörk 411 nap után ismét mérkőzést játszott
Az Aftenposten című norvég napilap beszámolója szerint a világ- és háromszoros Európa-bajnok jobbátlövő pénteken a norvég B válogatott színeiben szerepelt a Fredrikstad BK elleni barátságos mérkőzésen, büntetőből két gólt szerzett, és néhány támadásban is részt vett.

Mörk térdszalagja tavaly február 5-én a győriek Nyköbing FH elleni Bajnokok Ligája-meccsén szakadt el, és mivel elsiette a visszatérést, októberben ismét - immár nyolcadik alkalommal - meg kellett operálni a térdét.

A norvég szövetség korábban nem hozta nyilvánosságra, hogy Mörk a pénteki találkozón tér vissza a pályára, de Thorir Hergeirsson szövetségi kapitány elmondása szerint a 27 éves kézilabdázó egy ideje már teljes értékű edzésmunkát végez, és körülbelül két hete ismét készen áll meccsenként 10-15 percnyi játékra.

Wenche Stensrud erőnléti edző elmondta, hogy a 2016-os olimpia és a 2017-es világbajnokság gólkirálynőjét szerda óta tesztelik a válogatottnál, és vasárnap tér vissza Győrbe.

A Győri Audi ETO KC február
velemenyezd, 2019. március 22. péntek, 18:03
Női röplabda Bajnokok Ligája - Búcsúzott Sándor Renáta Stuttgartja
A német együttes - mely hazájából elsőként jutott el a BL legjobb nyolc csapata közé - múlt héten, hazai pályán 3-1-re kapott ki az olasz Novarától, majd a csütörtök esti visszavágón 3-2-es vereséget szenvedett, így kiesett.

A magyar válogatott ütője az első találkozón az utolsó szettben játszva három, a második összecsapáson négy és fél játszma alatt 12 pontot szerzett, utóbbival holtversenyben csapata legeredményesebb játékosa volt.

Az elődöntőbe két török és két olasz együttes került: a címvédő Vakifbank Istanbul a Novarával, míg a Fenerbahce a Coneglianóval mérkőzik április 2. és 4., valamint 9. és 11. között.

A sorozat fináléját május 18-án rendezik Berlinben.
velemenyezd, 2019. március 22. péntek, 10:31
Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat és vasárnap
Miami

Digisport 217.00: Tenisz, WTA-torna, Miami19.00: Jégkorong, EBEL, rájátszás, Fehérvár AV19-Salzburg

Digisport 317.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Himki Moszkva - Makkabi Tel-Aviv20.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Baskonia-Real Madrid

március 23., szombat:

---------------------

M4 Sport 6.00 és 9.15: Műkorcsolya, világbajnokság, jégtánc és férfi kűr, Szaitama15.45: Labdarúgás, női NB I, Haladás-FTC17.45: Kosárlabda, férfi NB I, Falco-Jászberény

Sport 117.15: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, 1. mérkőzés, Motor Zaporisszja-Kielce19.15: Kézilabda, férfi EHF Kupa, csoportkör, Nexe Nasice-Tatabánya23.00: Ökölvívás, profi gála, London

Sport 214.45: Labdarúgás, Eb-selejtező, Georgia-Svájc17.45: Labdarúgás, Eb-selejtező, Svédország-Románia20.30: Labdarúgás, Eb-selejtező, Spanyolország-Norvégia

Eurosport 1 5.00 és 7.45: Autósport, Formula-E, selejtező és futam, Szanja 9.45: Síugrás, világkupa, Planica14.45 és 16.45: Sílövészet, világkupa, női 10 km és férfi
velemenyezd, 2019. március 22. péntek, 08:00