Belépés
2018. december 15. szombat | 50. hét | 349. nap | 19:29 | Valér
Friss Sport Versek Egészség Bőrápolás Receptek Praktikák Jótékony hatások Házilag
Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek
október 11., csütörtök:

-----------------------

M4 Sport18.15: Röplabda, női Extraliga, Haladás Szombathely-Jászberény

Sport 120.30: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Lengyelország-Portugália

Sport 219.00: Kézilabda, német bajnokság, THW Kiel-Wetzlar21.45: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Oroszország-Svédország

Eurosport 114.00: Kerékpár, török körverseny, 3. szakasz16.00 és 18.30: Tenisz, WTA-torna, Linz

Eurosport 219.30: Ifjúsági olimpia, Buenos Aires

Digisport 1 9.00: Tenisz, WTA-torna, Hongkong18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, CSZKA Moszkva-Barcelona 20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Real Madrid-Darüssafaka

Digisport 2 8.00: Tenisz, ATP-torna, Sanghaj19.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Panathinaikosz - Makkabi Tel-Aviv

Digisport 320.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Bayern München-Anadolu Efes

október 12., péntek:

--------------------

M4Sport17.45: Kosárlabda, férfi NB I, Szedeák-Atomerőmű20.30: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Görögország-Magyarország

Sport 120.30: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Horvátország-Anglia

Sport 2 2.15: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, New York Giants-Philadelphia Eagles20.30: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Észtország-Finnország

Eurosport 114.00: Kerékpár, török körverseny, 4. szakasz17.15: Labdarúgás, U20-as felkészülési mérkőzés, Németország-Hollandia19.45: Labdarúgás, U21-es Európa-bajnoki selejtező

Eurosport 214.00: Tenisz, WTA-torna, Linz19.30: Ifjúsági olimpia, Buenos Aires

Digisport 1 8.50: Tenisz, WTA-torna, Hongkong17.45: Jégkorong, szlovák bajnokság, DVTK Jegesmedvék-MAC Újbuda

Digisport 2 7.00: Tenisz, ATP-torna, Sanghaj18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Himki Moszkva-Olimpiakosz

Digisport 3 8.00: Tenisz, WTA-torna, Hongkong18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Zalgiris Kaunas-Baskonia

Spíler 1 2.05: Jégkorong, NHL, St. Louis Blues-Calgary Flames

Forrás: MTI
velemenyezd, 2018. október 11. csütörtök, 08:00
Címkék: Haladás Szombathely-Jászberény, Nemzetek Ligája, Buenos Aires, CSZKA Moszkva-Barcelona, Real Madrid-Darüssafaka, Makkabi Tel-Aviv,
Kommentek
Magyar Kupa - A Vác ezúttal nem okozott meglepetést a Vidi FC ellen
A másodosztályban szereplő Pest megyei együttes tavaly a sorozat egyik legnagyobb meglepetését okozta azzal, hogy elbúcsúztatta a fehérváriakat, ezúttal azonban csak egy egyenlítésre volt erejük az Európa-liga csoportkörében is szereplő, jóval erősebb riválissal szemben.

A mérkőzésnek az újpesti Szusza Ferenc Stadion adott otthont, mivel a váciak stadionját felújították, de a munkálatok végeztével most játszottak utoljára "albérletben".

Magyar Kupa, 7. forduló (a legjobb 32 közé jutásért):Vác FC (NB II)-MOL Vidi FC 1-3 (1-2)Jászberény (NB III)-Budapest Honvéd 0-1 (0-1)

korábban:Dunaújváros PASE (NB III)-Puskás Akadémia 0-2 (0-2)Csákvár (NB II)-Paksi FC 1-2 (1-0)Ménfőcsanak (NB III)-Mezőkövesd Zsóry FC 0-1 (0-0)Sárvár (NB III)-Ferencváros 0-4 (0-1)Vecsés (megyei I)-MTK Budapest 0-5 (0-1)Teskánd (megyei I)-Debreceni VSC 0-3 (0-2)Gyöngyös (NB III)-Kisvárda Master Good 0-4 (0-3)Szarvas (megyei I)-Szombathelyi Haladás 1-3 (0-1)

kedden játszották:Zalaegerszeg (NB II)-Diósgyőri VTK 0-2
velemenyezd, 2018. október 31. szerda, 20:03
Magyar Kupa - Fordított Csákváron a Paks
Az ugyancsak az OTP Bank Ligában szereplő Puskás Akadémia kétgólos győzelmet aratott az NB III-as Dunaújváros otthonában.

Magyar Kupa, 7. forduló (a legjobb 32 közé jutásért):Dunaújváros PASE (NB III)-Puskás Akadémia 0-2 (0-2)Csákvár (NB II)-Paksi FC 1-2 (1-0)

korábban:Ménfőcsanak (NB III)-Mezőkövesd Zsóry FC 0-1 (0-0)Sárvár (NB III)-Ferencváros 0-4 (0-1)Vecsés (megyei I)-MTK Budapest 0-5 (0-1)Teskánd (megyei I)-Debreceni VSC 0-3 (0-2)Gyöngyös (NB III)-Kisvárda Master Good 0-4 (0-3)Szarvas (megyei I)-Szombathelyi Haladás 1-3 (0-1)

kedden játszották:Zalaegerszeg (NB II)-Diósgyőri VTK 0-2 (0-1)

később:Vác FC (NB II)-MOL Vidi FC 18.00Jászberény (NB III)-Budapest Honvéd 18.00WKW ETO FC Győr (NB II)-Újpest FC 20.00
velemenyezd, 2018. október 31. szerda, 19:12
Magyar Kupa - Megszorongatta a Ménfőcsanak a Mezőkövesdet
A következő forduló sorsolását 22.45-től tartják.

Magyar Kupa, 7. forduló (a legjobb 32 közé jutásért):Ménfőcsanak (NB III)-Mezőkövesd Zsóry FC 0-1 (0-0)

korábban:Sárvár (NB III)-Ferencváros 0-4 (0-1)Vecsés (megyei I)-MTK Budapest 0-5 (0-1)Teskánd (megyei I)-Debreceni VSC 0-3 (0-2)Gyöngyös (NB III)-Kisvárda Master Good 0-4 (0-3)Szarvas (megyei I)-Szombathelyi Haladás 1-3 (0-1)

kedden játszották:Zalaegerszeg (NB II)-Diósgyőri VTK 0-2 (0-1)

később:Dunaújváros PASE (NB III)-Puskás Akadémia 17.00Csákvár (NB II)-Paksi FC 17.00Vác FC (NB II)-MOL Vidi FC 18.00Jászberény (NB III)-Budapest Honvéd 18.00WKW ETO FC Győr (NB II)-Újpest FC 20.00
velemenyezd, 2018. október 31. szerda, 17:42
Magyar Kupa - Továbbjutottak az élvonalbeli csapatok
Az OTP Bank Ligában listavezető Ferencváros Sárváron nyert magabiztosan, míg az MTK Vecsésen, a Debrecen Teskándon, a Kisvárda pedig Gyöngyösön vívta ki a továbbjutást a legjobb 32 csapat közé. A Szombathelyi Haladás a Szarvas vendégeként nyert, így a Diósgyőrrel együtt - amely kedden Zalaegerszegen győzött - az eddig pályára lépő mind a hat NB I-es csapat továbblépett.

A nyolcadik forduló sorsolását - amelyet az M4 Sport élőben közvetít majd - a 20 órakor kezdődő Győr-Újpest összecsapást követően tartják szerda este.

Magyar Kupa, 7. forduló (a legjobb 32 közé jutásért):Sárvár (NB III)-Ferencváros 0-4 (0-1)Vecsés (megyei I)-MTK Budapest 0-5 (0-1)Teskánd (megyei I)-Debreceni VSC 0-3 (0-2)Gyöngyös (NB III)-Kisvárda Master Good 0-4 (0-3)Szarvas (megyei I)-Szombathelyi Haladás 1-3 (0-1)

kedden játszották:Zalaegerszeg (NB II)-Diósgyőri VTK 0-2 (0-1)

később:Ménfőcsanak (NB III)-Mezőkövesd Zsóry FC 15.30Dunaújváros (NB III)-Puskás Akadémia 17.00Csákvár (NB II)-Paksi FC 17.00Vác FC (NB
velemenyezd, 2018. október 31. szerda, 14:51
Labdarúgó Magyar Kupa - A Diósgyőr jutott elsőként a 32 közé
A miskolciak több mint egy hónap után nyertek ismét tétmérkőzést: szeptemberben az ESMTK-t hosszabbításban múlták felül 3-1-re, azóta az élvonalban négy vereség mellett egy döntetlent értek el, így a 11., kiesést jelentő helyre csúsztak vissza. A zalaegerszegiek viszont két hónap után kaptak ki ismét.

A hetedik fordulóban a 12 NB I-es csapat mellett 17 másod-, 23 harmadosztályú, valamint 12 megyei első osztályú klub érintett.

Magyar Kupa, 7. forduló (a legjobb 32 közé jutásért):Zalaegerszeg (NB II)-Diósgyőri VTK 0-2 (0-1)

szerdán játsszák:Sárvár (NB III)-Ferencváros 12.30Vecsés (megyei I)-MTK Budapest 12.30Vác FC (NB II)-MOL Vidi FC 12.30Teskánd (megyei I)-Debreceni VSC 12.30Gyöngyös (NB III)-Kisvárda Master Good 12.30Szarvas (megyei I)-Szombathelyi Haladás 12.30Ménfőcsanak (NB III)-Mezőkövesd Zsóry FC 15.30Dunaújváros (NB III)-Puskás Akadémia 17.00Csákvár (NB II)-Paksi FC 17.00Jászberény (NB III)-Budapest Honvéd 18.00WKW ETO FC Győr (NB II)-Újpest FC 20.00
velemenyezd, 2018. október 30. kedd, 21:52
Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök
Jégkorong, Bajnokok Ligája, Kometa Brno-Zug

Eurosport 111.00: Kerékpár, török körverseny, 2. szakasz14.45: Kerékpár, Milánó-Torino16.45 és 18.30: Tenisz, WTA-torna, Linz

Eurosport 212.00: Tenisz, WTA-torna, Linz

Digisport 1 9.00: Tenisz, WTA-torna, Hongkong18.15: Kosárlabda, női Euroliga-selejtező, Atomerőmű KSC Szekszárd - ESBVA-LM

Digisport 2 8.00: Tenisz, ATP-torna, Sanghaj

október 11., csütörtök:

-----------------------

M4 Sport18.15: Röplabda, női Extraliga, Haladás Szombathely-Jászberény

Sport 120.30: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Lengyelország-Portugália

Sport 219.00: Kézilabda, német bajnokság, THW Kiel-Wetzlar21.45: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Oroszország-Svédország

Eurosport 114.00: Kerékpár, török körverseny, 3. szakasz16.00 és 18.30: Tenisz, WTA-torna, Linz

Eurosport 219.30: Ifjúsági olimpia, Buenos Aires

Digisport 1 9.00: Tenisz, WTA-torna, Hongkong18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, CSZKA Moszkva-Barcelona 20.55: Kosárlabda, férfi
velemenyezd, 2018. október 10. szerda, 07:50
Női röplabda NB I - A Kaposvár legyőzte a Nyíregyházát
A Vasas a negyedik mérkőzésén megszerezte első győzelmét a felsőházban, miután simán nyert Jászberényben.

Eredmények:

Női Extraliga: 1. MCM-Diamant Kaposvári Egyetem - Fatum-Nyíregyháza 3-1 (20, -16, 22, 17)Jászberény VT-Vasas Óbuda 0-3 (-20, -16, -21)

Női NB I:MTK Budapest - Budaörsi DSE 3-0 (22, 26, 15)Hungast-Haladás Szombathely - TFSE 3-0 (13, 10, 14)
velemenyezd, 2018. február 10. szombat, 19:37
Képek, videók
székesegyház_szombathe ly.
maroka
2018. július 04. szerda, 17:06
szombathely0329.jpg
maroka
2018. március 29. csütörtök, 16:25
virágvasárnap szombathely
maroka
2018. március 25. vasárnap, 14:12
szombathely.png
chillik
2017. október 24. kedd, 18:38
800px-Weöres_Szombathe ly.
lilagondolatok
2016. március 09. szerda, 08:39
Szombathelyen az első gól
cipello
2015. február 28. szombat, 14:31
szombathely_006_brenne r.j
rzsi-
2015. január 24. szombat, 12:31
szombathely800.JPG
hollyka
2014. május 26. hétfő, 10:33
jerusalem, nemzetek templ
relisisi
2018. március 31. szombat, 13:35
jerusalem, nemzetek teplo
relisisi
2018. március 31. szombat, 13:30
Könyvesbolt Buenos Aires.
agica2004
2017. június 05. hétfő, 17:03
argentina-buenos-aires -to
winxclubervin
2016. augusztus 23. kedd, 00:49
könyvtár, Buenos-Aires
relisisi
2014. március 25. kedd, 15:53
Buenos Aires Viharfelhő.j
pacsakute
2013. augusztus 10. szombat, 15:52
Buenos Aires.jpg
szicu
2013. március 17. vasárnap, 10:46
xMagazin.hu - A közösségi magazin. A felhasználóink által megosztott bejegyzésekkel, képekkel és videókkal.
A felhasználók által feltöltött adatokért semmiféle felelősséget nem vállalunk. © 2013 TVN.HU Kft.