Belépés
2019. november 15. péntek | 46. hét | 319. nap | 20:00 | Albert, Lipót
Friss Sport Versek Egészség Bőrápolás Receptek Praktikák Jótékony hatások Házilag
Európa Liga - Szerb csapattal játszhat a Videoton a második körben
Az európai szövetség (UEFA) honlapja szerint a belgrádi együttes 3-0-s vezetés után 3-3-as döntetlent játszott a kazah FK Ordabaszi otthonában az első kör csütörtöki visszavágóján, így 6-3-as összesítéssel lépett tovább.

A Videoton az első meccsen 3-0-ra legyőzte a moldovai FK Zaria Balti csapatát, a visszavágó magyar idő szerint csütörtökön 19 órakor kezdődik.

Európa Liga-selejtező, 1. forduló, visszavágó:

-------------------------------------------------FK Ordabaszi (kazah)-FK Cukaricki (szerb) 3-3 (1-3)

Továbbjutott: a Cukaricki, 6-3-as összesítéssel.

szerdán játszották:Infonet (észt)-Hearts (skót) 2-4 (0-3)

Tj.: a Hearts kettős győzelemmel, 6-3-as összesítéssel.

kedden játszották:Birkirkara (máltai)-Siroki Brijeg (bosnyák) 2-0 (1-0)

Tj.: a Birkirkara, 3-1-es összesítéssel.Csihura Szacshere (grúz)-Zimbru (moldovai) 2-3 (1-1)

Tj.: a Zimbru, 3-3-as összesítéssel, idegenben lőtt több góllal.Jeunesse d'Esch (luxemburgi)-St. Patrick's Athletic (ír) 2-1 (1-0)

Tj.: a St. Patrick's Athletic, 2-2-es összesítéssel, idegenben lőtt góllal.

A Slovan Bratislava (szlovák)-Partizani (albán) párharc visszavágóját nem játszották le

Tj.: a Slovan Bratislava, mivel a Partizani átkerült a Bajnokok Ligája-selejtező második fordulójába az albán bajnok Skenderbeu kizárása miatt.

később:MTK BUDAPEST-FK Aktobe (kazah), Gyirmót 18.00 (az első meccsen 1-1)DEBRECENI VSC-TEVA - La Fiorita (San Marinó-i) 18.00 (5-0)FC Zaria Balti (moldovai)-VIDEOTON, Chisinau 19.00 (0-3)Sirak (örmény)-Dila Gori (grúz) (0-1) 15.00Kajrat Almati (kazah)-Teuta Durres (albán) (1-0) 16.45Pjunyik (örmény)-Europa FC (gibraltári) (0-2) 17.00Szamtredia (grúz)-Qäbälä (azeri) (1-5) 17.00Spartak Myjava (szlovák)-Admira Wacker (osztrák) (1-1) 17.00Dacia Chisinau (moldovai)-Kapaz (azeri) (0-0) 17.00Rudar Pljevlja (montenegrói)-Kukesi (albán) (1-1) 17.30FK Jelgava (lett)-Breidablik (izlandi) (3-2) 17.30Rovaniemi (finn)-Shamrock Rovers (ír) (2-0) 18.00IFK Mariehamn (finn)-Odd Grenland (norvég) (0-2) 18.00Radnik Bijeljina (bosnyák)-Beroe (bolgár) (0-0) 18.00Zaglebie Lubin (lengyel)-Slavia Szófia (bolgár) (0-1) 18.00Lokomotiva Zagreb (horvát)-Santa Coloma (andorrai) (3-1) 18.00Nömme Kalju (észt)-FK Trakai (litván) (1-2) 18.00Spartaks Jürmala (lett)-Dinamo Minszk (fehérorosz) (1-2) 18.00HJK (finn)-Atlantas Klaipeda (litván) (2-0) 18.00Neftcsi (azeri)-Balzan (máltai) (2-0) 18.00Bröndby (dán)-Valur Reykjavík (izlandi) (4-1) 18.30Nova Gorica (szlovén)-Makkabi Tel-Aviv (izraeli) (0-3) 18.30Fola Esch (luxemburgi)-Aberdeen (skót) (1-3) 18.30Omonia Nicosia (ciprusi)-Bananc (örmény) (1-0) 18.30Beitar (izraeli)-Sloboda Tuzla (bosnyák) (0-0) 18.45Stabaek (norvég)-Connah's Quay (walesi) (0-0) 19.00Suduva (litván)-Midtjylland (dán) (0-1) 19.00HB Tórshavn (feröeri)-Levadia Tallinn (észt) (1-1) 19.00Buducnost Podgorica (montenegrói)-Rabotnicki (macedón) (1-1) 19.00Bala Town (walesi)-AIK (svéd)(0-2) 19.30Cracovia (lengyel)-Skendija (macedón) (0-2) 20.00Sahtyor Szoligorszk (fehérorosz)-NSI Runavík (feröeri) (2-0) 20.00Hibernians (máltai)-Spartak Trnava (szlovák) (0-3) 20.00Víkingur Göta (feröeri)-Ventspils (lett) (0-2) 20.00Llandudno (walesi)-IFK Göteborg (svéd) (0-5) 20.00Szileksz (macedón)-Vaduz (liechtensteini) (1-3) 20.00Vojvodina (szerb)-Bokelj Kotor (montenegrói) (1-1) 20.00Lusitanos (andorrai)-Domzale (szlovén) (3-1) 20.30Folgore (San Marinó-i)-AEK Larnaca (ciprusi) (0-3) 20.30Cliftonville (északír)-Differdange (luxemburgi) (1-1) 20.45Glenavon (északír)-KR Reykjavík (izlandi) (1-2) 20.45Cork City (ír)-Linfield (északír) (1-0) 20.45

Forrás: MTI
velemenyezd, 2016. július 07. csütörtök, 16:12
Címkék: Európa Liga, Zaria Balti, Európa Liga-selejtező, Csihura Szacshere, Slovan Bratislava, Bajnokok Ligája-selejtező,
Kommentek
Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap
november 15., péntek:

---------------------

M4 Sport14.45: Forma-1, Brazil Nagydíj, 1. szabadedzés18.45: Labdarúgás, Puskás Aréna stadionavató, felkészülési mérkőzés, Magyarország-Uruguay

Sport 117.45: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Brazília-Argentína20.30: Labdarúgás, Európa-bajnoki selejtező-mérkőzés, Románia-Svédország

Sport 217.45: Labdarúgás, Európa-bajnoki selejtező-mérkőzés, Norvégia - Feröer-szigetek20.00: Lóverseny, Kincsem+20.30: Labdarúgás, Európa-bajnoki selejtező-mérkőzés, Bosznia-Hercegovina - Olaszország

Digisport 115.00 és 21.00: Tenisz, ATP-világbajnokság, London

Digisport 217.45: Jégkorong, szlovák Extraliga, MAC Újbuda-Slovan Bratislava

Eurosport 112.45 és 19.45: Sznúker, Home Nations Series, Északír Open

Spíler1 TV 8.55, 9.50 és 10.50: Motorsport, Moto3, MotoGP és Moto2, Valenciai Nagydíj, 1. szabadedzés13.10, 14.05 és 15.05: Motorsport, Moto3, MotoGP és Moto2, Valenciai Nagydíj, 2. szabadedzés

november 16.,
velemenyezd, 2019. november 15. péntek, 08:00
Női kézilabda-vb - Kovács Anna is bekerült az utazó keretbe
Kim Rasmussen szövetségi kapitány tavasszal úgy fogalmazott, hogy csak olyan játékosokat hív meg, akik mentálisan és fizikálisan is százszázalékosan készen állnak a feladatra. A Debrecen jobbátlövője akkor jelezte, hogy ennek az elvárásnak nem tudna megfelelni. Kovács éppen ezért az Ausztria elleni világbajnoki selejtezőkről lemaradt, majd ősszel sem kapott meghívót az összetartásokra, pedig a tavaly decemberi, franciaországi Európa-bajnokságon fontos tagja volt a csapatnak.

A november 3-án kihirdetett 28 fős bő keret tagjai közül többek között a Ferencváros átlövője, Debreczeni-Klivinyi Kinga, valamint a Debrecen irányítója, Lakatos Rita sem utazik Japánba. A Ferencvárost nyolc, a Bajnokok Ligája-címvédő Győr csapatát két játékos képviseli a keretben.

A november végén kezdődő és december közepéig tartó olimpiai kvalifikációs világbajnokságon kizárólag a 28-as névsorban szereplő játékosok léphetnek pályára. A rajtra 16 játékos nevezhető, a torna során három cserére lesz lehetőség.

A
velemenyezd, 2019. november 11. hétfő, 19:32
Stadionavató - Dzsudzsák: még üresen is tele van energiával a Puskás Aréna
magyar szurkoló előtt lépjen pályára. Egész biztosan felemelő érzés lesz itt játszani. Stílusosan és extrán jól néz ki, még üresen is tele van energiával" - mondta a hétfői sajtótájékoztatón a csapatkapitány, aki nem tudott olyan meccset felidézni, amikor ennyi néző előtt játszott volna.

Dzsudzsák szerint az elkövetkező napokban olyan impulzusok érik a válogatottat a stadionavatóval és a minőségi ellenféllel, hogy egészen biztosan rendkívül feldobott állapotban utaznak majd ki Cardiffba, a sorsdöntő Európa-bajnoki selejtezőre.

"Sokak szerint a Szlovákia elleni találkozó volt az év mérkőzése, de szerintem a keddi lesz az Walesben. Az maga lesz a döntő" - jelentette ki a 32 éves szélső, aki legkedvesebb emlékének a régi Puskás Ferenc Stadionból az akkor világbajnok olaszok 3-1-es legyőzését említette 2007-ből.

"Játékosként mindig csak a következő találkozóra kell koncentrálni, de arra ezúttal figyelni kell, hogy senki ne sérüljön meg" - mondta Szoboszlai Dominik, aki elárulta, sose járt a régi
velemenyezd, 2019. november 11. hétfő, 13:21
Élő tv-sportközvetítések - Hétfő, kedd
november 11., hétfő:

--------------------

M4 Sport20.15: Labdarúgás, fiú U17-es világbajnokság, Brazília, negyeddöntő, Spanyolország-Franciaország

Sport 120.30: Labdarúgás, német másodosztályú bajnokság, Karlsruhe-Aue

Sport 215.00: Lóverseny, Kincsem+

Eurosport 113.45 és 19.45: Sznúker, Home Nations Series, Északír Open

Digisport 215.00 és 21.00: Tenisz, ATP-világbajnokság

Spíler 120.30: Labdarúgás, angol FA Kupa, Harrogate Town-Portsmouth

november 12., kedd:

-------------------

M4 Sport 0.00: Labdarúgás, fiú U17-es világbajnokság, Brazília, negyeddöntő, Brazília-Olaszország18.15: Vízilabda, férfi világliga, csoportkör, 1. forduló, Magyarország-Oroszország19.45: Labdarúgás, női Európa-bajnoki selejtező-mérkőzés, Magyarország-Lettország

Sport 2 2.15: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, San Francisco 49ers-Seattle Seahawks13.30: Lóverseny, Kincsem+17.00: Jégkorong, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, 1. mérkőzés, Junoszt Minszk-Red Bull
velemenyezd, 2019. november 11. hétfő, 08:00
Férfi vízilabda Bajnokok Ligája - Először kapott ki az OSC
Férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, 4. forduló, B csoport:A-Híd OSC-Újbuda - CN Marseille (francia) 10-13 (5-4, 3-4, 1-2, 1-3)-------------------------------------------------------------- ----a magyar csapat gólszerzői: Manhercz, Hárai, Kovács G. 2-2, Erdélyi, Ubovic, Randelovic, Prlainovic 1-1

A két csapat gyakorlatilag a záró harmadig fej fej mellett haladt, azonban az utolsó nyolc percben a Marseille - amely múlt szombaton elveszítette az Európai Szuperkupát a címvédő Ferencvárossal szemben - egy 3-0-s szakasszal eldöntötte az összecsapást.

Az OSC a következő fordulóban a spanyol CN Terrassa vendége lesz.

Korábban:Dinamo Tbiliszi (georgiai) - FTC-Telekom Waterpolo 10-15 (0-5, 5-5, 3-3, 2-2)
velemenyezd, 2019. november 09. szombat, 21:53
Asztalitenisz Európa Kupa - Továbbjutott a Pécs
Az idén bajnoki ezüstérmes magyar gárda a múlt heti, idegenbeli első meccsen "csak" 3-2-es vereséget szenvedett, ráadásul kedvező szettaránnyal, így bizakodva várhatta a második összecsapást.

A pécsieknél ezúttal is Pető Zsolt, Demeter Lehel és Gerold Gábor lépett asztalhoz, s mindhárman megnyerték mérkőzésüket. A szerb válogatott Pető 3-1-re győzte le Carlos Machadót, Demeter pedig Kosibánál bizonyult jobbnak meglepően simán, 3-0-ra. A legszorosabb összecsapást Gerold és Alesandro Calvo meccse hozta, ezt végül - szetthátrányból fordítva, öt mérkőzéslabdát hárítva - a magyar játékos nyerte 3-2-re.

A Pécs ezzel a negyedik szakaszba került, onnan lehet majd bejutni a negyeddöntőbe, ahol a Bajnokok Ligájából átkerülő négy csapat kapcsolódik be a küzdelmekbe.

Az Európa Kupa az 1964-ben útjára indított ETTU Kupa jogutódja, a Bajnokok Ligája után a második legjelentősebb kontinentális klubsorozat.

Férfi asztalitenisz Európa Kupa, harmadik szakasz, visszavágó:PTE PEAC Kalo-Méh - Real Club
velemenyezd, 2019. november 08. péntek, 20:53
Erdogan Budapesten - Rendőrség: a vonulásos rendezvények szervezői eltértek az előzetes útvonaltól
Orbán Viktor miniszterelnök és Recep Tayyip Erdogan török elnök csütörtöki találkozójának idején a rendőrség korlátozó intézkedéseket vezetett be Budapest egyes területein, hogy a védett személy akadálytalanul és biztonságosan haladhasson a programhelyszínek között.

Csécsi Soma alezredes az MTI-nek elmondta: a diplomáciai esemény mellett jelentős hatással volt a főváros közlekedésére csütörtökön négy gyűlés.

"Ezek egy részét nem a bejelentésekben és az egyeztetéseknek megfelelően bonyolították le, a rendezők eltértek például a vonulásos rendezvény előre bejelentett útvonalától" - mondta a szóvivő.

Hozzátette: ebből az is következik, hogy az ezekkel a gyűlésekkel érintett terület kiterjedt, a főváros közlekedésére gyakorolt hatásuk megnövekedett.

Mint mondta, a török elnök Budapest közúthálózatának mintegy 94 ezred százalékán közlekedett, és 15 kerületet nem is érintett.

Megjegyezte: a labdarúgó Európa-liga csoportküzdelmeinek negyedik fordulójában csütörtökön Budapesten
velemenyezd, 2019. november 08. péntek, 14:41
Női röplabda Bajnokok Ligája - November 19-én, idegenben kezd a Vasas
A magyar bajnok - amely 15 év után az első főtáblás magyar együttes a legrangosabb európai kupasorozatban - az olasz bajnoki aranyérmes Conegliano vendégeként rajtol.

Jakub Gluszak együttese az idei BL-döntős csapaton kívül a 2018-ban ezüstérmes román Alba Blaj-zsal és a francia Nantes-tal találkozik a húszcsapatos főtáblán.

A Vasas hazai összecsapásait az Érd Arénában játssza.

A csoportkör február 18-án zárul, a kvartettekből az elsők, valamint a három legjobb második jut a negyeddöntőbe.

A Vasas BL-menetrendje (magyar idő szerint):

--------------------------------------------november 19., kedd, 20.30: A. Carro Imoco Conegliano (olasz)-Vasas Óbudanovember 26., kedd, 19.00: Vasas Óbuda-Nantes VB (francia), Érd Arénadecember 19., csütörtök, 19.00: Vasas Óbuda-C.S.M. Volei Alba Blaj (román), Érd Arénajanuár 21., kedd, 19.30: Nantes VB-Vasas Óbudafebruár 6., csütörtök, 19.00: Vasas Óbuda-A. Carro Imoco Conegliano, Érd Arénafebruár 18., kedd, 16.00: C.S.M. Volei Alba Blaj-Vasas
velemenyezd, 2019. november 08. péntek, 11:01
Képek, videók
Europa liga.jpg
maroka
2018. augusztus 30. csütörtök, 09:50
második nap aranyérmesesi
maroka
2018. szeptember 29. szombat, 21:29
második jános pál erekje.
maroka
2018. június 29. péntek, 11:21
második állomás0603_4.jpg
maroka
2018. június 04. hétfő, 08:26
második állomás0603_3.jpg
maroka
2018. június 04. hétfő, 08:26
második állomás0603_2.jpg
maroka
2018. június 04. hétfő, 08:25
második állomás0603.jpg
maroka
2018. június 04. hétfő, 08:25
második állomás.jpg
maroka
2018. február 23. péntek, 19:00
síugrás második futam.jpg
maroka
2018. február 10. szombat, 23:21
advent második vasárnap10
maroka
2017. december 10. vasárnap, 18:08
Szövetség Istennel
dandej
2019. július 08. hétfő, 10:59
Isten jele - Szövetség
dandej
2019. március 06. szerda, 20:00
Szivárvány - Szövetség
dandej
2017. október 03. kedd, 09:25
Új szövetség 01.jpg
chillik
2017. január 29. vasárnap, 08:58
Új szövetség 02.jpg
chillik
2017. január 29. vasárnap, 08:57
xMagazin.hu - A közösségi magazin. A felhasználóink által megosztott bejegyzésekkel, képekkel és videókkal.
A felhasználók által feltöltött adatokért semmiféle felelősséget nem vállalunk. © 2013 TVN.HU Kft.