Belépés
2019. március 18. hétfő | 12. hét | 77. nap | 18:54 | Sándor, Ede
Friss Sport Versek Egészség Bőrápolás Receptek Praktikák Jótékony hatások Házilag
Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat és vasárnap
január 11., péntek:

-------------------

M4 Sport15.15: Kézilabda, férfi világbajnokság, Koppenhága, Angola-Katar17.45: Kézilabda, férfi világbajnokság, Koppenhága, Magyarország-Argentína20.15: Kézilabda, férfi világbajnokság, Koppenhága, Egyiptom-Svédország

Sport 114.00 és 20.00: Darts, BDO-világbajnokság, Frimley Green

Sport 2 8.00: Tenisz, ATP-torna, Auckland20.00: Labdarúgás, portugál bajnokság, Santa Clara-Benfica

Eurosport 111.00: Tenisz, ATP-torna, Sydney13.15: Északi összetett, világkupa, Val di Fiemme14.00: Sílövészet, világkupa, férfi sprint, Oberhof17.45: Síugrás, világkupa, Val di Fiemme

Eurosport 2 9.45: Északi összetett, világkupa, Val di Fiemme

Digisport 1 9.00: Tenisz, WTA-torna, Sydney20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Lyon-Stade Reims

Digisport 2 8.00: Tenisz, WTA-torna, Hobart17.45: Jégkorong, szlovák bajnokság, DVTK Jegesmedvék-HK Poprad20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Barcelona-Panathinaikosz

Digisport 317.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, CSZKA Moszkva - Maccabi Tel-Aviv20.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Bayern München-Olimpia Milano

Spíler2 TV21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Rayo Vallecano-Celta Vigo

január 12., szombat:

--------------------

M4 Sport13.00: Vízilabda, férfi ob 1, UVSE-Debrecen 14.30: Rövidpályás gyorskorcsolya, Európa-bajnokság, döntők, Dordrecht18.15: Kézilabda, férfi világbajnokság, Berlin, Németország-Brazília20.30: Kézilabda, férfi világbajnokság, Berlin, Franciaország-Szerbia

Sport 115.30 és 20.00: Darts, BDO-világbajnokság, Frimley Green

Sport 214.45: Labdarúgás, Olasz Kupa, nyolcaddöntő, Lazio-Novara17.45: Labdarúgás, Olasz Kupa, nyolcaddöntő, Sampdoria-Milan20.30: Labdarúgás, Olasz Kupa, nyolcaddöntő, Bologna-Juventus22.45: Amerikaifutball, NFL, rájátszás, főcsoport-elődöntő, Kansas City Chiefs-Indianapolis Colts

Eurosport 1 9.00: Tenisz, ATP-torna, Sydney, döntő12.30: Sílövészet, vk, női 10 km-es üldözéses verseny, Oberhof13.30: Alpesi sí, vk, férfi óriás-műlesiklás, 2. futam, Adelboden14.30: Északi összetett, vk, sprint csapatverseny, Val di Fiemme15.30: Sílövészet, vk, férfi 12,5 km-es üldözéses verseny, Oberhof16.00: Autósport, Formula-E, Marrákes21.30: Szabadstílusú sí, vk, női mogul, Calgary

Eurosport 2 9.45: Északi összetett, vk, Val di Fiemme13.15: Sífutás, vk, női szabadstílusú sprint, Drezda15.00: Szánkó, vk, férfi kettes, 2. futam, Sigulda16.00: Síugrás, vk, Val di Fiemme17.45: Szánkó, vk, női 2. futam, Sigulda

Digisport 1 3.00: Tenisz, WTA-torna, Hobart, döntő 7.00: Tenisz, WTA-torna, Sydney, döntő16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Amiens-PSG19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Bordeaux

Digisport 219.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Caen-Lille

Spíler1 TV13.30: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham United-Arsenal16.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Brighton-Liverpool18.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Newcastle United

Spíler2 TV16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Valladolid18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Girona-Alavés20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Getafe

január 13., vasárnap:

---------------------

M4 Sport13.00: Labdarúgás, futsal, női NB I, döntő14.45: Rövidpályás gyorskorcsolya, Európa-bajnokság, döntők, Dordrecht17.45: Kézilabda, férfi világbajnokság, Koppenhága, Magyarország-Angola20.30: Kézilabda, férfi világbajnokság, Koppenhága, Svédország-Argentína

Sport 118.00: Darts, BDO-világbajnokság, döntő, Frimley Green20.45: Labdarúgás, Olasz Kupa, nyolcaddöntő, Napoli-Sassuolo

Sport 2 2.00: Amerikaifutball, NFL, rájátszás, főcsoport-elődöntő, Los Angeles Rams-Dallas Cowboys14.45: Labdarúgás, Olasz Kupa, nyolcaddöntő, Torino-Fiorentina19.00: Amerikaifutball, NFL, rájátszás, főcsoport-elődöntő, New England Patriots-Los Angeles Chargers22.30: Amerikaifutball, NFL, rájátszás, főcsoport-elődöntő, New Orleans Saints-Philadelphia Eagles

Eurosport 110.15: Alpesi sí, vk, férfi műlesiklás, 1. futam, Adelboden11.30: Sílövészet, vk, női váltó, Oberhof13.15: Alpesi sí, vk, férfi műlesiklás, 2. futam, Adelboden14.30: Sílövészet, vk, férfi váltó, Oberhof16.45: Síugrás, vk, Val di Fiemme19.45: Sznúker, Mesterek Tornája, London

Eurosport 2 9.45: Északi összetett, vk, Val di Fiemme12.30: Sífutás, vk, női szabadstílusú csapatsprint, Drezda14.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London

Digisport 114.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes-Rennes17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Toulouse-Strasbourg20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-AS Monaco

Digisport 217.30: Jégkorong, szlovák bajnokság, MAC Újbuda-Zvolen

Spíler1 TV 2.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Montreal Canadiens-Colorado Avalanche15.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Bournemouth17.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham Hotspur-Manchester United

Spíler2 TV16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Sevilla18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Eibar20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Betis-Real Madrid

Forrás: MTI
velemenyezd, 2019. január 11. péntek, 08:00
Címkék: Frimley Green, Santa Clara-Benfica, Olympique Lyon-Stade Reims, DVTK Jegesmedvék-HK Poprad20, CSZKA Moszkva, Maccabi Tel-Aviv20,
Kommentek
Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök
január 9., szerda:

------------------

M4 Sport18.45: Kézilabda, női NB I, Siófok-Alba Fehérvár

Sport114.00 és 20.00: Darts, BDO-világbajnokság, Frimley Green

Sport218.00: Vízilabda, Bajnokok Ligája, csoportkör, 6. forduló, Szolnoki Dózsa-Waspo Hannover

Eurosport 1 3.00 és 9.00: Tenisz, ATP-torna, Sydney

Digisport 1 8.40 és 10.30: Tenisz, WTA-torna, Sydney18.10: Kosárlabda, férfi Euroliga, Darüssafaka-CSZKA Moszkva20.25: Labdarúgás, angol Ligakupa, elődöntő, Manchester City-Burton

Digisport 220.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Olimpia Milano-Barcelona

Digisport 319.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Panathinaikosz-Bayern München

január 10., csütörtök:

----------------------

M4 Sport17.45: Kézilabda, férfi vb, Berlin, Németország-Korea20.15: Kézilabda, férfi vb, Koppenhága, Dánia-Chile

Duna World18.00: Kosárlabda, női Euroliga, Sopron Basket-Carolo Basket

Sport 121.15: Labdarúgás, portugál bajnokság, Portimonense-Braga

Sport 2 2.00 és 7.00:
velemenyezd, 2019. január 09. szerda, 08:02
Élő tv-sportközvetítések - Kedd, szerda
január 8., kedd:

----------------

Sport114.00 és 20.00: Darts, BDO-világbajnokság, Frimley Green

Sport218.00: Jégkorong, Bajnokok Ligája, elődöntő, Frölunda Indians-HC Pilsen

Eurosport 111.00: Tenisz, ATP-torna, Sydney17.45 és 20.30: Alpesi sí, világkupa, női műlesiklás, 1. és 2. futam, Flachau

Digisport 1 8.40: Tenisz, WTA-torna, Sydney17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Himki Moszkva-Fenerbahce20.25: Labdarúgás, angol Ligakupa, elődöntő, Tottenham Hotspur-Chelsea

Digisport 2 8.00: Tenisz, WTA-torna, Hobart19.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Zalgiris Kaunas-Anadolu Efes21.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Gran Canaria-Real Madrid

Digisport 3 8.00: Tenisz, WTA-torna, Sydney19.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Olimpiakosz-Baskonia

január 9., szerda:

------------------

M4 Sport18.45: Kézilabda, női NB I, Siófok-Alba Fehérvár

Sport114.00 és 20.00: Darts, BDO-világbajnokság, Frimley Green

Sport218.00: Vízilabda, Bajnokok Ligája, csoportkör, 6. forduló,
velemenyezd, 2019. január 08. kedd, 08:01
Élő tv-sportközvetítések - Hétfő, kedd
január 7., hétfő:

-----------------

M4 Sport19.30: Jégkorong, Ersta Liga, FTC-Telekom - Corona Brasov

Sport114.00 és 20.00: Darts, BDO-világbajnokság, Frimley Green

Sport220.00: Labdarúgás, portugál bajnokság, Tondela-Sporting Lisboa22.15: Labdarúgás, portugál bajnokság, FC Porto-Nacional

Eurosport 111.00: Tenisz, ATP-torna, Sydney

Digisport 1 8.40: Tenisz, WTA-torna, Sydney

Spíler2 TV21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Athletic Bilbao

január 8., kedd:

----------------



Sport114.00 és 20.00: Darts, BDO-világbajnokság, Frimley Green

Sport218.00: Jégkorong, Bajnokok Ligája, elődöntő, Frölunda Indians-HC Pilsen

Eurosport 1 3.00 és 9.00: Tenisz, ATP-torna, Sydney17.45: Alpesi sí, világkupa, női műlesiklás, 1. futam, Flachau20.30: Alpesi sí, világkupa, női műlesiklás, 2. futam, Flachau

Digisport 1 3.00 és 8.40: Tenisz, WTA-torna, Sydney17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Himki Moszkva-Fenerbahce20.25: Labdarúgás, angol
velemenyezd, 2019. január 07. hétfő, 08:01
Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap
Sevilla18.00: Kosárlabda, Liga ACB, Bilbao Basket-FC Barcelona

SportM14.55: Lóverseny, futam21.00: Darts, világbajnokság, London, döntő

Eurosport9.45: Alpesi sí, világkupa, Zágráb, női műlesiklás, 1. futam11.00: Sífutás, világkupa, Oberstdorf, Tour de Ski, női, üldözéses verseny12.00: Sífutás, világkupa, Oberstdorf, Tour de Ski, férfi üldözéses verseny13.00: Alpesi sí, világkupa, Zágráb, női műlseiklás, 2. futam13.45: Síugrás, Négysáncverseny, Innsbruck18.40: Dakar-rali, 18:45: Darts, világbajnokság, Frimley Green

Eurosport 29.45: Északi összetett, világkupa, Schonach, síugrás10.45: Szánkó, világkupa, Königsee, férfiak, 1. futam12.45: Északi összetett, világkupa, Schonach, sífutás13.45: Szánkó, világkupa, Königsee, férfiak, 2. futam14.30: Szánkó, világkupa, Königsee, csapat váltó15.30: Darts, világbajnokság, Lakeside

Digisport 13.00: Tenisz, Hopman Kupa, Kanada-Csehország10.30: Tenisz, Hopman Kupa, Ausztrália-Lengyelország16.55: Jégkorong, Mol Liga, Debrecen-ASC Corona Brasov19.25:
velemenyezd, 2015. január 02. péntek, 12:19
Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök
január 8., szerda:

------------------

Sport 218.45: Vízilabda, Bajnokok Ligája, 4. forduló, Eger-Olympiakosz

Eurosport14.15: Sílövészet, Világkupa, Ruhpolding19.40: Darts, világbajnokság, Frimley Green, Egyesült Királyság

Eurosport 218.15: Kosárlabda, EuroKupa, Banvit BK (török)-Budivelnik Kijev (ukrán)

Digisport 19.30: Tenisz, WTA-torna, Sydney, negyeddöntő19.55: Labdarúgás, Spanyol Király Kupa, nyolcaddöntő, Betis-Athletic Bilbao21.55: Labdarúgás, Spanyol Király Kupa, nyolcaddöntő, Barcelona-Getafe

Digisport 220.40: Labdarúgás, angol Ligakupa, elődöntő, 1. mérkőzés, Manchester City-West Ham United

január 9., csütörtök:

---------------------

Sport 29.30: Tenisz, ATP-torna, Sydney16.00: Jégkorong, KHL, Torpedo-Barisz

Sport Klub13.15, 15.30: Autósport, Dunlop 24h, Dubaj

Eurosport14.15: Sílövészet, Világkupa, Ruhpolding20.00: Darts, világbajnokság, Frimley Green, Egyesült Királyság



Digisport 14.30: Tenisz, WTA-torna19.25: Labdarúgás,
velemenyezd, 2014. január 08. szerda, 08:01
Élő tv-sportközvetítések - Kedd, szerda
január 7., kedd:

----------------

Sport 214.00: Jégkorong, KHL, alapszakasz, Nyeftehimik-Slovan

Eurosport19.00: Darts, világbajnokság, Frimley Green

Eurosport 220.45: Kosárlabda, Európa Kupa, JSF Nanterre-Cantu

Digisport 120.40: Labdarúgás, angol Ligakupa, elődöntő, 1. mérkőzés, Sunderland-Manchester United

Digisport 221.55: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, nyolcaddöntő, Valencia-Atlético Madrid

január 8., szerda:

------------------

Sport 11.30: Kosárlabda, NBA, New York Knicks-Detroit Pistons

Sport 24.00: Jégkorong, NHL, Anaheim Ducks-Boston Bruins18.45: Vízilabda, Bajnokok Ligája, 4. forduló, Eger-Olympiakosz

Eurosport14.15: Sílövészet, Világkupa, Ruhpolding, Németország, női váltó19.40: Darts, világbajnokság, Frimley Green, Egyesült Királyság, 5. nap

Eurosport 218.15: Kosárlabda, EuroKupa, Banvit BK (török)-Budivelnik Kijev (ukrán)

Digisport 13.00: Kosárlabda, NCAA, Michigan State-Ohio State9.30: Tenisz, WTA-torna, Sydney,
velemenyezd, 2014. január 07. kedd, 08:01
Élő tv-sportközvetítések - Hétfő, kedd
Labdarúgás, spanyol bajnokság, 18. forduló, Real Madrid-Celta Vigo

SportKlub12.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, 18. forduló, SSC Napoli-Sampdoria14.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, 18. forduló, AC Milan-Atalanta18.15: Labdarúgás, olasz bajnokság, 18. forduló, SS Lazio-Internazionale

Eurosport14.30: Alpesi sí, világkupa, Bormio, férfi műlesiklás, 1. futam15.45: Síugrás, világkupa, Négysáncverseny, Bischofshofen17.45: Alpesi sí, világkupa, Bormio, férfi műlesiklás, 2. futam19.00: Darts, világbajnokság, Frimley Green

Digisport 118.15: Jégkorong, MOL Liga, Nové Zámky-ASC Corona Brasov

Digisport 25.00: Tenisz, WTA-torna, Sydney

január 7., kedd:

----------------

Sport 214.00: Jégkorong, KHL, alapszakasz, Nyeftehimik-Slovan

Eurosport19.00: Darts, világbajnokság, Frimley Green

Eurosport 220.45: Kosárlabda, Európa Kupa, JSF Nanterre-Cantu

Digisport 12.30: Amerikaifutball, NCAA, BCS National Championship, Auburn-Florida State20.40: Labdarúgás, angol Ligakupa, elődöntő,
velemenyezd, 2014. január 06. hétfő, 08:11
Képek, videók
MR_Frimas.png
cady89
2013. december 06. péntek, 13:43
Günter_Frimont_rose_be arb
janna53
2012. április 26. csütörtök, 21:58
86 Benfica
dobe
2012. december 02. vasárnap, 16:30
20111127-benfica-portu gal
agica2004
2012. január 22. vasárnap, 18:40
20111127-benfica- tűzoltó
agica2004
2012. január 22. vasárnap, 18:40
benfica.jpg
hortenzia57
2009. szeptember 19. szombat, 19:58
20050530benficafe.jpg
babarantyu
2009. január 07. szerda, 12:38
benfica24sa.jpg
frontin
2008. május 22. csütörtök, 08:16
benfica19qe.jpg
frontin
2008. május 22. csütörtök, 08:16
benfica.jpg
amarilis57
2008. január 16. szerda, 18:10
Benfica(Diabos Vermelhos)
crazyz
2007. november 14. szerda, 23:05
Tokyo-olympics.jpg
menusgabor
2018. november 06. kedd, 21:48
olympic_open1.jpg
menusgabor
2018. november 06. kedd, 19:07
Olympiai óda 01.jpg
chillik
2016. április 26. kedd, 05:22
Olympiai óda 02.jpg
chillik
2016. április 26. kedd, 05:22
xMagazin.hu - A közösségi magazin. A felhasználóink által megosztott bejegyzésekkel, képekkel és videókkal.
A felhasználók által feltöltött adatokért semmiféle felelősséget nem vállalunk. © 2013 TVN.HU Kft.