2020. január 18. szombat | 3. hét | 18. nap | 07:22 | Piroska
Szlovák jégkorongliga - Hosszabbításban veszített a MAC
Az újbudai együttes a második harmadban már két góllal is vezetett, ám a vendégek a második, majd a harmadik periódus hajrájában is gólt szereztek, a ráadásban pedig három perc után ismét betaláltak.

A MAC 38 ponttal a bajnokság 11. helyén áll.

Eredmény:MAC Újbuda-HC Nové Zámky (szlovák) 3-4 (0-0, 3-2, 0-1, 0-1) - hosszabbítás után

velemenyezd, 2020. január 14. kedd, 21:50
Címkék: Újbuda-HC Nové Zámky, újbudai együttes, második harmadban, harmadik periódus, ráadásban pedig, hosszabbításban,
Férfi kosárlabda EK - Hosszabbításban nyert a Körmend Hollandiában
Eredmény:

második csoportkör, K csoport, 3. forduló:Zwolle (holland)-Egis Körmend 90-94 (14-25, 21-17, 27-23, 16-13, 12-16) - hosszabbítás után-------------------------------------------------------------- --a magyar csapat legjobb dobói: Varnado 28 pont, Taylor 17, Turner 17

A Körmend négy győzelemmel és két vereséggel lépett tovább a csoportkör első szakaszából, majd két vereséggel kezdte a második etapot. Hollandiában a szintén nyeretlen Zwolle várt rá, így annyi bizonyos volt, hogy a mérkőzés vesztese messzire kerül majd a továbbjutástól.

Matthias Zollner vezetőedző csapata - amely 11/3-as győzelmi mérleggel második az NB I-ben - lendületesen kezdett, eredményes támadójátékkal 11 pontos előnybe került. A második negyedben faragott a hátrányából a holland csapat, de a nagyszünetben így ishét pont volt a különbség. Ami aztán a folytatásban fokozatosan eltűnt, sőt a hazai csapat is vezetett. A Körmend 23 másodperccel a vége előtt Turner két büntetőjével egyenlített, így következett a
velemenyezd, 2020. január 08. szerda, 21:52
Osztrák jégkorongliga - Hosszabbításban vesztett a Fehérvár
A székesfehérvári együttes 32 találkozó alatt gyűjtött 44 pontjával a kilencedik helyen áll a tabellán.

Eredmény (a sorozat honlapjáról):

Hydro Fehérvár AV19-EHC Liwest Black Wings Linz (osztrák) 3-4 (1-2, 0-1, 2-0, 0-1) - hosszabbítás után-------------------------------------------------------------- --------------------a Fehérvár gólszerzői: Timmins (11.), Reisz (47.), Sarauer (59.)
velemenyezd, 2019. december 30. hétfő, 22:01
Osztrák jégkorongliga - Hosszabbításban győzött Znojmóban a Fehérvár

Eredmény (a sorozat honlapjáról):HC Orli Znojmo (cseh)-Hydro Fehérvár AV19 3-4 (2-0, 0-2, 1-1, 0-1) - hosszabbítás után-------------------------------------------------------------- ----a Fehérvár gólszerzői: Girard (29., 53.), Caruso (36.), Sarauer (61.)
velemenyezd, 2019. december 28. szombat, 21:32
Magyar Kupa - Hosszabbításban harcolta ki a továbbjutást a címvédő
A címvédő székesfehérvári együttes a cseréket követően a második félidő második felében került nagy fölénybe, sok támadást vezetett, a hajrában kiharcolt egy tizenegyest, de azt Futács a 87. percben kihagyta.

A szabálytalankodó Moga a második sárga lapját kapta meg az esetnél, emiatt a szegediek a hátra lévő rövid időben, illetve a hosszabbításban emberhátrányban futballoztak.

A vendégek a ráadás első félidejében a kapujuk elé szorították a mérkőzés nagy részében szervezetten védekező hazaiakat, és egy beadás után Kárász a saját kapujába fejelt a 103. percben. Akadt még helyzet a folytatásban is, de újabb gól már nem esett.

A nyolcadik fordulóban az élvonalban érdekelt együttesek még nem kerülhettek össze a sorsolásnál, és az egymérkőzéses párharcok mindegyikén vendégek.

Eredmény:

Magyar Kupa, 8. forduló (nyolcaddöntőbe jutásért):Szeged-Csanád Grosics (NB II) - MOL Fehérvár FC 0-1 (0-0, 0-0, 0-1) - hosszabbítás után

korábban:MTK Budapest (NB II)-Diósgyőri VTK
velemenyezd, 2019. december 03. kedd, 22:52
EURO-2020 - A világ- és az Európa-bajnok is kétszer Budapesten játszik
Ligája A divíziójának pótselejtezőjéről még Izland és Bulgária kerülhet az F csoportba, de ha Románia nyerné a négyest, akkor rendezőként a részben bukaresti C csoportba kerülne, így a D divízió győztese jönne negyediknek a "halálcsoportba". A legalsó osztály pótselejtezőjében Koszovó, Fehéroroszország, Észak-Macedónia és Georgia érdekelt.

A sorsolás másik érdekessége az volt, hogy Horvátország és Anglia azonos négyesbe került, így "megismétlődik" a tavalyi világbajnokság elődöntője, amelyet hosszabbításban 2-1-re a későbbi ezüstérmes horvátok nyertek, akik most éppen a magyarok selejtezőcsoportjából jutottak ki első helyezettként. Az angoloknak másik ellenfelük, Csehország is ismerős lesz, mivel azonos selejtezőcsoportban szerepeltek. Így járt a spanyol és a svéd válogatott is.

A sorsoláson az is kiderült, hogy Rómában olasz-török nyitómeccsel veszi kezdetét június 12-én a rendhagyó Eb, amelyet 12 ország egy-egy városában rendeznek. Budapesten három csoportmeccs mellett június 28-án egy
velemenyezd, 2019. november 30. szombat, 19:42
Crling Eb - Hosszabbításos vereséggel kezdtek a magyar nők
A viadal honlapja szerint a B divízióban érdekelt magyarok a 8. end végén 7-4-re, a 9. end végén 7-5-re vezettek, ám a tizedik játékrészben egyenlített a rivális. A hosszabbításban, az extra-endben a fehéroroszok 2-0-val voltak jobbak.

B divízió:

nők: Fehéroroszország-Magyarország 9-7, extra-enddel

később:Finnország-Magyarország 20.00

férfiak:Magyarország-Szlovákia 15.00
velemenyezd, 2019. november 16. szombat, 13:01
Jégkorong Négy Nemzet Torna - Hosszabbításos vereséggel rajtolt a magyar válogatott
Eredmény (a magyar szövetség honlapjáról):

Négy Nemzet Torna, 1. forduló:Olaszország-Magyarország 4-3 (1-1, 0-1, 2-1, 1-0) - hosszabbítás után-------------------------------------------------------------- -------magyar gólszerzők: Vokla (1.), Terbócs (31.), Erdély (47.)

Jarmo Tolvanen szövetségi kapitány együttese már 40 másodperc elteltével vezetést szerzett, és az utolsó percet még 3-1-es előnnyel kezdte, ám A csoportos riválisa a dudaszó előtt 54 és 14 másodperccel is bevette a debütáló Adorján Attila kapuját, a hosszabbításban pedig megnyerte a találkozót.

A jövő évi ljubljanai divízió I/A világbajnokságra április 24. és 30. között kerül sor, a magyar válogatott ellenfelei a házigazda szlovénokon túl a dél-koreai, az osztrák, a francia és a román csapat lesznek. Az első két helyezett jut fel a 16 csapatos elitmezőnybe, az utolsó pedig kiesik a divízió I/B-be.