2020. július 11. szombat | 28. hét | 193. nap | 19:21 | Nóra, Lili
Szlovák jégkorongliga - Hosszabbításban veszített a MAC
Az újbudai együttes a második harmadban már két góllal is vezetett, ám a vendégek a második, majd a harmadik periódus hajrájában is gólt szereztek, a ráadásban pedig három perc után ismét betaláltak.

A MAC 38 ponttal a bajnokság 11. helyén áll.

Eredmény:MAC Újbuda-HC Nové Zámky (szlovák) 3-4 (0-0, 3-2, 0-1, 0-1) - hosszabbítás után

velemenyezd, 2020. január 14. kedd, 21:50
Címkék: Újbuda-HC Nové Zámky, újbudai együttes, második harmadban, harmadik periódus, ráadásban pedig, hosszabbításban,
Labdarúgó NB I - Hosszabbításban mentett pontot a Paks a címvédő FTC ellen
OTP Bank Liga, 28. forduló:Paksi FC-Ferencvárosi TC 2-2 (0-0)----------------------------------Paks, 700 néző, v.: Bognár

gólszerzők: Windecker (92., 11-esből), Sajbán (96.), illetve Blazic (56.), Haratyin (81.)

sárga lap: Windecker (33.), Bertus (51.), Gévay (92.), illetve Boli (76.)

Paksi FC:

---------Rácz G. - Osváth, Lenzsér, Gévay, Poór (Szabó J., 75.) - Windecker, Haraszti (Bartha, 63.), Bertus - Hahn (Sajbán, 81.), Böde (Kulcsár D., 62.), Könyves

Ferencvárosi TC:

----------------Dibusz - Lovrencsics (Botka, 65.), Blazic, Otigba, Heister - Sigér (Vécsei, 81.), Haratyin - Zubkov, Isael (Somália, 65.), Tokmac (Skvarka, 76.) - Boli (Szihnyevics, 76.)

Nagy fölényben futballozott a címvédő fővárosi csapat, több helyzetet is kialakított az első félidőben, de ezeket nem tudta kihasználni.

A fordulást követően nem sokkal előnybe került a Ferencváros, az előre húzódó Blazic talált közvetlen közelről a kapuba. A folytatásban is inkább a vendégek akarata érvényesült,
velemenyezd, 2020. június 10. szerda, 23:24
Labdarúgó NB I - Kisvárdai vereségével nehéz helyzetben az Újpest
A lila-fehérek szombati vereségükkel sorozatban öt bajnoki találkozó óta nyeretlenek és akár kieső helyre is visszaeshetnek, ha a Paks az esti találkozón legyőzi a MOL Fehérvárt.

OTP Bank Liga, 26. forduló:Kisvárda Master Good-Újpest FC 1-0 (0-0)----------------------------------------Kisvárda, 820 néző, v.: Bognár

gólszerző: Bumba (63.)

piros lap: Calcan (56.)

sárga lap: Bumba (34.), Viana (45+2.), Protic (90.), Melnyik (93.), illetve Onovo (35.), Heris (45+2.), Ristevski (91.)

Kisvárda Master Good:

---------------------Dombó - Protic, Rubus, Cukalasz (Tischler, 62.), Lucas - Ene, Melnyik - Karaszjuk, Bumba (Obradovic, 96.), Viana (Simovic, 82.) - Gosztonyi (Sassa, 62.)

Újpest FC:

----------Banai - Pauljevic, Ristevski, Heris, Balázs B. - Sedlacek (Perosevic, 84.), Onovo - Simon K. (Bacsa, 80.), Rácz B. (Calcan, a szünetben), Nwobodo - Novothny

A kisvárdai klub tájékoztatása szerint valamennyi jegyet értékesítették, amit a jelenlegi járványügyi
velemenyezd, 2020. május 30. szombat, 19:12
Magyar Kupa - Tizenegyesekkel ismét döntős a Honvéd
ők sem erőltették a támadásokat, viszont egy újabb távoli próbálkozásnál Tujvel hárított ismét bravúrral.

A hosszabbítás elején Gazdag hagyta ki a meccs ziccerét, rávezette a kapusra a labdát, majd belelőtte Vargába, a túloldalon pedig Prosser helyzetét védte Tujvel. Ahogy fáradtak a játékosok, úgy egyre inkább kettészakadt a pálya, mindkét csapat könnyedén jutott túl a középpályán.

A ráadás második fele hosszú várakozás után kezdődött csak el, mivel a játékvezetők nem tudták, hogy a hosszabbításban járó hatodik cserelehetőséghez jár-e negyedik játékmegszakítási lehetőség is, végül a percekig tartó tanácskozás után arra a helyes megállapításra jutottak, hogy igen. Az utolsó 15 perc már nem hozott izgalmas pillanatokat, így a döntés a 11-esekre maradt, amelyben a Honvéd bizonyult jobbnak. A párharc a hatodik párban dőlt el, amikor Gera Dániel fölé lőtt, Hidi Patrik pedig betalált.

Korábban:MOL Fehérvár FC-Mezőkövesd Zsóry FC 2-2 (0-1) --------------------------------------------- MOL Aréna
velemenyezd, 2020. május 27. szerda, 07:04
Buffon megállapodott Agnellivel a folytatásról
A nemzetközi sajtó már hetekkel korábban beszámolt arról, hogy Buffon meghosszabbítja tavaly nyáron kötött, és egy évig érvényes szerződését a Juventusszal, amely szintén hajlik a folytatásra.

A Tuttosport olasz lap információi szerint a kapus és a klubelnök telefonos megbeszélése eredményre vezetett, és miután mindenben megállapodtak egymással - a mostani feltételek mellett az egyéves hosszabbításban -, a szerződés aláírása csupán formalitás. Hozzátették: legkorábban akkor kerülhet sor a szerződés hivatalossá tételére, amikor arra a járványügyi helyzetben hozott rendeletek lehetőséget biztosítanak.

A 176-szoros olasz válogatott Buffonnak a következő már a 19. szezonja lesz a Juventusban.

Buffon 2001-ben igazolt a Juventushoz, és egyéves párizsi kitérőt követően azóta is itt szerepel. A labdarúgó a Paris Saint-Germaintől 2019 nyarán tért vissza a torinói alakulathoz, amelyben elfogadta új szerepkörét, hogy már nem ő az első számú kapus. Ettől függetlenül 11 alkalommal védte a Zebrák
velemenyezd, 2020. április 18. szombat, 13:41
A Junoszty Minszk Európa egyetlen döntőző hokibajnoka
A nemzetközi szövetség szombati híre szerint a Junoszty 4-1-es összesítéssel bizonyult jobbnak a Sahtyor Szoligorszknál, az ötödik mérkőzés hosszabbításban dőlt el a címvédő fővárosiak javára.

Európában a fehérorosz bajnokság volt az egyetlen, amely nem állt le a koronavírus-járvány miatt. Aljakszandr Lukasenka köztársasági elnök egy múlt heti amatőr hokitornán, ahol maga is játszott, úgy nyilatkozott: "Nem értem, miért állnánk le? Itt nincs vírus. Ez olyan, mint egy fagyasztó, a legjobb dolog az egészségre. A sport, különösen a jégen űzött sport a legjobb ellenszer bármilyen vírusra."

A fehérorosz hokibajnokság rájátszása nézők előtt zajlott, átlagban 800-900 szurkoló volt kinn a meccseket, egyedül a döntő ötödik felvonásán voltak csak kevesebben, 239-en.

A többi európai bajnokságban vagy nem hirdettek bajnokot, vagy pedig megállapították a végeredményt. A magyar bázisú Erste Ligában - amely az elődöntőnél tartott - megosztva az FTC-Telekomot és a Sport Club Csíkszeredát tekintik
velemenyezd, 2020. április 04. szombat, 15:01
Labdarúgó NB I - A Paks hosszabbításban mentett pontot az Újpest ellen
A kiesés elkerüléséért küzdő mindkét csapat három kör óta nyeretlen az élvonalban.

OTP Bank Liga, 25. forduló:Újpest FC-Paksi FC 1-1 (0-0)----------------------------Zalaegerszeg, zárt kapuk mögött, v.: Pillók

gólszerzők: Litauszki (57.), illetve Könyves (94.)

sárga lap: Onovo (97.)

Újpest FC:

----------Pajovic - Heris, Litauszki (Szakály P., 82.), Ristevski - Nwobodo, Sedlacek, Onovo, Bacsa (Zsótér, 72.) - Koszta (Csongvai, 90.), Novothny, Rácz B.

Paksi FC:

---------Rácz G. - Osváth, Poór, Szélpál (Lenzsér, a szünetben), Szabó J. - Szakály D. (Bertus, 73.), Windecker, Balogh B. - Kecskés (Hahn, 65.) - Könyves, Böde

Elég álmosan kezdődött a találkozó, az első negyedórában még csak kósza kísérlet sem volt a gólszerzésre, azaz a kapusok munka nélkül maradtak. Az első helyzetre bő húsz percet kellett várni, akkor Poór fejjel tévesztette el az újpesti kaput. Ezt követően ismét a mezőnyjátéké lett a főszerep. A szünet előtti percekben az Újpest játszott meddő
velemenyezd, 2020. március 14. szombat, 19:22
Osztrák jégkorongliga - Nyert a Fehérvár, életben a továbbjutási remények
A 14 ponttal az alsóház ötödik pozíciójában álló székesfehérvári együttes a középszakasz szombati zárófordulója előtt két pontra megközelítette cseh riválisát, amely az alsóház 3., negyeddöntőbe jutást érő helyét foglalja el. Másik vetélytársa, az Innsbruck házigazdaként hosszabbításban 3-2-re kikapott a Linztől, így ugyancsak 16 pontos. A Fehérvár Linzben zárja a középszakaszt.

Eredmény, középszakasz, alsóház(a liga honlapja szerint):Hydro Fehérvár AV19-HC Orli Znojmo (cseh) 4-0 (2-0, 0-0, 2-0)-------------------------------------------------------------a Fehérvár gólszerzői: Erdély (11., 43.), Yogan (20.), Campbell (55.)
velemenyezd, 2020. február 27. csütörtök, 21:52
Jégkorong Erste Liga - Egyenlített a Gyergyó és a Ferencváros
Az erdélyi párharc első felvonását hétfőn kétgólos hátrányból fordítva nyerte meg a Brassó, új trénere, a kanadai Dave MacQueen bemutatkozó találkozóján. A harmadik harmadnak ezúttal is 2-0-s Gyergyói vezetésnél vágtak neki a felek, a házigazdák pedig ismét egyenlítettek, ám fordítani nem tudtak, a hosszabbításban pedig a gyergyószentmiklósiak szerezték meg a győztes találatot.

A Ferencváros hétfőn nagy meglepetésre hosszabbítás után kikapott a Fehérvári Titánoktól, ezúttal azonban a papírformát érvényesítve könnyedén győzött.

Eredmények (a sorozat honlapjáról):Corona Brasov (romániai)-Gyergyói HK (romániai) 2-3 (0-1, 0-1, 2-0, 0-1) - hosszabbítás után

Az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharc állása: 1-1FTC-Telekom - Fehérvári Titánok 8-1 (3-1, 2-0, 3-0)

Az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharc állása: 1-1
velemenyezd, 2020. február 25. kedd, 22:24
2020. június 26. péntek, 23:25
2020. június 26. péntek, 23:23
2020. június 26. péntek, 23:21
2020. március 24. kedd, 19:48
2020. március 08. vasárnap, 13:27
2019. december 31. kedd, 19:57