Belépés
2020. július 10. péntek | 28. hét | 192. nap | 15:04 | Amália
Friss Sport Versek Egészség Bőrápolás Receptek Praktikák Jótékony hatások Házilag
Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap
január 10., péntek:

-------------------

M4 Sport18.15: Kosárlabda, férfi NB I, Debrecen-Oroszlány

Sport 118.00: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, csoportkör, Csehország-Ausztria20.00: Labdarúgás, portugál bajnokság, Benfica-Aves22.15: Labdarúgás, portugál bajnokság, Moreirense-FC Porto

Sport 214.00 és 20.00: Darts, BDO-világbajnokság

Eurosport 1 9.50 és 13.40: Északi összetett, világkupa, Val di Fiemme14.20: Sílövészet, világkupa, Oberhof17.55: Síugrás, világkupa, Val di Fiemme

Digisport 110.00: Tenisz, WTA-torna, Brisbane20.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Sheffield United-West Ham United

Digisport 2 8.00: Tenisz, WTA-torna, Sencsen20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Marseille

Digisport 3 9.00: Tenisz, WTA-torna, Auckland

január 11., szombat:

--------------------

M4 Sport15.30: Gyorskorcsolya, Európa-bajnokság, Heerenveen17.45: Kosárlabda, férfi NB I, Paks-Fehérvár

Sport 113.45: Kézilabda, női EHF Kupa, csoportkör, Debrecen-Banik Most15.45: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, csoportkör, Magyarország-Oroszország18.15: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, csoportkör, Dánia-Izland21.00: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, Orihuela-Villarreal23.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Houston Rockets-Minnesota Timberwolves

Sport 212.00: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, Club Haro Deportivo-Osasuna15.00: Lósport, Kincsem+17.00: Kézilabda, női EHF Kupa, csoportkör, Bistrita-Nasaud - Érd19.00: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, Sestao River-Athletic Bilbao22.30: Amerikaifutball, NFL, negyeddöntő, San Francisco 49ers-Minnesota Vikings

Eurosport 1 9.20: Szánkó, világkupa, Altenberg10.20 és 13.15: Alpesi sí, világkupa, Adelboden11.30: Alpesi sí, világkupa, Altenmarkt-Zauchense14.30: Sílövészet, világkupa, Oberhof15.40: Síugrás, világkupa, Val di Fiemme

Eurosport 2 9.50 és 13.20: Északi összetett, világkupa, Val di Fiemme10.50: Szánkó, világkupa, Altenberg11.40: Sílövészet, világkupa, Oberhof14.00: Sífutás, világkupa, Drezda

Digisport 1 5.00: Tenisz, WTA-torna, Brisbane15.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Norwich City17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Napoli20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Atalanta

Digisport 2 6.00: Tenisz, WTA-torna, Sencsen14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari-Milan17.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-Lyon19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Angers-Nice

Digisport 3 3.00: Tenisz, WTA-torna, Auckland19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Amiens-Montpellier

Spíler 112.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Arsenal17.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham Hotspur-Liverpool

január 12., vasárnap:

--------------------

M4 Sport14.15: Vízilabda, Európa-bajnokság, Budapest, női csoportmérkőzés, Franciaország-Spanyolország15.30: Labdarúgás, női teremkupa, Szigetszentmiklós, a 3. helyért és döntő17.15: Vízilabda, Európa-bajnokság, Budapest, női csoportmérkőzés, Hollandia-Izrael19.15: Vízilabda, Európa-bajnokság, Budapest, női csoportmérkőzés, Magyarország-Horvátország

Sport 111.45: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, Escobedo-Sevilla14.00: Kézilabda, női EHF Kupa, csoportkör, Magura Cisnadie-Siófok15.45: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, csoportkör, Csehország - Észak-Macedónia20.00: Darts, BDO-világbajnokság

Sport 2 2.00: Amerikaifutball, NFL, negyeddöntő, Baltimore Ravens-Tennessee Titans16.00: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, Ceuta-Real Sociedad21.00: Amerikaifutball, NFL, negyeddöntő, Kansas City Chiefs-Houston Texans

Eurosport 1 9.00: Alpesi sí, világkupa, Altenmarkt-Zauchense10.20 és 13.25: Alpesi sí, világkupa, Adelboden12.30: Sílövészet, világkupa, Oberhof14.30: Sílövészet, világkupa, Oberhof15.15: Síugrás, világkupa, Val di Fiemme19.45: Sznúker, Mesterek Tornája, London

Eurosport 210.00 és 12.45: Alpesi sí, világkupa, Lausanne11.30: Alpesi sí, világkupa, Altenmarkt-Zauchense14.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London

Digisport 1 5.00: Tenisz, WTA-torna, Brisbane12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Sassuolo14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Bologna18.40: Labdarúgás, spanyol Szuperkupa, döntő

Digisport 2 5.00: Tenisz, WTA-torna, Auckland14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-SPAL17.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Aston Villa-Manchester City20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Roma-Juventus

Digisport 314.55: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-Nantes17.15: Jégkorong, EBEL, Fehérvár AV19-Dornbirn20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Paris Saint-Germain - AS Monaco

Spíler 114.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Bournemouth-Watford

Forrás: MTI
velemenyezd, 2020. január 10. péntek, 08:01
Címkék: Moreirense-FC Porto, Sheffield United-West Ham United, Debrecen-Banik Most15, Király Kupa, Houston Rockets-Minnesota Timberwolves, Club Haro Deportivo-Osasuna15,
Kommentek
Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat és vasárnap
február 8., péntek:

-------------------

M4 Sport18.00: Kosárlabda, férfi NB I, Falco-DEAC

Sport 118.45: Kézilabda, férfi EHF Kupa, csoportkör, Grundfos Tatabánya-Nexe Nasice21.30: Labdarúgás, portugál bajnokság, Moreirense-FC Porto

Sport 220.30: Labdarúgás, német bajnokság, Mainz-Leverkusen

Eurosport 110.45 és 16.00: Alpesi sí, vb, női kombináció, Are12.30: Alpesi sí, vb, férfi lesiklóedzés, Are14.30: Kerékpár, Valenciai körverseny, 3. szakasz17.45: Síugrás, vk, selejtező, Lahti19.55: Sznúker, World Grand Prix, negyeddöntő, Cheltenham

Eurosport 2 9.00: Kerékpár, 6 napos verseny, 2. nap, Melbourne13.55: Sznúker, World Grand Prix, negyeddöntő, Cheltenham

Digisport 117.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, CSZKA Moszkva-Real Madrid20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Chievo-AS Roma

Digisport 220.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Dijon-Marseille

Digisport 318.25: Labdarúgás, török bajnokság, Kayserispor-Fenerbahce20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Olimpia
velemenyezd, 2019. február 08. péntek, 08:00
Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek
Raphael20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Empoli

Digisport 218.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Buducnost-Himki Moszkva20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Barcelona-Zalgiris Kaunas

Digisport 320.00: Kosárlabda, férfi Euroliga, Makkabi Tel-Aviv - Olimpiakosz

február 8., péntek:

-------------------

M4 Sport18.00: Kosárlabda, férfi NB I, Falco-DEAC

Sport 118.45: Kézilabda, férfi EHF Kupa, csoportkör, Grundfos Tatabánya-Nexe Nasice21.30: Labdarúgás, portugál bajnokság, Moreirense-FC Porto

Sport 220.30: Labdarúgás, német bajnokság, Mainz-Leverkusen

Eurosport 110.45 és 16.00: Alpesi sí, világbajnokság, női kombináció, Are12.30: Alpesi sí, világbajnokság, férfi lesiklóedzés, Are14.30: Kerékpár, Valenciai körverseny, 3. szakasz17.45: Síugrás, vk, selejtező, Lahti19.55: Sznúker, World Grand Prix, elődöntő, Cheltenham

Eurosport 2 9.00: Kerékpár, 6 napos verseny, 2. nap, Melbourne13.55: Sznúker, World Grand Prix, negyeddöntő, Cheltenham

Digisport 117.55:
velemenyezd, 2019. február 07. csütörtök, 08:00
Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap
futam12.45: Kézilabda, férfi NB I, Tatabánya-Balatonfüred15.00: Forma-1, Olasz Nagydíj, futam17.45: Labdarúgás, NB I, Ferencváros-MOL Vidi FC

Sport 115.15: Labdarúgás, német bajnokság, RB Leipzig-Fortuna Düsseldorf17.45: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke 04-Hertha BSC

Sport 213.30: Kézilabda, német férfibajnokság, Ludwigshafen-THW Kiel15.15: Kézilabda, német férfibajnokság, Magdeburg-Leipzig19.30: Labdarúgás, portugál bajnokság, Nacional-Benfica21.30: Labdarúgás, portugál bajnokság, FC Porto-Moreirense

Eurosport 1 1.00 és 18.00: Tenisz, US Open12.00: Kerékpár, Vuelta a Espana

Eurosport 2 1.00 és 17.00: Tenisz, US Open11.00, 14.00 és 15.00: Motokrossz, világbajnokság, Törökország12.00: Autósport, Porsche Szuperkupa, Olasz Nagydíj

Digisport 114.55: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-Amiens18.00: Jégkorong, Ifj. Ocskay Gábor-emléktorna20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, AS Monaco-Olympique Marseille

Digisport 213.40: Autósport, EuroFormula Open, Silverstone, 2.
velemenyezd, 2018. augusztus 31. péntek, 12:38
Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap
Atlétika, Eb, Berlin és nyíltvízi úszás, Eb, 25 km, Glasgow 12.15: Strandröplabda, ob és nyíltvízi úszás, Eb, 25 km, Glasgow 14.45: Műugrás, Eb, Glasgow és nyíltvízi úszás, Eb, 25 km, Glasgow 15.45: Torna, Eb, férfi szerenkénti, Glasgow16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Paksi FC-Újpest FC19.00: Atlétika, Eb, Berlin

Sport 119.45: Labdarúgás, Német Szuperkupa, Eintracht Frankfurt-Bayern München

Sport 216.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Budapest, 3. nap19.30: Labdarúgás, portugál bajnokság, Moreirense-Sporting

Eurosport 1 9.00 és 19.00: Atlétika, Eb, Berlin12.15: Kerékpár, Eb, férfi országúti mezőnyverseny, Glasgow

Eurosport 2 7.55: Sznúker, World Open, döntő, Kína11.30: Kerékpár, Eb, férfi országúti, Glasgow13.15: Labdarúgás, U20-as női vb15.30: Torna, Eb, férfi szerenkénti, Glasgow20.15: Labdarúgás, Német Szuperkupa, Eintracht Frankfurt-Bayern München22.30: Kerékpár, Tour of Utah, 6. szakasz

Digisport 1 0.00: Tenisz, WTA-torna, Montreal 2.00: Tenisz, ATP-torna, Toronto14.55:
velemenyezd, 2018. augusztus 10. péntek, 10:26
Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat és vasárnap
május 17., péntek:

------------------

Duna19.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 28. forduló, MVM-Paks - DVSC-TEVA

Sport 116.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 28. forduló, Szombathelyi Haladás-Lombard Pápa Termál FC

Sportklub18.45: Kosárlabda, férfi NB I, elődöntő, 4. mérkőzés, Kaposvári KK-Alba Fehérvár

Eurosport11.00: Rali, FIA ERC, 1. nap14.15: Asztalitenisz, világbajnokság, Párizs16.30: Kerékpározás, norvég körverseny, 3. szakasz18.00: Labdarúgás, U17-es Európa-bajnokság, Szlovákia, döntő20.00: Autósport, rali, Európa-bajnokság, Korzika21.00: Asztalitenisz, világbajnokság, Párizs23.15: Kerékpározás, kaliforniai körverseny, 6. szakasz

Eurosport 212.00: Asztalitenisz, világbajnokság, Párizs14.15: Kerékpározás, Giro d'Italia, 13. szakasz17.30: Asztalitenisz, világbajnokság, Párizs

Digisport 112.00: Tenisz, ATP-torna, Róma21.00: Labdarúgás, Király Kupa, döntő, Real Madrid-Atlético Madrid

Digisport 211.00: Tenisz, WTA-torna, Róma

május 18.,
velemenyezd, 2013. május 17. péntek, 08:11
Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap
Girondins Bordeaux

Eurosport11.00, 15.30 és 20.00: Sznúker, világbajnokság, Sheffield18.30: Tenisz, ATP-torna, Estoril

Eurosport 211.30 és 15.00: Tenisz, ATP Torna, Estoril18.30: Labdarúgás, Bundesliga 2, Hertha Berlin-FC Erzgebirge Aue20.30: Labdarúgás, Bundesliga, Mönchengladbach-Schalke 04

Digisport 18.55: Motorsport, gyorsaságimotoros-vb, Spanyol Nagydíj, 1. szabadedzés13.05: Motorsport, gyorsaságimotoros-vb, Spanyol Nagydíj, 2. szabadedzés20.55: Labdarúgás, Portugál bajnokság, Moreirense-Braga

Digisport 217.50: Autósport, DTM, időmérő edzés, Hockenheim

május 4., szombat:

------------------

M113.55: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Diósgyőri VTK - DVSC-TEVA

Sport 13.00: Jégkorong, NHL, rájátszás15.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd-Lombard Pápa Termál FC18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Egri FC - PMFC-Matias21.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Deportivo La Coruna-Atlético Madrid

Sport 215.00: Jégkorong, világbajnokság, csoportmérkőzés,
velemenyezd, 2013. május 03. péntek, 08:12
életrajz
háromnapos próbajátékon vehetett részt a nagynevű Sporting CP csapatánál. Itt meggyőzte a klub vezetőit, és a nyilvánosság számára pontosan nem ismert összegért szerződtették őt.[8]
Sporting

Ronaldo tehát csatlakozott a Sporting utánpótláscsapatához, amely az Olcochete nevű edzőkomplexumban tréningezett. 2010-ig ő az egyetlen portugál labdarúgó, aki egy éven belül az U16-os, az U17-es, az U18-as, a B- és az első csapatban is játszott mérkőzést.[9] Bemutatkozó mérkőzésén két gólt szerzett a Moreirense FC ellen. Eközben játszhatott az U17-es válogatottban is.

15 éves korában szívritmuszavart állapítottak meg nála, ezért egy ideig úgy tűnt, fel kell hagynia a labdarúgással. A Sporting csapata mindenben támogatta a családot. Kényes lézerműtétre került sor, amely megoldotta a problémát, és így végül nem kellett abbahagynia a játékot.[10]

Első komolyabb megkeresése a Liverpooltól érkezett, 2003-ban. Később azonban, egy Manchester United elleni edzőmérkőzésen olyan jó benyomást
perdy, 2010. május 27. csütörtök, 19:58
Képek, videók
FC PORTO!!!
coelley
2006. szeptember 22. péntek, 16:21
Sheffield Botanikus Park
farkas1945
2012. október 25. csütörtök, 14:36
in Sheffield
ppap
2007. március 12. hétfő, 16:13
Hillsborough,Sheffield
falazola
2006. december 01. péntek, 08:18
Hillsborough,Sheffield .jp
falazola
2006. december 01. péntek, 08:17
Bramall Lane,Sheffield
falazola
2006. november 30. csütörtök, 11:08
Bramall Lane,Sheffield.jp
falazola
2006. november 30. csütörtök, 11:07
Sheffield
cei
2006. október 02. hétfő, 11:41
debrecen0405.png
maroka
2020. április 05. vasárnap, 15:50
debrecen0324_2.png
maroka
2020. március 24. kedd, 09:20
debrecen0324.png
maroka
2020. március 24. kedd, 09:13
Debreceni Zoltán.jpg
liliana01
2019. november 06. szerda, 19:08
Szerelmi-bájital-Debre cen
menusgabor
2019. január 15. kedd, 22:08
Debrecen
dandej
2019. január 09. szerda, 12:14
Petőfi Sándor Debrecenben
menusgabor
2019. január 01. kedd, 17:26
xMagazin.hu - A közösségi magazin. A felhasználóink által megosztott bejegyzésekkel, képekkel és videókkal.
A felhasználók által feltöltött adatokért semmiféle felelősséget nem vállalunk. © 2013 TVN.HU Kft.