2019. május 25. szombat | 21. hét | 145. nap | 01:52 | Orbán
Férfi röplabda Extraliga - Először kapott ki a Pénzügyőr
Az első szettben még a Jókay Zoltán vezette fővárosiak irányítottak, ezt követően a hazaiak sokkal jobban teljesítettek, és simán fordítottak sokat hibázó ellenfelükkel szemben.

A listavezető Pénzügyőrnek hatodik mérkőzésén ez volt az első veresége az Extraligában.

A Magyar Kupa február 16-i döntőjében is ez a két csapat csapott össze, a kecskemétiek akkor is négy játszmában diadalmaskodtak.

Eredmény:Kecskeméti RC-LV Sport Pénzügyőr SE 3-1 (-21, 19, 15, 18)

Az állás: 1. LV Sport Pénzügyőr SE 15 pont/6 mérkőzés, 2. Vegyész RC Kazincbarcika 12/5, 3. Kecskeméti RC 11/6, 4. Fino Kaposvár SE 6/5, 5. MAFC-BME 4/4, 6. DEAC 0/6

velemenyezd, 2019. február 28. csütörtök, 21:52
Címkék: Jókay Zoltán, Magyar Kupa, Kecskeméti RC-LV Sport Pénzügyőr SE, Sport Pénzügyőr SE, Vegyész RC Kazincbarcika, Kecskeméti RC,
Európa Játékok - Tizenhat magyar dzsúdós Minszkben
A magyar szövetség (MJSZ) tájékoztatása szerint az indulók névsora az európai szövetség ranglistája alapján állt össze. A keretbe két újonc került a junior világbajnoki ötödik Rajkai Róbert, valamint az ifjúsági olimpiai bajnok, 16 éves Özbas Szofi személyében.

Férfi nehézsúlyban és női 70 kilogrammban nem lesz magyar induló, az utóbbiban érdekelt Gercsák Szabina februárban gerincműtéten esett át, s jelenleg a rehabilitációját végzi.

A magyar válogatott a vegyes csapatversenyben is részt vesz az Európa Játékokon, ahol 16 együttes szerzett indulási jogot.

A minszki multisport-esemény dzsúdótornája, amely az olimpiai kvalifikációs sorozat része, június 22-től 25-ig tart.

Tavaly a tel-avivi Eb-n a magyarok egy ezüstéremmel zártak a 48 kilós Csernoviczki Éva révén, aki sorozatban 11. kontinensbajnokságán állt dobogóra. A magyar cselgáncsozók 17 arany-, 30 ezüst- és 46 bronzérmet gyűjtöttek az eddigi Eb-ken.

A magyar csapat:

---------------

férfiak:60 kg: Szabó Csaba
velemenyezd, 2019. április 26. péntek, 11:21
Nagy mennyiségű nyugtatót találtak a pénzügyőrök Röszkén
Némedi-Varga Éva, a NAV Csongrád Megyei Adó- és Vámigazgatóságának sajtóreferense közölte, a pénzügyőrök egy Szerbiából Németországba fagyasztott szilvát szállító autót röntgennel vizsgáltak át.

A röntgenképen feltűnt, hogy a raktérben a bejelentetten kívül más áru is van, ezért a rakományt tételesen átvizsgálták. A szigorított ellenőrzésen a fagyasztott szilvából 12 karton, összesen hétszázezer darab nyugtató került elő.

Egy másik szerb kamion átvizsgálásakor a pénzügyőrök a vezetőfülkében, a sofőr ágya alól, szerszámos dobozokból, több mint százezer darab nyugtatót pakoltak ki.

A NAV munkatársai lefoglalták a több mint 10,5 millió forint értékű gyógyszerszállítmányt, és egészségügyi termék hamisítása, illetve engedély nélküli nemzetközi kereskedelmi tevékenység miatt tettek feljelentést - tudatta az alezredes.
velemenyezd, 2019. április 26. péntek, 08:41
Férfi röplabda Extraliga - Egyenlített a döntőben a Pénzügyőr
Az összecsapás első két szettje szoros csatát hozott, a hazaiak mindkétszer jobban bírták a végét és két-két ponttal nyerték a játszmákat. A harmadikban a nagy csata elmaradt, a Pénzügyőr elhúzott riválisától és megnyerte a találkozót.

A harmadik mérkőzést szombaton rendezik Kazinbarcikán.

Eredmény:

döntő, 2. mérkőzés:LV Sport Pénzügyőr SE-Vegyész RC Kazincbarcika 3-0 (23, 23, 16)

Az állás: 1-1

korábban:

a 3. helyért, 2. mérkőzés: Fino Kaposvár SE-Kecskeméti RC 3-2 (-21, 24, 23, -22, 10)

A párharc állása: 2-0, a Kaposvár javára.
velemenyezd, 2019. április 25. csütörtök, 21:29
Több mint nyolcmillió forint értékű kokaint találtak a ferihegyi repülőtéren
A hivatal csütörtökön az MTI-hez eljuttatott közleményében azt írta, a nő Sao Pauloból, Zürichen keresztül érkezett a budapesti repülőtérre, ahol a pénzügyőrök igazoltatták, és átvizsgálták a csomagjait, valamint ruházatát.

A pénzügyőrök a vizsgálat során nem találtak kábítószer gyanús anyagot, de a nő viselkedése arra utalt, hogy a testében kábítószert rejthetett el, ezért a Semmelweis Egyetemre vitték CT-vizsgálatra.

A közlemény szerint a CT körülbelül 10-11 darab idegen testet mutatott a nő testüregének alsó részében, ahonnan végül 13 darab, összesen mintegy 410 gramm, gumióvszerbe csomagolt kokain került elő.

A NAV munkatársai a nő ellen kábítószer birtoklás megalapozott gyanúja miatt feljelentést tettek a Repülőtéri Rendőr Igazgatóság nyomozóinál.
velemenyezd, 2019. április 25. csütörtök, 09:48
Férfi röplabda Extraliga - A Kazincbarcika jutott előnyhöz a döntő első mérkőzésén
A mérkőzés első játszmáját a vendégek nyerték meg, de a házigazdák azonnal egyenlítettek, a folytatásban pedig egyre inkább érvényre juttatták erőfölényüket. A negyedik szettben úgy nézett ki, magabiztosan kerekednek riválisuk fölé, de a végjátékban sokat hibáztak, így a játszmát - és az összecsapást - csak nehézségek árán tudták lezárni.

A párharc az egyik fél harmadik győzelméig tart, a következő mérkőzést a fővárosban rendezik csütörtökön 19 órától. A Kazincbarcika az ötödik, a Pénzügyőr az első végső sikerére hajt.

Eredmények:

döntő, 1. mérkőzés:Vegyész RC Kazincbarcika-LV Sport Pénzügyőr SE 3-1 (-23, 23, 20, 23)

korábban:

a 3. helyért, 1. mérkőzés: Kecskeméti RC-Fino Kaposvár SE 1-3 (-22, -23, 21, -24)
velemenyezd, 2019. április 23. kedd, 21:12
Férfi röplabda Extraliga - Kecskeméten szerzett előnyt a Kaposvár
A következő összecsapást csütörtökön Kaposváron rendezik, a párharc az egyik fél harmadik győzelméig tart.

Eredmény:

később:

döntő, 1. mérkőzés:Vegyész RC Kazincbarcika-LV Sport Pénzügyőr SE 19.00
velemenyezd, 2019. április 23. kedd, 20:31
Férfi röplabda Extraliga - Magabiztos kazincbarcikai győzelem
Eredmény:Vegyész RC Kazincbarcika-Kecskeméti RC 3-0 (17, 16, 16)

Az alapszakasz végeredménye: 1. (és elődöntős) Vegyész RC Kazincbarcika 27 pont, 2. (és elődöntős) LV Sport Pénzügyőr SE 21, 3. Kecskeméti RC 20, 4. Fino Kaposvár SE 13, 5. MAFC-BME 9, 6. DEAC
0
Az alapszakasz első két helyezettje egyből az elődöntőbe jutott, míg a harmadik a hatodikkal, a negyedik az ötödikkel játszik a négybe kerülésért.
velemenyezd, 2019. március 24. vasárnap, 19:53
Férfi röplabda Extraliga - Simán nyert a Pénzügyőr
Eredmény:DEAC-LV Sport Pénzügyőr SE 0-3 (-17, -17, -21)

Az állás: 1. (és elődöntős) Vegyész RC Kazincbarcika 24 pont/9 mérkőzés, 2. LV Sport Pénzügyőr SE 21/10, 3. Kecskeméti RC 20/9, 4. Fino Kaposvár SE 13/10, 5. MAFC-BME 9/10, 6. DEAC 0/10
velemenyezd, 2019. március 23. szombat, 20:33