2020. január 18. szombat | 3. hét | 18. nap | 07:37 | Piroska
Osztrák jégkorongliga - Megszakította rossz sorozatát a Fehérvár
A magyar együttes a Klagenfurtot fogadta, és az első harmadban kétgólos előnyt szerzett. A második szakaszban a Klagenfurt volt a jobb, és egyenlített, a záróharmadban viszont csak Andrew Sarauer volt eredményes, amivel a Fehérvár nyert.

Eredmény (a sorozat honlapjáról):Hydro Fehérvár AV19 - EC-KAC (osztrák) 3-2 (2-0, 0-2, 1-0)-------------------------------------------------------------- ----A Fehérvár gólszerzői: Timmins (3.), Yogan (14.), Sarauer (50.)

velemenyezd, 2020. január 14. kedd, 21:50
Címkék: Andrew Sarauer, Hydro Fehérvár AV19, magyar együttes, első harmadban, második szakaszban, záróharmadban viszont,
Osztrák jégkorongliga - Kikapott a Dornbirntől a Fehérvár
A sorozatban negyedik találkozóján vesztes székesfehérvári együttes már nem juthat a felsőházba, mivel 38 mérkőzés alatt gyűjtött 48 pontjával 9. a ligában.

Eredmény (a sorozat honlapjáról):Hydro Fehérvár AV19-Dornbirn Bulldogs (osztrák) 1-3 (0-1, 0-1, 1-1)-------------------------------------------------------------- ----A Fehérvár gólszerzője: Erdély (43.)
velemenyezd, 2020. január 12. vasárnap, 20:12
Szlovák jégkorongliga - A MAC és a DVTK is otthon kapott ki
A fővárosiak a Nyitrától, a miskolciak a Besztercebányától kaptak ki.

Eredmények:MAC Újbuda-HK Nitra (szlovák) 2-6 (0-2, 2-3, 0-1)DVTK Jegesmedvék-HC Banská Bystrica (szlovák) 1-4 (0-0, 1-3, 0-1)
velemenyezd, 2020. január 12. vasárnap, 20:02
Osztrák jégkorongliga - Szétlövéssel kikapott Villachban a Fehérvár
A 300. EBEL-győzelmére hajtó székesfehérvári együttes 4-2-re és 5-3-ra is vezetett, ám végül alulmaradt. Így 37 mérkőzés alatt gyűjtött 48 pontjával 9. a ligában.

Eredmény (a sorozat honlapjáról):EC Panaceo VSV (osztrák)-Hydro Fehérvár AV19 6-5 (2-1, 1-3, 2-1, 0-0, 1-0) - szétlövéssel------------------------------------------------------ --------------------A Fehérvár gólszerzői: Szabó B. (9.), Sarauer (23., 30.), Szita (31.), Stipsicz (42.)
velemenyezd, 2020. január 10. péntek, 22:22
Szlovák jégkorongliga - Nyitrán szakadt meg a DVTK Jegesmedvék rossz sorozata
A miskolci együttes négymeccses nyeretlenségi sorozatát szakította meg.

Eredmény:HK Nitra (szlovák)-DVTK Jegesmedvék 1-3 (0-1, 1-2, 0-0)
velemenyezd, 2020. január 10. péntek, 20:34
Szlovák jégkorongliga - A MAC nyerte a magyar csapatok összecsapását
A találkozót a házigazda újbudaiak 34 ponttal a 11., míg a miskolciak 53 ponttal a 7. helyről várták. Idénybeli mindkét eddigi találkozójukat a saját közönsége előtt játszó csapat nyerte.

A MAC az első húsz percben háromgólos előnyre tett szert, a második harmadban az agresszívabb védekezésre kapcsoló DVTK Magosi Bálint 11 másodperc alatt szerzett duplájával zárkózott. A harmadik harmadban gólt nem, plexitörést viszont - két játékos ütközését követően, alig negyven másodperccel a dudaszó előtt - láthatott a Tüskecsarnok 1025 fős közönsége.

A DVTK Jegesmedvék csapata sorozatban a negyedik vereségét szenvedte el, a MAC Újbuda egymást követő második találkozóját nyerte meg a Tipsport Ligában.

Eredmény:MAC Újbuda-DVTK Jegesmedvék 3-2 (3-0, 0-2, 0-0)-----------------------------------------------gól: Majoross B. (13.), Langkow (14.), Sofron (17.), illetve Magosi (29., 29.)
velemenyezd, 2020. január 08. szerda, 21:22
Osztrák jégkorongliga - A Fehérvár kikapott Grazban
Az összecsapáson a székesfehérvári csapat korán vezetést szerzett, de a 23. percben egyenlítettek, majd a második játékrész végére kettővel megléptek az osztrákok, akik a 43. percben már négygólos előnyben voltak.

A fehérvári alakulat legutóbbi hét mérkőzésén - december 26-tól - ötször kikapott, ezeken négyszer legalább négygólos különbséggel.

A Fehérvár 36 találkozó után 47 ponttal a kilencedik a ligában.

Eredmény (a sorozat honlapjáról):Moser Medical Graz99ers (osztrák)-Hydro Fehérvár AV19 5-1 (0-1, 3-0, 2-0)-------------------------------------------------------------- -----------a Fehérvár gólszerzője: Yogan (4.)
velemenyezd, 2020. január 07. kedd, 21:42
Szlovák jégkorongliga - Kikapott Gyetván a DVTK
A hetedik helyen álló miskolci együttes sorozatban harmadik találkozóján kapott ki a Tipsport Ligában.

Eredmény:HC 07 Detva (szlovák)-DVTK Jegesmedvék 5-3 (1-2, 2-1, 2-0)
velemenyezd, 2020. január 06. hétfő, 19:52