2019. április 20. szombat | 16. hét | 110. nap | 08:34 | Tivadar
Labdarúgó NB II - Békéscsabán nyert a ZTE
Merkantil Bank Liga NB II, 23. forduló:Békéscsaba 1912 Előre-ZTE FC 1-2 (0-1)

korábban:Budafoki MTE-BFC Siófok 2-1 (1-1)Aqvital FC Csákvár-Vasas FC 2-3 (0-1)WKW ETO FC Győr-BSS Monor 2-1 (0-0)Nyíregyháza Spartacus FC-Ceglédi VSE 4-1 (3-0)Duna Aszfalt TVSE-Credobus Mosonmagyaróvár 1-1 (0-0)Balmaz Kamilla Gyógyfürdő-Kazincbarcika 1-0 (0-0)Vác FC-Gyirmót FC Győr 1-1 (1-0)Dorogi FC-Soroksár SC 0-2 (0-2)

később:Kaposvári Rákóczi FC-Budaörs 18.00

velemenyezd, 2019. február 10. vasárnap, 19:11
Címkék: Labdarúgó NB II, Merkantil Bank Liga NB II, Előre-ZTE FC, Budafoki MTE-BFC Siófok, Aqvital FC Csákvár-Vasas FC, Győr-BSS Monor,
Labdarúgó NB I - Felcsúti vereséggel mutatkozott be az MTK új vezetőedzője
OTP Bank Liga, 25. forduló:Puskás Akadémia-MTK Budapest 3-2 (1-2)--------------------------------------Felcsút, Pancho Aréna, 1121 néző, v.: Vad II.

gólszerzők: Varga J. (4.), Nagy Zs. (48.), Tamás N. (91.), illetve Szelin (28.), Torghelle (35.)

sárga lap: Szolnoki (92.), illetve Torghelle (42.)

Puskás Akadémia:

----------------Hegedűs - Szolnoki, Poór, Hadzsijev, Nagy Zs. - Varga J. (Urblík, 87.), Mioc - Kiss T., Knezevic (Heris, 83.), Sós (Tamás N., 79.) - Radó

MTK Budapest:

-------------Kicsak - Katona, Balogh B., Gengeliczki, Szelin (Banahene, 73.) - Vass Á. - Gera D., Bognár, Vass P. (Diallo, 86.), Lencse (Kanta J., 59.) - Torghelle

Gyorsan vezetést szerzett a Puskás Akadémia, a vendégek azonban egy szöglet után Jevgen Szelin első bajnoki góljával egyenlítettek. Az MTK futballozott ezt követően mezőnyfölényben, s a veterán Torghelle Sándor révén tíz perccel a szünet előtt fordított.

A második félidő elején egy rendkívül furcsa, hazai szempontból szerencsés
velemenyezd, 2019. március 16. szombat, 19:03
Labdarúgó Magyar Kupa - A Ferencváros otthonában került előnybe a Vidi
A bajnoki címvédő fehérváriak és a jelenlegi listavezető zöld-fehérek kifejezetten kemény - nyolc sárga lapot hozó - összecsapásán a vendégek két pontrúgást követően szereztek fejesgólt: a hatodik percben Juhász Roland szabadrúgás, az 58.-ban a másik magyar válogatott belső védő, Vinícius Paulo szöglet után talált a kapuba. A hazaiaknál az uruguayi Fernando Gorriarán volt eredményes ugyancsak fejjel.

A Ferencvárosnak 30 mérkőzéses hazai veretlensége szakadt meg, legutóbb 2017. július 13-án az Európa-ligában a dán Midtjylland nyert a Groupama Arénában vendégeként.

A visszavágót április 3-án rendezik.

Magyar Kupa, negyeddöntő, első mérkőzés:Ferencvárosi TC-MOL Vidi FC 1-2 (1-1)-------------------------------------gól: Gorriarán (22.), illetve Juhász (6.), Vinícius (58.)

korábban:Puskás Akadémia FC-Soroksár SC (NB II) 1-1 (1-0)------------------------------------------------gól: Vega (40.), illetve Orosz (75.)Budaörsi SC (NB II)-Budapest Honvéd 1-2
velemenyezd, 2019. március 13. szerda, 20:12
Labdarúgó Magyar Kupa - Nem bírt másodosztályú ellenfelével a Puskás Akadémia

Magyar Kupa, negyeddöntő, első mérkőzés:Puskás Akadémia FC-Soroksár SC (NB II) 1-1 (1-0)------------------------------------------------gól: Vega (40.), illetve Orosz (75.)

korábban:Budaörsi SC (NB II)-Budapest Honvéd 1-2 (1-0)---------------------------------------------gól: Tányéros (22.), illetve N'Gog (63., 77.)

később: Ferencvárosi TC-MOL Vidi FC 18.00

kedden játszották:Debreceni VSC-Mezőkövesd Zsóry FC 1-0 (0-0)-------------------------------------------gól: Zsóri (58.)
velemenyezd, 2019. március 13. szerda, 17:22
Labdarúgó Magyar Kupa - Idegenben szerzett előnyt a Honvéd
A kispestiek mindkét gólját a szünetben csereként pályára lépő francia David N'Gog szerezte.

Magyar Kupa, negyeddöntő, első mérkőzés:Budaörsi SC (NB II)-Budapest Honvéd 1-2 (1-0)---------------------------------------------gól: Tányéros (22.), illetve N'Gog (63., 77.)

később: Puskás Akadémia FC-Soroksár SC (NB II) 15.00Ferencvárosi TC-MOL Vidi FC 18.00

velemenyezd, 2019. március 13. szerda, 16:32
Labdarúgó Magyar Kupa - Egygólos előnyt szerzett a Debrecen
A találkozó egyetlen gólját Zsóri Dániel szerezte az 58. percben.

A két csapat szombaton az OTP Bank Ligában játszott egymással, az eredmény akkor is 1-0 lett a hajdúságiak javára.

A kupavisszavágót április 3-án rendezik.

Magyar Kupa, negyeddöntő, első mérkőzés:Debreceni VSC-Mezőkövesd Zsóry FC 1-0 (0-0)-------------------------------------------gól: Zsóri (58.)

Szerdán játsszák:Budaörsi SC (NB II)-Budapest Honvéd, Tatabánya 14.30Puskás Akadémia FC-Soroksár SC (NB II) 15.00Ferencvárosi TC-MOL Vidi FC 18.00
velemenyezd, 2019. március 12. kedd, 20:08
Labdarúgó NB II - November óta nyeretlen a sereghajtó Monor
Merkantil Bank Liga NB II, 27. forduló:Duna Aszfalt TVSE-BSS Monor 1-0 (1-0)Vác FC-Ceglédi VSE 1-0 (1-0)Dorogi FC-Budaörs 3-0 (2-0)Soroksár SC-Credobus Mosonmagyaróvár 4-2 (2-1)

később:Budafoki MTE-WKW ETO FC Győr 19.00Békéscsaba 1912 Előre-Aqvital FC Csákvár 19.00Nyíregyháza Spartacus FC-BFC Siófok 19.00Kaposvári Rákóczi FC-Vasas FC 19.00Balmaz Kamilla Gyógyfürdő-ZTE FC 19.00Gyirmót FC Győr-Kazincbarcika 19.00
velemenyezd, 2019. március 06. szerda, 16:32
Női labdarúgó BL - Berkesi Judit lett a budapesti döntő nagykövete
"Mérföldkő a női labdarúgásban, hogy első alkalommal rendeznek önállóan, a férfi sorozattól elkülönülve BL-döntőt, ezzel önmagában is nagyobb figyelem irányul a női szakágra, s bízom benne, hogy ebből a magyar női futball is profitálni tud" - fogalmazott magyar szövetség (MLSZ) honlapján Berkesi, aki maga is labdarúgó volt, nyolc évig futballozott a női NB I-ben és NB II-ben, a László Kórház játékosaként bajnoki bronzérmet és Magyar Kupa-ezüstöt is szerzett.

Berkesi - aki tagja az MLSZ női bizottságának - hangsúlyozta, szerinte sokan érdeklődnek majd a budapesti finálé iránt.

"Magyarországon a női szakágnak még ki kell vívnia a megfelelő figyelmet és ismertséget, a Bajnokok Ligája-döntő részben erről is szól majd számunkra. Aki személyesen kilátogat a mérkőzésre, vagy televízión megnézi, láthatja, hogy óriási sportteljesítmény van a női futballban. Biztos vagyok benne, hogy ha ezt itthon is felismerik, az nagyban növeli a női foci hazai elismertségét" - emelte ki Berkesi.

Kifejtette, a
velemenyezd, 2019. március 05. kedd, 10:31
Labdarúgó NB II - Hazai győzelmével újra élen a Gyirmót
Merkantil Bank Liga NB II, 24. forduló:Gyirmót FC Győr-Dorogi FC 3-1 (1-1)

korábban:BFC Siófok-Aqvital FC Csákvár 1-2 (0-1)Budaörs-Duna Aszfalt TVSE 0-0Ceglédi VSE-Kaposvári Rákóczi FC 1-2 (0-1)Kazincbarcika-Vác FC 0-5 (0-2)BSS Monor-Békéscsaba 1912 Előre 2-2 (1-1)Credobus Mosonmagyaróvár-Balmaz Kamilla Gyógyfürdő 1-1 (1-1)Soroksár SC-Budafoki MTE 0-1 (0-0)Vasas FC-WKW ETO FC Győr 0-4 (0-3)ZTE FC-Nyíregyháza Spartacus FC 2-1 (2-0)

Az élcsoport: 1. Gyirmót 50 pont/16 győzelem, 2. ZTE FC 50/15, 3. Kaposvár 47
velemenyezd, 2019. február 17. vasárnap, 20:02