2018. november 19. hétfő | 47. hét | 323. nap | 06:23 | Erzsébet
Osztrák jégkorongliga - Háromgólos sikerrel rajtolt a Fehérvár
Eredmény, Osztrák Liga (az EBEL honlapja szerint):Fehérvár AV19-KHL Medvescak Zagreb (horvát) 5-2 (2-0, 3-2, 0-0)-------------------------------------------------------------- -a Fehérvár gólszerzői: Sofron (13.), Erdély (15.), Kóger (27., 32.), Luttinen (37.)

velemenyezd, 2018. szeptember 14. péntek, 21:12
Címkék: Osztrák Liga, Fehérvár AV19-KHL Medvescak Zagreb, jégkorongliga, háromgólos, gólszerzői, medvescak,
Osztrák jégkorongliga - Az utolsó harmadban fordított a Fehérvár
A hazaiak győztes gólját a kanadai Zack Phillips ütötte öt másodperccel a rendes játékidő vége előtt.

A Volán 19 forduló után 23 ponttal az EBEL nyolcadik helyén áll.

Eredmény (a sorozat honlapjáról):Fehérvár AV19-Dornbirn Bulldogs (osztrák) 3-2 (0-0, 0-2, 3-0)-------------------------------------------------------------a Fehérvár gólszerzői: Phillips (45., 60.), Tikkanen (57.)
velemenyezd, 2018. november 17. szombat, 23:06
Szlovák jégkorongliga - Győzött a DVTK, kikapott a MAC
A miskolciak Érsekújvárról távoztak győztesen, a legutóbbi idényben Erste Liga-bajnok fővárosi csapat saját közönsége előtt maradt alul a Zsolna együttesével szemben.

Eredmény (a Tipsport Liga honlapjáról):

--------------------------------------MHC Nové Zámky (szlovák)-DVTK Jegesmedvék 0-3 (0-0, 0-3, 0-0)MAC Újbuda-MsHK DOXXbet Zilina (szlovák) 2-3 (1-1, 1-0, 0-1, 0-1) - hosszabbítás után
velemenyezd, 2018. október 31. szerda, 21:53
Osztrák jégkorongliga - Hosszabbításban győzött Klagenfurtban a Fehérvár
A székesfehérvári együttes mindkét gólját Stipsicz Bence szerezte.

Eredmény (az EBEL honlapjáról):EC-KAC (osztrák) - Fehérvár AV19 1-2 (1-1, 0-0, 0-0, 0-1) - hosszabbítás után--------------------------------------------------------a Fehérvár gólszerzője: Stipsicz (9., 64.)
velemenyezd, 2018. október 30. kedd, 21:51
Szlovák jégkorongliga - Kikapott a MAC

--------------------------------------MAC Újbuda-HK Nitra (szlovák) 2-8 (0-2, 1-3, 1-3)

korábban:DVTK Jegesmedvék-MHk Liptovsky Mikulás (szlovák) 2-4 (0-0, 0-2, 2-2)
velemenyezd, 2018. október 28. vasárnap, 21:35
Szlovák jégkorongliga - Otthon kapott ki a DVTK
A liptószentmiklósi csapat pénteken a sorozat másik magyar résztvevőjét, a MAC Újbudát győzte le.

---------------------------------------DVTK Jegesmedvék-MHk Liptovsky Mikulás (szlovák) 2-4 (0-0, 0-2, 2-2)

később:MAC Újbuda-HK Nitra (szlovák) 19.00
velemenyezd, 2018. október 28. vasárnap, 20:18
Osztrák jégkorongliga - Otthon szakadt meg a Fehérvár rossz sorozata
A vezetést a bécsi együttes szerezte meg a 18. percben, ám a székesfehérváriak még az első harmadban egyenlítettek. A második játékrészben megfordították az összecsapást, s előnyükből egy találatot megőriztek a végső dudaszóig

Eredmény (az EBEL honlapjáról):Fehérvár AV19-Vienna Capitals (osztrák) 4-3 (1-1, 3-0, 0-2)----------------------------------------------------------a Fehérvár gólszerzői: Szabó D. (20.), Sarauer (23.), Reisz (24.), Meland (33.)
velemenyezd, 2018. október 28. vasárnap, 20:00
Vay Ádám a DVTK Jegesmedvékhez szerződött
A szlovák jégkorongligában (Tipsport Liga) szereplő miskolci együttes honlapjának tájékoztatása szerint a kapus - akit szabadon igazolható játékosként szereztek meg - hétfőn csatlakozik a kerethez.

Vay Ádám elmondta: "nagyon ambiciózus klubhoz" szerződik, és mindent megtesz annak érdekében, hogy a csapatot hozzásegítse céljai eléréséhez. "Mivel már pályafutásom során többször is játszottam Szlovákiában, ezért pontosan tudom, hogy milyen színvonalú bajnokságba érkeztem, illetve a tengerentúlon is találkoztam jó néhány olyan játékossal, akik ebből a ligából szerződtek Észak-Amerikába" - tette hozzá a kapus.

Vay Ádám legutóbb a kazah Szariarka Karaganda játékosa volt, amely a felkészülési időszak alatt, augusztus végén felbontotta a kapus nyár elején egy évre kötött megállapodását.
velemenyezd, 2018. október 27. szombat, 13:21