2020. január 17. péntek | 3. hét | 17. nap | 18:04 | Antal, Antónia
Labdarúgó NB II - Fordulatos mérkőzésen nyert a Vasas Csákváron
Az angyalföldiek szereztek vezetést az első félidőben, de a fordulás után négy perc alatt fordított a Csákvár. A Vasas ezt követően háromszor is betalált, így nyert. A találkozó hőse vendég oldalon Szedlár Zoltán volt, aki két gólja mellett egy gólpasszt is kiosztott.

Szegeden szakadt meg az MTK sorozata: a fővárosiak sorozatban kilenc megnyert bajnokit követően veszítettek pontokat a Merkantil Bank Ligában.

Merkantil Bank Liga NB II, 18. forduló:

---------------------------------------Aqvital FC Csákvár-Vasas FC 2-4 (0-1)Szeged-Csanád Grosics - MTK Budapest 1-1 (1-1)Gyirmót FC Győr-Budafoki MTE 1-1 (1-0)

korábban:Békéscsaba 1912 Előre-WKW ETO FC Győr 1-1 (0-1)Soroksár SC-FC Ajka 1-0 (1-0)Dorogi FC-Duna Aszfalt TLC 1-2 (0-1)Budaörs-Kazincbarcika 3-1 (1-0)Szolnoki MÁV FC-Nyíregyháza Spartacus FC 0-1 (0-0)BFC Siófok-Vác FC 2-0 (1-0)

A Haladás szabadnapos.

Az állás: 1. MTK Budapest 37 pont/16 mérkőzés, 2. Budafok 32/16, 3. Csákvár 31/16
velemenyezd, 2019. november 24. vasárnap, 19:02
Labdarúgó NB II - Utolsó másodperces góllal mentett pontot a Békéscsaba
A vendégek Lovrencsics Balázs harmadik percben szerzett találatával szinte végig vezettek, a Békéscsaba a 94. percben egy szöglet után egyenlített, majd a játékvezető lefújta az összecsapást.

Az ETO-nak ezzel hét mérkőzésre nyúlt a nyeretlenségi szériája: a győriek legutóbb szeptember 18-án a Nyíregyháza ellen tudták begyűjteni mindhárom bajnoki pontot.

---------------------------------------Békéscsaba 1912 Előre-WKW ETO FC Győr 1-1 (0-1)

korábban:Soroksár SC-FC Ajka 1-0 (1-0)Dorogi FC-Duna Aszfalt TLC 1-2 (0-1)Budaörs-Kazincbarcika 3-1 (1-0)Szolnoki MÁV FC-Nyíregyháza Spartacus FC 0-1 (0-0)BFC Siófok-Vác FC 2-0 (1-0)

később:Aqvital FC Csákvár-Vasas FC 17.00Szeged-Csanád Grosics - MTK Budapest 17.00Gyirmót FC Győr-Budafoki MTE 17.00

velemenyezd, 2019. november 24. vasárnap, 17:22
Labdarúgó NB II - Kikapott Siófokon a sereghajtó Vác

---------------------------------------Soroksár SC-FC Ajka 1-0 (1-0)Dorogi FC-Duna Aszfalt TLC 1-2 (0-1)Budaörs-Kazincbarcika 3-1 (1-0)Szolnoki MÁV FC-Nyíregyháza Spartacus FC 0-1 (0-0)BFC Siófok-Vác FC 2-0 (1-0)

később:Békéscsaba 1912 Előre-WKW ETO FC Győr 15.15Aqvital FC Csákvár-Vasas FC 17.00Szeged-Csanád Grosics - MTK Budapest 17.00Gyirmót FC Győr-Budafoki MTE 17.00
velemenyezd, 2019. november 24. vasárnap, 15:12
Labdarúgó NB II - Magabiztosan nyert az éllovas MTK
Miután a Budafok 1-0-ra nyert az előző szezonban még élvonalbeli Haladás ellen, a tabella második helyére lépett.

Merkantil Bank Liga NB II, 17. forduló:

---------------------------------------MTK Budapest-BFC Siófok 3-0 (2-0)Budafoki MTE-Szombathelyi Haladás 1-0 (1-0)FC Ajka-Dorogi FC 0-0Duna Aszfalt TLC-Budaörs 0-5 (0-3)Vasas FC-Szolnoki MÁV FC 0-0

korábban:Békéscsaba 1912 Előre-Soroksár SC 1-0 (1-0)Kazincbarcika-Aqvital FC Csákvár 3-1 (2-0)Nyíregyháza Spartacus FC - Szeged-Csanád Grosics 3-0 (2-0)Vác FC-Gyirmót FC Győr 0-0

Az állás: 1. MTK 36 pont, 2. Budafok 31 (30-16), 3. Csákvár 31 (26-22)
velemenyezd, 2019. november 10. vasárnap, 19:12
Labdarúgó NB II - Megszakadt a Csákvár veretlenségi sorozata
A háromgólos előnyben lévő házigazdák a 76. percben emberhátrányba kerültek, de a vendégek a hajrában csak a szépíteni tudtak. A dobogó második helyén álló csákváriak öt győzelmet és egy döntetlent követően szenvedtek ismét vereséget a bajnokságban.

Eredmények:

Merkantil Bank Liga NB II, 17. forduló:Békéscsaba 1912 Előre-Soroksár SC 1-0 (1-0)Kazincbarcika-Aqvital FC Csákvár 3-1 (2-0)Nyíregyháza Spartacus FC - Szeged-Csanád Grosics 3-0 (2-0)Vác FC-Gyirmót FC Győr 0-0

később:Duna Aszfalt TLC-Budaörs 17.00FC Ajka-Dorogi FC 17.00Budafoki MTE-Szombathelyi Haladás 17.00MTK Budapest-BFC Siófok 17.00Vasas FC-Szolnoki MÁV FC 17.00
velemenyezd, 2019. november 10. vasárnap, 15:31
Labdarúgó NB II - Ismét nyert a listavezető Csákvár
A Csákvár sorozatban ötödik alkalommal nyert a másodosztályban.

A Vasas - amelyben Balajti Ádám két gólt szerzett - Gál Mátyás kiállítása miatt az utolsó fél órában emberhátrányban játszott a Siófok ellen, mégis 2-2-es döntetlent ért el.

A kiesőhelyen álló Haladás sorozatban harmadszor kapott ki, és az előző két fordulóhoz hasonlóan ezúttal az MTK otthonában is három gólt kapott.

Merkantil Bank Liga NB II, 15. forduló:Vasas FC-BFC Siófok 2-2 (1-1)FC Ajka-Aqvital FC Csákvár 0-2 (0-1)MTK Budapest-Szombathelyi Haladás 3-0 (0-0)Duna Aszfalt Tiszakécske-Szolnoki MÁV FC 1-1 (0-1)Nyíregyháza Spartacus FC-Gyirmót FC Győr 0-1 (0-0)WKW ETO FC Győr-Budafoki MTE 1-3 (0-1)

korábban:Békéscsaba 1912 Előre-Budaörs 1-0 (0-0)Soroksár SC-Dorogi FC 1-3 (1-1)Kazincbarcika - Szeged-Csanád Grosics 3-2 (2-2)

A Vác FC szabadnapos volt.

Az élcsoport: 1. Csákvár 30 pont/13 mérkőzés (10 győzelem), 2. MTK Budapest 30/13 (9), 3. Gyirmót 29/14
velemenyezd, 2019. november 03. vasárnap, 19:01
Labdarúgó NB II - Sorozatban harmadszor nyert a Dorog
Eredmények, Merkantil Bank Liga NB II, 15. forduló:Békéscsaba 1912 Előre-Budaörs 1-0 (0-0)Soroksár SC-Dorogi FC 1-3 (1-1)Kazincbarcika - Szeged-Csanád Grosics 3-2 (2-2)

később:Vasas FC-BFC Siófok 16.30FC Ajka-Aqvital FC Csákvár 17.00MTK Budapest-Szombathelyi Haladás 17.00Duna Aszfalt TLC-Szolnoki MÁV FC 17.00Nyíregyháza Spartacus FC-Gyirmót FC Győr 17.00WKW ETO FC Győr-Budafoki MTE 17.00
velemenyezd, 2019. november 03. vasárnap, 15:31
Labdarúgó NB II - Rangadót nyert a Gyirmót
Az első félidőben Birtalan Botond büntetőből szerzett vezetést az angyalföldieknek, ám hét perccel később Szarka Ákos egyenlített. A győztes találatot Hudák Dávid szerezte a 92. percben.

A Gyirmót sorozatban ötödször nyert a másodosztályban, és a tabella harmadik helyén áll.

Merkantil Bank Liga NB II, 14. forduló:Aqvital FC Csákvár-Békéscsaba 1912 Előre 1-0 (0-0)Szeged-Csanád Grosics - Duna Aszfalt Tiszakécske 5-0 (2-0)BFC Siófok-Kazincbarcika 0-0Gyirmót FC Győr-Vasas FC 2-1 (1-1)Szombathelyi Haladás-Nyíregyháza Spartacus FC 1-3 (0-1)Budafoki MTE-Vác FC 2-0 (0-0)

korábban:Dorogi FC-WKW ETO FC Győr 3-0 (1-0)Soroksár SC-Budaörsi SC 0-3 (0-1)

szombaton játszották:Szolnoki MÁV FC-FC Ajka 3-0 (2-0)

Az MTK Budapest szabadnapos.

velemenyezd, 2019. október 27. vasárnap, 19:02
Labdarúgó NB II - A Dorog otthon, a Budaörs idegenben győzött
Előbbi csapat a Győrt, utóbbi a Soroksárt múlta felül.

Merkantil Bank Liga NB II, 14. forduló:Dorogi FC-WKW ETO FC Győr 3-0 (1-0)Soroksár SC-Budaörsi SC 0-3 (0-1)

később:Aqvital FC Csákvár-Békéscsaba 1912 Előre 17.00Szeged-Csanád Grosics - Duna Aszfalt Tiszakécske 17.00BFC Siófok-Kazincbarcika 17.00Gyirmót FC Győr-Vasas FC 17.00Szombathelyi Haladás-Nyíregyháza Spartacus FC 17.00Budafoki MTE-Vác FC 17.00

velemenyezd, 2019. október 27. vasárnap, 15:42
Labdarúgó NB II - Simán nyert a Szolnok
Merkantil Bank Liga NB II, 14. forduló:Szolnoki MÁV FC-FC Ajka 3-0 (2-0)

vasárnap játsszák:Dorogi FC-WKW ETO FC Győr 13.30Soroksár SC-Budaörsi SC 13.30Aqvital FC Csákvár-Békéscsaba 1912 Előre 17.00Szeged-Csanád Grosics - Duna Aszfalt Tiszakécske 17.00BFC Siófok-Kazincbarcika 17.00Gyirmót FC Győr-Vasas FC 17.00Szombathelyi Haladás-Nyíregyháza Spartacus FC 17.00Budafoki MTE-Vác FC 17.00

Az élcsoport: 1. MTK Budapest 27 pont/12 mérkőzés, 2. Csákvár 24/11, 3. Gyirmót 23/12
velemenyezd, 2019. október 26. szombat, 19:02
Labdarúgó NB II - Fordított az éllovas MTK
Merkantil Bank Liga NB II, 13. forduló:MTK Budapest-Budafoki MTE 2-1 (1-1)

korábban:Vasas FC-Szombathelyi Haladás 3-2 (0-0)FC Ajka - Szeged-Csanád Grosics 1-0 (0-0)Duna Aszfalt Tiszakécske-BFC Siófok 2-1 (0-0)Békéscsaba 1912 Előre-Szolnoki MÁV FC 1-1 (0-1)WKW ETO FC Győr-Vác FC 0-0Dorogi FC-Budaörs 3-0 (2-0)Soroksár SC-Aqvital FC Csákvár 0-1 (0-0)Kazincbarcika-Gyirmót FC 1-2 (0-1)

Az élcsoport: 1. MTK Budapest 27 pont/12 mérkőzés, 2. Aqvital FC Csákvár 24/11, 3. Gyirmót FC 23/12
velemenyezd, 2019. október 20. vasárnap, 20:02
Labdarúgó NB II - A Vasas legyőzte a Haladást
A Szeged-Csanád Grosics négy győzelem után veszített, legyőzője, az Ajka pedig már négy forduló óta veretlen.

Merkantil Bank Liga NB II, 13. forduló:Vasas FC-Szombathelyi Haladás 3-2 (0-0)FC Ajka - Szeged-Csanád Grosics 1-0 (0-0)Duna Aszfalt Tiszakécske-BFC Siófok 2-1 (0-0)Békéscsaba 1912 Előre-Szolnoki MÁV FC 1-1 (0-1)WKW ETO FC Győr-Vác FC 0-0

korábban:Dorogi FC-Budaörs 3-0 (2-0)Soroksár SC-Aqvital FC Csákvár 0-1 (0-0)Kazincbarcika-Gyirmót FC 1-2 (0-1)

később:MTK Budapest-Budafoki MTE 18.00
velemenyezd, 2019. október 20. vasárnap, 19:12