Regisztráció  Belépés
2018. május 27. vasárnap | 21. hét | 147. nap | 23:42 | Hella
Férfi vízilabda ob I - A Szentesé a 11. hely, Steinmetz Ádám utolsó bajnokiját játszotta
Ez volt az olimpiai bajnok Steinmetz Ádám utolsó bajnokija. A találkozón egy gólt szerzett a Vasas 37 esztendős játékosa, aki tagja volt az Athénban 2004-ben ötkarikás aranyérmes válogatottnak, egy évvel később Montrealban pedig a dobogó második fokára állhatott fel társaival a világbajnokság végén.

E.ON férfi ob I, helyosztók:

a 11. helyért, 3. mérkőzés:VasasPlaket - Metalcom-Szentes 9-10 (2-3, 2-1, 2-4, 3-2)

A párharc végeredménye: 2-1 a Szentes javára

korábban:

döntő, 3. mérkőzés:FTC-PQS Waterpolo - Szolnoki Dózsa 6-14 (1-4, 2-3, 2-3, 1-4)

A párharc állása: 2-1 az FTC javára

az 5. helyért, 3. mérkőzés:MKB-Euroleasing-BVSC - PannErgy-Miskolci VSC 14-13 (1-1, 1-2, 3-3, 3-2 - büntetőkkel 6-5)

A párharc végeredménye: 2-1 a BVSC javára

a 9. helyért, 2. mérkőzés:Kaposvári VK - PVSK Mecsek-Fűszért 7-6 (2-0, 0-2, 2-3, 3-1)

Férfi vízilabda ob I - Szépített a Szolnok
E.ON férfi ob I, döntő, 3. mérkőzés:FTC-PQS Waterpolo - Szolnoki Dózsa 6-14 (1-4, 2-3, 2-3, 1-4)------------------------------------------------------------gó lszerzők: Vámos 3, Nikic, Mitrovic, Varga Dé. 1-1, illetve Zalánki, Younger 4-4, Prlainovic 3, Aleksic, Kis G., Jansik D. 1-1

Az egyik csapat harmadik győzelemig tartó párharc állása: 2-1 a Ferencváros javára

A Komjádi Uszodában rendezett összecsapáson villámrajtot vett az előző három kiírásban bajnok, Bajnokok Ligája-címvédő Szolnok, amely 3-0-ra, majd 4-1-re elhúzott a nyitónegyedben azzal az FTC-vel szemben, amely a döntő első két felvonását rendkívül magabiztosan nyerte. A szombati összecsapáson különösen Zalánki Gergő és az ausztrál légiós, Aaron Younger volt elemében, felváltva vették be a Ferencváros kapuját.

A hazaiakat ezúttal szemmel láthatóan megbénította a tudat, hogy ha nyernek, 18 év után diadalmaskodhatnak először, összesítésben pedig 22. bajnoki címüket szerezhetik meg, mert rengeteg hibát követtek el, s a
velemenyezd, 2018. május 20. vasárnap, 07:08
Férfi vízilabda ob I - Kiesett a Szeged
E.ON férfi ob I, helyosztók, 2. mérkőzések:

a 15. helyért:ContiTech Szeged-Diapolo - UVSE 6-13 (0-3, 3-2, 2-6, 1-2)

A párharcot 2-0-ra nyerte az UVSE.

korábban:

a 13. helyért:EBP Tatabánya-AVUS Szombathely 11-14 (1-2, 2-4, 4-4, 4-4)

A párharcot 2-0-ra nyert az AVUS Szombathely.

később:

döntő:Szolnoki Dózsa - FTC-PQS Waterpolo 19.00 (a párharc állása: 0-1)

a 3. helyért:A-Híd OSC-Újbuda - ZF-Eger 19.30 (0-1)

az 5. helyért:PannErgy-Miskolci VSC - MKB-Euroleasing-BVSC 19.30 (0-1)

a 7. helyért:Derbceni VSE - RacioNet-Honvéd 19.15 (0-1)

a 11. helyért:Metalcom-Szentes - VasasPlaket 19.00 (0-1)

szombaton játsszák:

a 9. helyért:Kaposvári VK - PVSK Mecsek-Füszért 16.00(0-1)

Az utolsó helyezett kiesik az élvonalból, míg a 15. az ob I/B második helyezettjével játszik osztályozót.
velemenyezd, 2018. május 16. szerda, 19:17
Férfi vízilabda ob I - Az újonc Szombathely lett a 13.

később:

a 15. helyért:ContiTech Szeged-Diapolo - UVSE 18.00 (0-1)

velemenyezd, 2018. május 16. szerda, 19:09
Férfi vízilabda ob I - A Ferencváros nyerte a finálé első felvonását
A döntő második mérkőzését szerda este Szolnokon rendezik.

E.ON férfi ob I, döntő, 1. mérkőzés:FTC-PQS Waterpolo - Szolnoki Dózsa 12-9 (2-3, 3-2, 4-2, 3-2)-----------------------------------------------------------gól szerzők: Varga Dé. 4, S. Mitrovic 3, Nikic 2, Madaras, Jansik Sz., Vámos 1-1, illetve Prlainovic 3, Younger 2, Mezei, Bátori, M. Cuk, Zalánki 1-1

A szolnokiak forgalmi dugó miatt háromnegyed órával a találkozó előtt érkeztek az összecsapásra, így melegíteni sem volt sok idejük. Ugyanakkor ez nem látszódott a címvédő játékán, pillanatok alatt kétgólos előnyre tett szert (1-3), s nyugodtabbnak tűnt, mint a 18 év után újra döntőt játszó Ferencváros. A zöld-fehérek aztán fokozatosan felvették a tempót és nem sokkal a nagyszünet előtt utolérték riválisukat (5-5).

A harmadik negyed elejét "átaludta" a Bajnokok Ligája-győztes Szolnok, ezt Varga Dénes használta ki, aki először egy szép egyéni megoldásból talált a hálóba, majd egy megúszást követően hozta kihagyhatatlan helyzetben
5000 SZOLNOK, József Attila út 126. Marcipán Cukrászda
5000 SZOLNOK, Széchenyi krt 123. Mr. Gelato spirál csavart fagyizò a szolnoki Hold úti ovoda Katica csoportját látják vendégül
5000 SZOLNOK, Várkonyi tér 20. ( új Boldog Sándor István krt 40.) Mr. Gelato spirál csavart fagyizò
9700 SZOMBATHELY, Bejczy István u. 1-3. Pluszsport mellett Korzó Fagylaltozó
9700 SZOMBATHELY, Pázmány Péter körúton a posta mellett Dalma fagyizó 100 Ft/gombóc a Micimackó óvoda beteg gyermekeit a gondozókat látják vendégül fagyival!
9700 SZOMBATHELY, Zanati út 67/B. Zanazi Fagyizó
2251 TÁPIÓSZECSŐ, Pesti út 5. Hisztéria
tinka1951, 2018. május 04. péntek, 21:31
Férfi vízilabda ob I - Fölényes győzelemmel egyenlített a Szolnok
A mindent eldöntő harmadik összecsapásra szombaton Szolnokon kerül sor. A fináléban már korábban biztosította helyét az Eurokupa-győztes Ferencváros, amely 18 év után játszhat döntőt.

E.ON Férfi ob I, rájátszás, 2. mérkőzések:

elődöntő: ZF-Eger - Szolnoki Dózsa 6-12 (1-3, 2-3, 3-3, 0-3)--------------------------------------------------gólszerzők: Hosnyánszky, Rasovic 2-2, Vlahopulosz, Cuckovic 1-1, illetve Prlainovic, Kis G. 3-3, Zalánki, Bátori 2-2, Mezei, Younger 1-1

Az egyik fél hetedik pontjáig tartó párharc állása: 6-6

A két csapat elődöntőjének első felvonása rendkívül emlékezetesre sikerült, hiszen egy gólszegény 3-3-as végeredménnyel zárult összecsapást maratoni ötméteres párbajban az egriek nyerték meg, így egyetlen győzelemre kerültek a továbbjutástól.

Ezúttal úgy tűnt, elmaradnak a szokásos izgalmak, hiszen a Bajnokok Ligájában és a Magyar Kupában is címvédő szolnokiak másfél negyed után 5-1-re vezettek. A Tisza-partiak a folytatásban magabiztosan őrizték előnyüket,
velemenyezd, 2018. május 02. szerda, 20:26
Férfi vízilabda BL - A Szolnok és az OSC is kikapott Olaszországban
A Szolnok decemberben hazai medencében 10-9-re legyőzte a nyolcszoros győztes Pro Reccót, de ezúttal több mint öt perc telt el, mire megszerezte első találatát. A második negyedben már hárommal is vezettek a hazaiak (5-2), de a magyar bajnok és kupagyőztes a harmadik szakaszban Aaron Younger vezérletével egyenlített (5-5).

Mivel az utolsó negyedben a Szolnok egyszer sem talált a hálóba, ezúttal nem lehetett esélye a győzelemre.

A továbbjutásról már biztosan lemaradó OSC az első, a második és a harmadik játékrészben is csak egy-egy gólt dobott a szintén olasz AN Brescia otthonában, így az utolsó felvonás előtt eldőlt a meccs (6-3). A magyar együttes végül négy találattal kapott ki.

Férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, 11. forduló:

A csoport:AN Brescia (olasz) - A-Híd OSC-Újbuda 9-5 (2-1, 3-1, 1-1, 3-2)-------------------------------------------------------------- a magyar csapat gólszerzői: Kovács G. 3, Gór-Nagy, Burián 1-1

B csoport:Pro Recco (olasz) - Szolnoki Dózsa 8-5 (3-2, 2-1,
velemenyezd, 2018. március 31. szombat, 22:03
Férfi vízilabda ob I - A Szeged továbbra is nyeretlen
Eredmény, E.ON férfi ob I, középszakasz, 5. forduló:

alsóház:ContiTech Szeged-Diapolo - Kaposvári VK 11-15 (3-6, 1-5, 4-2, 3-2)

korábban:AVUS Szombathely - Metalcom-Szentes 11-6 (2-1, 1-2, 3-2, 5-1)EBP Tatabánya-VasasPlaket 8-9 (2-2, 2-0, 1-3, 3-4)

később:UVSE - PVSK Mecsek-Füszért 19.00

felsőház:

később:RacioNet-Honvéd - Szolnoki Dózsa 19.00Debreceni VE - ZF-Eger 19.00PannErgy-Miskolci VC - FTC-PQS Waterpolo 19.00

korábban:MKB-Euroleasing-BVSC - A-Híd OSC Újbuda 7-11 (3-4, 0-1, 1-2, 3-4)
velemenyezd, 2018. március 17. szombat, 19:33
Férfi vízilabda ob I - Sima győzelmet aratott az OSC a BVSC vendégeként
Az alsóházban az újonc szombathelyi AVUS hazai medencében meglepően simán, öt góllal győzött a Szentes ellen.