Regisztráció  Belépés
2018. augusztus 16. csütörtök | 33. hét | 228. nap | 18:16 | Ábrahám
Női labdarúgó BL - Döntetlent játszott az MTK
Az európai szövetség (UEFA) honlapjának beszámolója szerint a vendégek a 31. percben büntetőből vezetést szereztek, de a kék-fehérek hat perc alatt fordítottak, viszont a török együttes még a szünet előtt egyenlített, a második félidőben pedig már nem esett több gól.

Az MTK kedden az első körben 6-1-re nyert a koszovói KFF Mitrovica ellen, hétfőn a harmadik, utolsó fordulóban pedig az eddig százszázalékos cseh Slavia Prahát fogadja az Új Hidegkuti Nándor Stadionban. A csoport másik összecsapását mindig a III. Kerületi TVE pályáján játsszák.

Az MTK mostani pontvesztése miatt akkor jut biztosan a főtáblára, ha legyőzi prágai ellenfelét a zárókörben.

Női Bajnokok Ligája, selejtező, 4. csoport, 2. forduló:MTK Hungária FC-Atasehir (török) 2-2 (2-2)Slavia Praha (cseh)-KFF Mitrovica (koszovói) 4-0 (0-0)

Az állás: 1. Slavia Praha 6 pont, 2. MTK Hungária FC 4, 3. Atasehir 1, 4. KFF Mitrovica
0
Az 1. forduló eredményei:MTK Hungária FC-KFF Mitrovica 6-1 (2-0)Slavia Praha-Atasehir 7-2 (4-1)

A további program:

3. forduló, hétfő:MTK Hungária FC-Slavia Praha 17.00KFF Mitrovica-Atasehir Belediyespor 17.00

A selejtezőből a tíz csoport győztese, illetve a két legjobb második kerül fel a 32-es főtáblára. A sorozat döntőjét május 18-án Budapesten a Groupama Arénában rendezik.

velemenyezd, 2018. augusztus 10. péntek, 20:48
Címkék: Slavia Prahát, Hidegkuti Nándor Stadionban, Kerületi TVE, Bajnokok Ligája, Hungária FC-Atasehir, Slavia Praha,
Női labdarúgó BL - Nehéz selejtezőcsoportban, de hazai pályán az MTK
A magyar klub honlapjának beszámolója szerint az európai szövetség (UEFA) svájci székházában megtartott eseményen a benevezett negyven csapatot az elmúlt öt évben elért eredményei alapján rangsorolták, így az MTK a 11. helyről, azaz a második kalapból várta a sorsolást.

A kék-fehérek az első kalapból a Slavia Prahát, a honlap inősítése szerint a "lehető legerősebb ellenfelet" kapták.

A selejtezőcsoport mérkőzéseit augusztus 7. és 13. között Budapesten, az Új Hidegkuti Nándor Stadionban és a III. Kerületi TVE pályáján rendezik. A csoportok győztesei, illetve a két legjobb második kerül a főtáblára.

Az NB I-et tavaly és idén is megnyerő MTK vezetőedzői posztján a távozott Szabados Györgyöt szerdán Cseh András váltotta.
velemenyezd, 2018. június 23. szombat, 13:41
Gera Zoltán helyett Juhász Roland lett a HLSZ elnöke
A 1472 fős tagságú HLSZ honlapjának beszámolója szerint a Hidegkuti Nándor Stadionban tartott közgyűlésen a Ferencváros középpályásának helyére egyhangú szavazással választották meg a Videoton FC hátvédjét.

"Elnökségi tagként eddig is részt vettem a HLSZ munkájában. Ismerem a játékos-érdekvédelem problémáit, aktualitásait" - nyilatkozta Juhász Roland.

A szervezet alelnöke továbbra is Füzi Ákos, a főtitkára Horváth Gábor. Az elnökség tagjai: Kemenes Szabolcs, Forgács István, Hajnal Tamás és Sigér Dávid.
velemenyezd, 2018. március 20. kedd, 12:16
A magyar labdarúgás napja
A MAGYAR LABDARÚGÁS NAPJA

A magyar labdarúgó ,,Aranycsapat" 1953. november 25-én( szerdán) a londoni Wembley stadionban 6:3 arányban legyőzte a hazai pályán akkor már 90 éve veretlen angol válogatottat. A sporttörténeti győzelem emlékére a Magyar Labdarúgó Szövetség 1993-ban november 25-ét A magyar labdarúgás nyilvánította.

Gyakran hangzik el, hogy a magyar labdarúgó-válogatott sporttörténelmet írt a Wembley-stadionban, amikor 6:3-ra legyőzte Anglia válogatottját. Az egymástól izolált, keleti és nyugati blokkban élő csapatok csak hírből ismerték egymást, személyesen még sohasem találkoztak a barátságos mérkőzés előtt. Az angol közönség a hazai csapat fölényes győzelmét várta,
menusgabor, 2017. november 25. szombat, 19:30
Női labdarúgó BL - Vereséggel búcsúzott az MTK
A sorozat honlapja szerint az Új Hidegkuti Nándor Stadionban játszott mérkőzés megnyerése továbbjutást eredményezett az előző idényben nyolcaddöntős kazah csapat számára, amely hibátlan teljesítménnyel zárta a tornát.

A csoportból csak az első jutott a legjobb 32 közé, továbbá a tíz csoport legjobb második helyezettje.

Eredmények,

női Bajnokok Ligája-selejtező, 3. forduló:MTK Hungária-BIIK Kazjgurt (kazah) 0-3 (0-1)Sporting CP (portugál)-WFC Hajvalia (koszovói) 4-1 (2-1)

a 2. forduló eredményei:MTK Hungária FC-Sporting CP 0-2 (0-0)BIIK Kazjgurt-WFC Hajvalia 1-0 (1-0)

az 1. forduló eredményei:MTK Hungária FC-WFC Hajvalia 2-0 (0-0)BIIK Kazjgurt-Sporting CP 2-1 (1-1)

A csoport végeredménye: 1. BIIK Kazjgurt 9 pont, 2. Sporting CP 6, 3. MTK Hungária FC 3, 4. WFC Hajvalia 0
velemenyezd, 2017. augusztus 28. hétfő, 19:13
Női labdarúgó BL - Kikapott az MTK a Sportingtól
A sorozat honlapja szerint a kék-fehérek az Új Hidegkuti Nándor Stadionban játszott összecsapáson jól tartották magukat, a gól nélküli első félidőt követően a vendégek a 61. percben szereztek vezetést, a hajrában pedig bebiztosították sikerüket.

A csoport másik mérkőzésén az előző idényben nyolcaddöntős kazah BIIK-Kazygurt 1-0-ra verte a koszovói WFC Hajvalia együttesét a III. kerületi TVE pályáján.

Hétfőn az utolsó, harmadik fordulóban az eddig százszázalékos BIIK-Kazygurt lesz az MTK ellenfele. A kvartett első helyezettje jut a legjobb 32 közé, továbbá a tíz csoport legjobb második helyezettje.

Eredmények,

női Bajnokok Ligája-selejtező, 2. forduló:MTK Hungária FC-Sporting CP (portugál) 0-2 (0-0)BIIK-Kazygurt (kazah) - WFC Hajvalia (koszovói) 1-0 (1-0)

Az 1. forduló eredményei:MTK Hungária FC-WFC Hajvalia 2-0 (0-0)BIIK-Kazygurt - Sporting CP 2-1 (1-1)

A csoport állása: 1. BIIK-Kazygurt 6 pont, 2. Sporting CP 3 (3-2), 3. MTK Hungária FC 3 (2-2), 4. WFC Hajvalia
0
Az
velemenyezd, 2017. augusztus 25. péntek, 19:13
Női labdarúgó BL - Győzelemmel kezdte az MTK a selejtezőt
A sorozat honlapja szerint a kék-fehérek az Új Hidegkuti Nándor Stadionban játszott összecsapáson a gól nélküli első félidőt követően Szabó Zsuzsanna, valamint a csereként beállt Méry Rita találatával nyertek.

A csoport másik mérkőzésén az előző idényben nyolcaddöntős kazah BIIK-Kazygurt 2-1-re verte a portugál Sportingot a III. kerületi TVE pályáján.

Az MTK a pénteki második fordulóban a Sportinggal mérkőzik.

A kvartett első helyezettje jut a legjobb 32 közé, továbbá a tíz csoport legjobb második helyezettje.

Eredmények:

női Bajnokok Ligája-selejtező, 1. forduló:MTK Hungária FC - WFC Hajvalia (koszovói) 2-0 (0-0)BIIK-Kazygurt (kazah) - Sporting CP (portugál) 2-1 (1-1)

Az MTK további mérkőzései:

augusztus 25., péntek:Sporting CP - MTK Hungária FC 17.00

augusztus 28., hétfő:MTK Hungária - BIIK Kazjgurt 17.00
velemenyezd, 2017. augusztus 22. kedd, 19:03
HFL - Döntő a tavalyi szereposztásban az Új Hidegkuti Nándor Stadionban
A pénteki sajtótájékoztatón Boda Gábor, a Magyar Amerikai Futball Szövetség elnök elmondta, újabb mérföldkőhöz érkezett itthon a sportág, hiszen először rendezhetnek ilyen gyönyörű környezetben HFL-döntőt. Hozzátette, számos érdekességgel színesítik az összecsapást, így - akárcsak a tengerentúlon - kivetítőkön közvetítik a mérkőzést, s lesznek lassítások is. Emellett félidei show-val várják a szurkolókat, a kezdőrúgást pedig díszvendégként Meskó Zoltán, korábbi NFL-játékos végzi majd el. A stadionba érkezik Lee Hlavka is, aki korábban rengeteget tett a magyarországi amerikaifutballért, a napokban pedig beválasztották a sportág európai halhatatlanjainak csarnokába.

Egy évvel ezelőtt drámai körülmények között, kirúgást követően az utolsó másodpercben, visszahordott touchdownnal dőlt el a találkozó a Steelers javára, azonban ezúttal nem lehet ott a pályán az akkori hős, Troy Rice. Ő a Budapest Wolves elleni elődöntőben olyan szabálytalanságot követett el, amely automatikusan egy mérkőzésre szóló
velemenyezd, 2017. július 07. péntek, 12:57