2018. október 18. csütörtök | 42. hét | 291. nap | 20:45 | Lukács
Jégkorong Erste Liga - Otthon nyert a Dunaújváros
Eredmények (a szövetség honlapjáról):Dunaújvárosi Acélbikák-UTE 4-1 (1-0, 1-0, 2-1)ASC Corona Brasov (román)-Ferencvárosi Torna Club 2-1 (1-0, 0-1, 0-0, 0-0, 1-0) - hosszabbítás után EV Vienna Capitals (osztrák)-Fehérvári Titánok 2-5 (0-1, 1-1, 1-3)

később:MAC Budapest-DVTK Jegesmedvék 19.00

velemenyezd, 2018. január 12. péntek, 20:17
Címkék: Jégkorong Erste Liga, Dunaújvárosi Acélbikák-UTE, Corona Brasov, Torna Club, Vienna Capitals, Budapest-DVTK Jegesmedvék,
Élő tv-sportközvetítések - Hétfő, kedd
október 8., hétfő:

------------------

M4 Sport16.00: Labdarúgás, a magyar válogatott sajtótájékoztatója, Telki19.45: Jégkorong, Erste Liga, UTE-DEAC

Sport 120.30: Labdarúgás, 2. Bundesliga, 1. FC Köln-Duisburg

Sport 214.00: Kosárlabda, NBA, előidény, Philadelphia 76ers-Dallas Mavericks

Digisport 1 9.00: Tenisz, WTA-torna, Hongkong

Digisport 2 8.00: Tenisz, ATP-torna, Sanghaj18.45: Röplabda, férfi Bajnokok Ligája, Kazincbarcika-PAOK

Spíler 121.00: Jégkorong, NHL, Buffalo Sabres-Vegas Golden Knights

október 9., kedd:

-----------------

M4 Sport18.45: Kézilabda, női K&H Liga, FTC-Rail Cargo Hungaria - DVSC Schaeffler

Sport 2 2.15: Amerikaifutball, NFL, Washington Redskins-New Orleans Saints17.00: Jégkorong, Bajnokok Ligája, HC Pilsen-Banská Bystrica

Digisport 1 9.00: Tenisz, WTA-torna, Hongkong17.45: Kosárlabda, Európa Kupa, Alba Fehérvár-BC Dnipro

Digisport 2 7.00: Tenisz, ATP-torna, Sanghaj

Eurosport 111.00: Kerékpár, Török körverseny,
velemenyezd, 2018. október 08. hétfő, 08:00
Jégkorong Erste Liga - Háromgólos hátrányból nyert a Fehérvári Titánok
A fehérvári együttesben John Lewis négy gólt szerzett.

A DEAC egy góllal nyert a Dunaújváros otthonában, a Brasov hosszabbítást követően kerekedett vendéglátója, a Vasas fölé, míg a Csíkszereda a harmadik harmadban nyújtott gólerős játékának köszönhetően gyűrte le a vendég Hokiklub Budapest csapatát.

Eredmény (a sorozat honlapjáról):

---------------------------------Dunaújvárosi Acélbikák-DEAC 3-4 (1-2, 1-0, 1-2)Gyergyói HK (román)-Fehérvári Titánok 3-6 (2-0, 1-4, 0-2)Sport Club Csíkszereda (román)-Hokiklub Budapest 8-3 (3-2, 1-1, 4-0)Schiller-Vasas HC - Corona Brasov (román) 3-4 (0-0, 2-1, 1-2, 0-1) - hosszabbítás után

később:UTE-EV Vienna Capitals II (osztrák) 18.30
velemenyezd, 2018. október 07. vasárnap, 20:32
Jégkorong Erste Liga - Brassóban is kikapott a Gyergyó
A győztes gólt Bíró Mátyás szerezte a 17. percben.

A hetedik meccsükön hatodszor alulmaradt vendégek vezetőedzőjét, Alekszander Trofimovot az eddigi gyenge eredmények miatt hétfőn menesztették, így Brassóban ideiglenes megbízatással Vaclav Novak irányította a csapatot.

Eredmények (a sorozat honlapjáról):Corona Brasov (román)-Gyergyói HK (román) 1-0 (1-0, 0-0, 0-0)

később:FTC-Telekom - Sport Club Csíkszereda (román) 20.00
velemenyezd, 2018. október 01. hétfő, 19:45
Jégkorong Erste Liga - Menesztették a Gyergyó vezetőedzőjét
A román együttes vezetősége hétfőn a klub Facebook-oldalán jelentette be, hogy közös megegyezéssel szerződést bontott Alekszander Trofimov vezetőedzővel, így hétfő este a Corona Brasov otthonában ideiglenes megbízatással Vaclav Novak irányítja a csapatot. A későbbiekben pedig az eddigi másodedző, Vitalij Donika veszi át az együttes vezetését.

A Gyergyó vasárnap saját közönsége előtt maradt alul a Vienna Capitals gárdájával szemben, az idényt pedig messze a várakozásokon aluli teljesítménnyel kezdte: hat találkozójából mindössze egyet nyert meg a nyáron a KHL-t, illetve NHL-t is megjárt légiósokkal erősítő csapat.
velemenyezd, 2018. október 01. hétfő, 15:33
október 1., hétfő:

-------------------

M4 Sport19.45: Jégkorong, Erste Liga, FTC-Telekom - Sport Club Csíkszereda

Sport 1 6.00: Tenisz, ATP-torna, Tokió20.30: Labdarúgás, Bundesliga 2, Ingolstadt-Union Berlin

Sport 2 6.00 Tenisz, ATP-torna, Peking

Digisport 120.25: Labdarúgás, Serie A, Sampdoria-SPAL

Spíler 120.25: Labdarúgás, Premier League, Bournemouth-Crystal Palace

Spíler 220.45: Labdarúgás, La Liga, Celta Vigo-Getafe

október 2., kedd:

M4 Sport18.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Hoffenheim-Manchester City

Sport 1 6.00: Tenisz, ATP-torna, Tokió

Sport 2 2.15: Amerikaifutball, NFL, Denver Broncos-Kansas City Chiefs 6.30 Tenisz, ATP-torna, Peking18.00: Jégkorong, KHL, Szpartak Moszkva-CSZKA

Spíler 121.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, AEK Athén-Benfica

Spíler 218.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Juventus-Young Boys21.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Bayern
velemenyezd, 2018. október 01. hétfő, 07:53
Jégkorong Erste Liga - Fehérváron győzött a Csíkszereda, FTC-siker a Vasas ellen
Eredmények:Corona Brasov (román)-EV Vienna Capitals II (osztrák) 4-1 (0-0, 3-1, 1-0)Fehérvári Titánok-SC Csíkszereda (román) 2-6 (0-2, 1-3, 1-1)Schiller-Vasas HC - FTC-Telekom 1-3 (0-0, 0-1, 1-2)

később:Debreceni EAC-Újpesti TE 20.00
velemenyezd, 2018. szeptember 28. péntek, 21:04
Jégkorong Erste Liga - Kanadai gólokkal győzött a Ferencváros
A vendégek közül a kanadai Brett Switzer három, honfitársa, Leo Fitzgerald pedig két gólt ütött.

Az újonc Hokiklub a mezőnyben egyedüliként továbbra is nyeretlen.

Eredmények:Hokiklub Budapest - FTC-Telekom 1-5 (0-3, 0-2, 1-0)

korábban:Újpesti TE-Gyergyói HK (román) 4-3 (0-0, 3-0, 0-3, 1-0) - hosszabbítás utánSC Csíkszereda (román)-Corona Brasov (román) 6-1 (3-0, 2-1, 1-0)

Jégkorong Erste Liga - Hosszabbításban nyert az Újpest
A hazaiak a második harmadban hat perc alatt három gólt szereztek, majd a gyergyószentmiklósiak a harmadik felvonásban hat percen belül ugyancsak hárommal válaszoltak. A győztes találatot az újpestiek szlovén válogatott csatára, Anze Ropret szerezte a 62. percben.

Eredmények:Újpesti TE-Gyergyói HK (román) 4-3 (0-0, 3-0, 0-3, 1-0) - hosszabbítás után

korábban:SC Csíkszereda (román)-Corona Brasov (román) 6-1 (3-0, 2-1, 1-0)

később:Hokiklub Budapest - FTC-Telekom 20.00
velemenyezd, 2018. szeptember 24. hétfő, 20:24
2014. február 24. hétfő, 17:22