Regisztráció  Belépés
2017. október 18. szerda | 42. hét | 291. nap | 00:30 | Lukács
Jégkorong Visegrád Kupa - Kettős győzelemmel négy között a DVTK Jegesmedvék
Az első mérkőzést idegenben 5-1-re nyerte a magyar bajnok, ám ezúttal az első húsz percben hátrányba került. A remek második harmadbeli teljesítményének köszönhetően viszont megfordította a találkozót a Miskolc, s a gólgazdag záró felvonásban megtartotta előnyét.

A november 14-én és 29-én rendezendő elődöntőben a DVTK a nyitrai, a Fehérvár pedig a poprádi csapattal találkozik.

Eredmények (a sorozat honlapjáról):

negyeddöntő, visszavágó:DVTK Jegesmedvék-MsHK Zilina (szlovák) 6-4 (0-1, 3-0, 3-3)

Továbbjutott: a DVTK Jegesmedvék kettős győzelemmel, 11-5-ös összesítéssel.

korábban:HK Poprad (szlovák)-UTE 5-1 (1-0, 1-0, 3-1)

Tj.: a HK Poprad kettős győzelemmel, 9-2-es összesítéssel.

kedden játszották:Fehérvár AV19-HC Nové Zámky (szlovák) 4-0 (0-0, 2-0, 2-0)

Tj.: a Fehérvár AV19, 8-5-ös összesítéssel.HK Nitra (szlovák)-MAC Budapest 4-4 (2-1, 0-0, 1-3, 1-0) - hosszabbítás után

Tj.: a HK Nitra, 7-6-os összesítéssel.

velemenyezd, 2017. október 11. szerda, 21:44
Címkék: Jégkorong Visegrád Kupa, DVTK Jegesmedvék, DVTK Jegesmedvék-MsHK Zilina, Fehérvár AV19-HC Nové Zámky, Fehérvár AV19, első mérkőzést,
Jégkorong Visegrád Kupa - A Fehérvár a második elődöntős

negyeddöntő, visszavágó:Fehérvár AV19-HC Nové Zámky (szlovák) 4-0 (0-0, 2-0, 2-0)

Továbbjutott: a Fehérvár, 8-5-ös összesítéssel

korábban:HK Nitra (szlovák)-MAC Budapest 4-4 (2-1, 0-0, 1-3, 1-0) - hosszabbítás után

Továbbjutott: a HK Nitra, 7-6-os összesítéssel

szerdán játsszák:HK Poprad (szlovák)-UTE 18.00 (4-1)DVTK Jegesmedvék-MsHK Zilina (szlovák) 19.00 (5-1)
velemenyezd, 2017. október 10. kedd, 21:04
Jégkorong Visegrád Kupa - A Nyitra az első elődöntős
A szlovákiai csapat a MAC Budapest ellen hosszabbításban harcolta ki a legjobb négy közé kerülést.

A MAC a hazai jégen egy góllal elveszített első mérkőzés után a keddi visszavágón úgy fordított 4-3-ra, hogy az utolsó hat percben szerzett három gólt. Ezután - mivel összesítésben döntetlenre álltak a felek - hosszabbítás következett, melyet gyorsan eldöntött a hazai csapat.

Eredmény (a sorozat honlapjáról):

negyeddöntő, visszavágók:HK Nitra (szlovák)-MAC Budapest 4-4 (2-1, 0-0, 1-3, 1-0) - hosszabbítás után

később: Fehérvár AV19-HC Nové Zámky (szlovák) 18.45 (az első mérkőzésen: 4-5)

velemenyezd, 2017. október 10. kedd, 20:44
Jégkorong Visegrád Kupa - Otthon került hátrányba a MAC
A MAC az utolsó előtti percben egyenlített 2-2-re, ám a vendégek 22 másodperccel a dudaszó előtt megszerezte a győzelmet.

Eredmények (a sorozat honlapja szerint):

negyeddöntő, első mérkőzések:MAC Budapest-HK Nitra 2-3 (0-0, 1-1, 1-2)

korábban:HC Nové Zámky-Fehérvár AV19 5-4 (1-1, 2-3, 2-0)MsHK Zilina-DVTK Jegesmedvék 1-5 (0-0, 1-4, 0-1)UTE-HK Poprad 1-4 (1-2, 0-2, 0-0)

A visszavágókat jövő kedden és szerdán játsszák.
velemenyezd, 2017. október 04. szerda, 21:34
Jégkorong Visegrád Kupa - Hajrágóllal kapott ki a Fehérvár

negyeddöntő, első mérkőzések:HC Nové Zámky-Fehérvár AV19 5-4 (1-1, 2-3, 2-0)

korábban:MsHK Zilina-DVTK Jegesmedvék 1-5 (0-0, 1-4, 0-1)UTE-HK Poprad 1-4 (1-2, 0-2, 0-0)

később:MAC Budapest-HK Nitra 19.00

velemenyezd, 2017. október 04. szerda, 20:42
Jégkorong Visegrád Kupa - Előnyben a Jegesmedvék, hátrányban az UTE
A magyar bajnok miskolci gárda főként remek második harmadbeli teljesítményének köszönheti a magabiztos előnyt.

Az Újpest hazai pályán került háromgólos hátrányba a HK Popraddal szemben.

negyeddöntő, első mérkőzések:MsHK Zilina-DVTK Jegesmedvék 1-5 (0-0, 1-4, 0-1)UTE-HK Poprad 1-4 (1-2, 0-2, 0-0)

később:HC Nové Zámky-Fehérvár AV19 18.30MAC Budapest-HK Nitra 19.00

velemenyezd, 2017. október 04. szerda, 20:21
Jégkorong Visegrád Kupa - Idegenben nyert, és csoportelső a DVTK
A kétmeccses negyeddöntős párharcok első felvonását (MAC-Nitra, Zilina-DVTK, UTE-Poprad, Érsekújvár-Fehérvár) október 4-én játsszák, a visszavágókat egy héttel később, ellentétes pályaválasztással rendezik.

Eredmények (a sorozat honlapja szerint):MsHK Zilina-DVTK Jegesmedvék 3-4 (1-1, 2-1, 0-2)UTE-HK Nitra 3-6 (2-1, 0-3, 1-2)

Az alapszakasz végeredménye:

Szlovákiai csoport:1. HK Nitra 8 pont, 2. HK Poprad 7, 3. Érsekújvár 6, 4. MsHK Zilina 4

Magyarországi csoport:1. DVTK Jegesmedvék 6 pont, 2. Fehérvár AV19 4, 3. UTE 1, 4. MAC Budapest
0
A nyolccsapatos Visegrád Kupa mérkőzéssorozata augusztus 15-én kezdődött és januárban ér véget.
velemenyezd, 2017. augusztus 29. kedd, 20:43
Jégkorong Visegrád Kupa - Nyert a Fehérvár
Eredmények (a sorozat honlapja szerint):HC Nové Zámky-UTE 1-0 (0-0, 0-0, 1-0)HK Nitra-DVTK Jegesmedvék 6-1 (2-0, 1-0, 3-1)MAC Budapest-HK Poprad 3-4 (2-1, 1-0 0-3)Fehérvár AV19-MsHK Zilina 5-2 (1-1, 0-0, 4-1)

A nyolccsapatos Visegrád Kupa mérkőzéssorozata augusztus 15-én kezdődött és januárban ér véget. A csoportkör kedden két találkozóval záródik, a rájátszás a negyeddöntővel október 4-én rajtol.
velemenyezd, 2017. augusztus 27. vasárnap, 21:43
2014. február 24. hétfő, 17:22