Regisztráció  Belépés
2017. december 18. hétfő | 51. hét | 352. nap | 08:13 | Auguszta
Labdarúgó NB I - Az utolsó pillanatban lőtt büntetővel verte a Videoton a Debrecent
OTP Bank Liga, 5. forduló: Videoton FC - Debreceni VSC 1-0 (0-0) ------------------------------------- Felcsút, 1929 néző, v.: Kassai

gólszerző: Lazovic (97., 11-esből)

sárga lap: Pátkai (77.), Fiola (83.), Henty (86.), illetve Kinyik (2.), Könyves N. (19.), Filip (40.), Jovanovic (74.), Tőzsér (84.), Szatmári Cs. (93.), Nagy S. (96.)

Videoton FC:

------------Kovácsik - Nego, Juhász R., Fiola, Stopira - Hadzic, Pátkai (Géresi 86.), Varga J. (Maric 60.), Suljic - Lazovic, Henty

Debreceni VSC:

--------------Nagy S. - Bényei, Kinyik, Szatmári Cs., Ferenczi J. - Tőzsér - Jovanovic (Csősz 96.), Holman (Mészáros N. 90.), Filip, Könyves N. - Tabakovic (Mengolo 77.)

A találkozó elején a vendégcsapat volt aktívabb, a visszafogottan kezdő Videoton negyedóra elteltével "érkezett meg" a meccsbe, ám helyzeteit nem váltotta gólra.

Fordulást követően is jóval többet birtokolta a labdát a hazai gárda, de sorra kihagyta ziccereit. A Debrecen leginkább a védekezéssel törődött és csak elvétve jutott el a fehérvári kapuig. A mérkőzést végül Danko Lazovic döntötte el a 97. percben értékesített tizenegyessel.

velemenyezd, 2017. augusztus 12. szombat, 22:45
Címkék: Labdarúgó NB, Bank Liga, Videoton FC, Debreceni VSC, Könyves, Szatmári Cs,
Labdarúgó NB II - Győzött az éllovas MTK
A fővárosiakat üldöző Kisvárda ugyanakkor 3-1-re kikapott hazai pályán a Győrtől, így az MTK ötpontos előnnyel zárja az évet.

Eredmények:Kisvárda-ETO FC Győr 1-3 (1-1)BFC Siófok-Mosonmagyaróvár 2-2 (1-0)Ceglédi VSE-MTK Budapest 0-1 (0-0)Vác FC-KBSC 1-0 (0-0)Szolnoki MÁV FC-Soroksár SC 1-3 (1-2)Budafoki MTE-Dorogi FC 0-0Budaörs-Nyíregyháza Spartacus 2-2 (1-1)

később:FC Csákvár-Soproni VSE 15.00Békéscsaba 1912 Előre-Szeged 2011 15.00ZTE FC-Gyirmót FC 15.00
velemenyezd, 2017. december 10. vasárnap, 15:32
Labdarúgó NB I - Korábbi eredmények
1. forduló (július 15-16.):Paksi FC-Újpest FC 2-2, Debreceni VSC-Mezőkövesd Zsóry FC 1-2, Budapest Honvéd-Swietelsky Haladás 2-0, Vasas-Diósgyőri VTK 0-2, Videoton FC-Balmaz Kamilla Gyógyfürdő 1-1, Ferencváros-Puskás Akadémia 1-1

2. forduló (július 22-23.):Újpest FC-Ferencváros 2-2, Puskás Akadémia-Videoton FC 1-3, Balmaz Kamilla Gyógyfürdő-Vasas FC 0-1, Mezőkövesd Zsóry FC-Paksi FC 3-2, Budapest Honvéd-Diósgyőri VTK 2-2, Swietelsky Haladás-Debreceni VSC 1-0

3. forduló (július 29-30.):Paksi FC-Debreceni VSC 1-1, Swietelsky Haladás-Diósgyőri VTK 0-3, Budapest Honvéd-Balmaz Kamilla Gyógyfürdő 2-2, Vasas-Puskás Akadémia 2-0, Videoton FC-Újpest FC 2-2, Ferencváros-Mezőkövesd Zsóry FC 5-0

4. forduló (augusztus 5-6.):Debreceni VSC-Ferencváros 0-0, Mezőkövesd Zsóry FC-Videoton 0-2, Újpest FC-Vasas 1-0, Paksi FC-Swietelsky Haladás 2-0, Balmaz Kamilla Gyógyfürdő-Diósgyőri VTK 4-0, Puskás Akadémia-Budapest Honvéd 0-2

5. forduló (augusztus 12.):Budapest Honvéd-Újpest FC 2-1, Vasas-Mezőkövesd
velemenyezd, 2017. december 09. szombat, 21:44
Labdarúgó NB I - A Ferencváros az élre állt a téli szünet előtt
A szombat esti találkozón két perccel a kezdés után és két perccel a vége előtt szerzett gólt az FTC, amely ezzel az élen zárja az évet.

A Vasas legutóbb a Haladás elleni pótolt mérkőzését nyerte meg október közepén, azóta hét találkozón nem tudott győzni, s ezek közül ötön vesztesen hagyta el a pályát.

OTP Bank Liga, 19. forduló:Vasas FC-Ferencváros 0-2 (0-1)---------------------------------Szusza Ferenc Stadion, 1800 néző, v.: Pintér

gólszerző: Lovrencsics B. (2.), Gorriaran (92.)

sárga lap: Szivacski (59.), illetve Spirovski (89.)

Vasas:

-------Kamenár - Benes, Burmeister, Vaskó - Szivacski (Vogyicska, 82.), Berecz, Vida, Gaál, Remili (Ferenczi, 79.) - Pavlov, Ádám

Ferencváros:

------------Dibusz - Lovrencsics G. (Pedroso, a szünetben), Otigba, Blazic, Botka - Leandro, Spirovski, Gorriaran - Paintsil, Varga (Batik, 81.) - Lovrencsics B. (Priskin, 79.)

Alig kezdődött el a mérkőzés, máris vezetést szerzett a Ferencváros: a 2. percben Lovrencsics Balázs

10 gólos:

---------Knezevic (Puskás Akadémia), Lazovic (Videoton), Novothny (Újpest)

9 gólos:

--------Scepovic (Videoton), Ugrai (DVTK)

7 gólos:

--------Eppel (Honvéd), Takács T. (DVSC)

6 gólos:

--------Arabuli (Balmazújváros), Diallo (Puskás Akadémia), Paintsil (Ferencváros), Tőzsér (DVSC)

5 gólos:

--------Bartha (Paks), Gaál (Vasas), Henty (Videoton), Koszta (Mezőkövesd), Moutari (Ferencváros), Remili (Vasas), Vela (DVTK), Williams (Haladás)

4 gólos:

--------Böde (Ferencváros), Bódi (DVSC), Burmeister (Vasas), Hadzic (Videoton), Joannidisz (DVTK), Mengolo (DVSC), Nagy D. (Újpest), Papp K. (Paks), Pátkai (Videoton), Priskin (Ferencváros), Sigér (Balmazújváros), Szabó J. (Paks), Szakály P. (Puskás Akadémia)

3 gólos:

--------Andric (Balmazújváros), Bertus (Paks), Danilo (Honvéd), Holender (Honvéd), Kiss T. (Haladás), Kulcsár
Labdarúgó NB I - Menesztették a Honvéd edzőjét
A labdarúgó OTP Bank Ligában negyedik helyezett klub honlapján megjelent rövid közlemény szerint azonnali hatállyal bontották fel a tréner szerződését, ugyanakkor már megszületett a megállapodás az új vezetőedzővel, aki a januári felkészülés kezdetén veszi át a csapatot.

"Az új vezetőedző személyét és eddigi munkáját honlapunk hétfőn fogja bemutatni" - olvasható a tájékoztatásban.

A menesztésre azután került sor, hogy a Honvéd hazai pályán 1-0-ra nyert a Paks ellen szombat délután a 19., idei utolsó fordulóban.

A címvédő Honvéd a május 28-án érkezett edzővel nyolc győzelmet aratott a bajnokságban, emellett négy döntetlenje és hét veresége van.
velemenyezd, 2017. december 09. szombat, 19:53
Labdarúgó NB I - Több mint nyolc év elteltével győzte le a Diósgyőr a Debrecent
A miskolciak több mint nyolc év után nyertek bajnoki találkozón a hajdúságiak ellen, ezt megelőzően legutóbb 2009. július 25-én örülhetett a DVTK.

OTP Bank Liga, 19. forduló:Diósgyőri VTK-Debreceni VSC 3-2 (2-1)-------------------------------------Mezőkövesd, 1655 néző, v.: Bognár

gólszerzők: Ugrai (12.), Karan (17.), Busai (76.), illetve Takács T. (36.), Tőzsér (82., 11-esből)

kiállítva: Jovanovic (45+1.), Ferenczi (96.)

sárga lap: Vela (53.), Kocsis (73.), illetve Könyves (53.), Kinyik (55.), Ferenczi (95., 96.)

Diósgyőri VTK:

--------------Antal - Nagy T., Lipták, Karan, Tamás - Kocsis, Vela, Busai (Eperjesi, 89.) - Joannidisz (Szarka, 75.), Ugrai (Tóth B., 95.), Bacsa

--------------Novota - Bényei (Sós, 87.), Szatmári, Ferenczi J., Kinyik - Bódi, Tőzsér, Jovanovic, Varga K. (Filip, a szünetben) - Könyves, Takács T. (Mengolo, 71.)

Nagy lendülettel és jól kezdett a Diósgyőr, amely bő negyedóra elteltével már két góllal vezetett. Ettől
velemenyezd, 2017. december 09. szombat, 18:12
Labdarúgó NB I - Két Puskás-gólra csak egy újpesti jutott
OTP Bank Liga, 19. forduló: Puskás Akadémia FC - Újpest FC 2-1 (2-0) ---------------------------------------- Felcsút, 1328 néző, v.: Iványi

gólszerző: Diallo (7.), Perosevic (37.), illetve Obinna (57.)

sárga lap: Knezevic (3.), Spandler (71.), Csilus Á. (74.), illetve Novothny (43.), Tischler (64.), Obinna (82.)

Puskás Akadémia:

--------------- Hegedüs L. - Csilus Á., Vanczák, Spandler, Balogh B. - Márkvárt (Zsidai 67.), Mevoungou (Bacelic-Grgic 77.), Szakály P. - U. Diallo (Szécsi 83.), Perosevic, Knezevic

Újpest:

------ Pajovic - Pauljevic (Mohl 81.), Litauszki, Pávkovics, Balázs B. - Windecker, A. Diallo, Obinna, Nagy D. (Tischler 46.) - Simon K., Novothny

Az első félidő alaphangját megadta a gyors gól, melyet a Puskás Akadémia szerzett Ulysse Diallo révén. Innentől kezdve a hazaiak a kontratámadásokra rendezkedtek be, míg az Újpest ugyan többet birtokolta a labdát, de néhány helyzeten kívül többre nem futotta erejéből. Nem úgy a felcsútiaknak,
velemenyezd, 2017. december 09. szombat, 17:44
Labdarúgó NB I - Otthon tartotta a három pontot a Honvéd
OTP Bank Liga, 19. forduló:Budapest Honvéd-Paksi FC 1-0 (0-0)----------------------------------Bozsik Stadion, 1330 néző, v.: Berke

gólszerző: Gazdag (61.)

sárga lap: Gazdag (70.), illetve Vági (31.), Simon (70.)

Honvéd:

------Gróf - Baráth, Lovric, Kamber - Holender, Laczkó (Nagy G., a szünetben) - Gazdag, Pölöskei, Banó-Szabó (Tömösvári, 92.) - Eppel, Lanzafame

Paks:

----Verpecz - Szabó, Gévay, Lenzsér, Vági - Simon, Papp, Bertus (Kecskés, 81.), Nikházi (Haraszti, 68.), Kulcsár - Szakály (Hahn, 68.)

A Honvéd mezőnyfölényével indult a találkozó, ám az első félidőben egyik csapat sem tudott helyzetet kidolgozni.

A szünet után viszont első kaput eltaláló lövésből góllá érett a hazaiak enyhe dominanciája. A találat hatására megélénkült a játék, mindkét kapu előtt adódtak lehetőségek, ám újabb gól nem született.