2018. október 19. péntek | 42. hét | 292. nap | 15:51 | Nándor
Labdarúgó NB I - A hosszabbításban mentett pontot a Vidi
A székesfehérváriak a pontmentéssel immár 24 mérkőzés óta veretlenek pályaválasztóként az NB I-ben, ahol legutóbb 2017 áprilisában a Vasasnak sikerült legyőznie vendégként a piros-kék gárdát.

OTP Bank Liga, 4. forduló:MOL Vidi FC-Debreceni VSC 1-1 (0-1)-----------------------------------Felcsút, Pancho Aréna, 1446 néző, v.: Kassai

gólszerzők: Tamás K. (91.), illetve Varga K. (13.)

sárga lap: Sós (33.), Nikolov (50.), illetve Cikos (21.), Barna (35.), Nagy S. (42.), Bódi (55.), Csősz (79.)

MOL Vidi FC:

------------Kovácsik - Nego, Vinícius, Juhász R., Tamás K. - Varga J. (Nikolov, a szünetben), Pátkai (Lazovic, 67.), Huszti - Sós (Hadzic, a szünetben), Kovács I., M. Scepovic

Debreceni VSC:

--------------Nagy S. - Cikos, Kinyik, Szatmári Cs., Barna - Haris - Bódi (Csősz, 71.), Tőzsér, Szécsi (Bereczki, 12.), Varga K. (Mészáros, 83.) - Avdijaj

Mindkét csapat lendületesen kezdte a mérkőzést, de a Vidi volt veszélyesebb, amit Scepovic lövése jelzett, ugyanis bombája a keresztlécen csattant. Nem sokkal később viszont a debreceniek kerültek előnybe, mivel Varga Kevin távoli lövése hajszálpontos volt. Talán a nagy hőség hatására is, de a játékrész második felére valamelyest visszaesett az iram, kevesebb veszélyes szituáció alakult ki, azonban mindkét kapusnak akadt dolga, bravúrt viszont csak Nagynak kellett bemutatnia.

A folytatásban többnyire a két 16-os között folyt a játék, így csak egy-egy lövés okozott némi izgalmat, de komoly védenivalója egyik kapusnak sem volt. Az idő múlásával egyre unalmasabbá vált a mérkőzés, egyre kevesebb erő maradt a játékosokban arra, hogy lendületes támadásokat vezessenek. Ennek ellenére mindkét fél előtt akadt egy-egy ziccer, azonban a lehetőségek kihasználatlanul maradtak. A hajrában már inkább csak a Vidi próbálkozott, a vendégek az eredmény tartására törekedtek, de erőfeszítésüket nem kísérte siker, mivel Tamás óriási bombagólt lőtt a ráadásban.

velemenyezd, 2018. augusztus 10. péntek, 22:28
Címkék: Labdarúgó NB, Bank Liga, Vidi FC-Debreceni VSC, Pancho Aréna, Tamás, Varga,
Labdarúgó NB I - A bajnok kiütésével dobogóra lépett az MTK
OTP Bank Liga, 10. forduló: MOL Vidi FC - MTK Budapest FC 0-3 (0-2) --------------------------------------- Felcsút, 1220 néző, v.: Kassai

gólszerzők: Gera D. (22.), Kanta J. (36.), Bognár I. (71.)

sárga lap: Fiola (26.), Hadzic (49.), Kovács I. (63.), Juhász R. (80.), Nikolov (83.), illetve Gera D. (13.), Kanta J. (67.)

Vidi:

---- Tujvel - Nego, Juhász R., Fiola, Stopira - Nikolov, Hadzic (Pátkai M. 55.), Huszti (Hodzic 55.) - Kovács I., Milanov - M. Scepovic

MTK:

---Kychak - Ikenne-King, Balogh B., Pintér Á., Selin - Vass Á. - Gera D. (Farkas II. 80.), Kanta J. (Vogyicska 81.), Bognár I., Schäfer - Torghelle (Lencse 90+1.)

A csütörtökön még a Chelsea otthonában - az Európa-liga csoportkörében - mérkőzést játszó, ott 1-0-s veresége ellenére remekül helytálló MOL Vidi igen passzívan kezdte a meccset. A fővárosiak voltak kezdeményezőbbek, Bognár István révén egy kapufáig jutottak, majd Gera Dániel jóvoltából a vezetést is megszerezték. A vendégcsapat ezt követően sem
velemenyezd, 2018. október 07. vasárnap, 20:02
Labdarúgó NB II - A Gyirmót legyőzésével a tabella élére ugrott a ZTE
A zalaegerszegi együttes a forduló előtt a harmadik helyen állt, és ahhoz, hogy két helyet előre tudjon lépni arra is szükség volt, hogy a Békéscsaba otthon nem tudta legyőzni a Kaposvárt. Utóbbi összecsapás úgy zárult döntetlennel, hogy a vendégcsapat a hosszabbításban egyenlített.

Merkantil Bank NB II, 12. forduló:Békéscsaba 1912 Előre-Kaposvári Rákóczi 1-1 (0-0)ZTE FC-Gyirmót FC Győr 1-0 (0-0)Nyíregyháza Spartacus FC-Budafoki MTE 2-0 (1-0)WKW ETO FC Győr-Duna Aszfalt Tiszakécske 1-1 (0-0)Csákvár-Balmaz Kamilla Gyógyfürdő 3-0 (1-0)BFC Siófok-Vác FC 0-0Vasas FC-Dorogi FC 1-1 (1-0)

korábban:Soroksár SC-BSS Monor 2-1 (2-1)Ceglédi VSE-Kazincbarcikai BSC 1-3 (1-1)Budaörs-Credobus Mosonmagyaróvár 3-0 (1-0)

Az élcsoport állása: 1. Zalaegerszeg 25 pont, 2. Gyirmót FC 24/8 győzelem, 3. Békéscsaba 24/7
velemenyezd, 2018. október 07. vasárnap, 19:01
Labdarúgó NB II - Megszakadt a Soroksár rossz sorozata
Egymás után negyedszer kapott ki a Mosonmagyaróvár, amely ezúttal a Budaörs vendégeként maradt alul 3-0-ra.

Merkantil Bank NB II, 12. forduló:Soroksár SC-BSS Monor 2-1 (2-1)Ceglédi VSE-Kazincbarcikai BSC 1-3 (1-1)Budaörs-Credobus Mosonmagyaróvár 3-0 (1-0)

később:Nyíregyháza Spartacus FC-Budafoki MTE 17.00Békéscsaba 1912 Előre-Kaposvári Rákóczi 17.00WKW ETO FC Győr-Duna Aszfalt Tiszakécske 17.00Csákvár-Balmaz Kamilla Gyógyfürdő 17.00BFC Siófok-Vác FC 17.00Vasas FC-Dorogi FC, Szusza Ferenc Stadion 17.00ZTE FC-Gyirmót FC Győr 17.00
velemenyezd, 2018. október 07. vasárnap, 17:01
Labdarúgó NB I - Az FTC emberhátrányban játszott döntetlent a DVSC-vel
A Ferencváros sorozatban 22. bajnoki mérkőzésén maradt veretlen, az NB I-ben pályaválasztóként immár 26 találkozó óta nem szenvedett vereséget.

OTP Bank Liga, 10. forduló:Ferencvárosi TC-Debreceni VSC 2-2 (0-1)---------------------------------------Groupama Aréna, 8911 néző, v.: Iványi

gólszerzők: Lanzafame (48., 82.), illetve Takács T. (20.), Szécsi (74.)

piros lap: Heister (32.)

sárga lap: Heister (24.), Lanzafame (50.), illetve Bódi (10.), Csősz (41.), Szécsi (69.), Nagy S. (82.), Kinyik (90.)

Ferencváros:

------------Dibusz - Lovrencsics G., Blazic, Leandro, Heister - Sigér, Spirovski (Böde, 80.) - Varga R. (Csernik, 80.), Bőle, Petrjak - Lanzafame (Finnbogason, 88.)

--------------Nagy S. - Kusnyír, Pávkovics, Kinyik, Barna - Haris, Csősz - Varga K. (Szatmári, 85.), Szécsi, Bódi (Bereczki, 61.) - Takács T. (Könyves, 65.)

Tempós iramban kezdődött a mérkőzés, amelyen a vendégcsapat kezdett el előbb veszélyesebben futballozni, így nem keltett

4 gólos:

--------Kanta (MTK), Petrjak (Ferencváros), Priskin (Haladás), Takács T. (Debrecen), Varga R. (Ferencváros)

3 gólos:

--------Drazic (Mezőkövesd), Horváth Z. (Kisvárda), Huszti (MOL Vidi FC), Knezevic (Puskás Akadémia), Lencse (MTK), Molnár G. (Puskás Akadémia, Mezőkövesd), M. Scepovic (MOL Vidi FC), Simon A. (Paks), Vajda (Mezőkövesd)

2 gólos:

--------A. Diallo (Újpest), Cseri T. (Mezőkövesd), Gaál (Haladás), Gévay (Paks), Holender (Honvéd), Ilic (Kisvárda), Juhász (MOL Vidi FC), Kecskés (Paks), Lukács D. (Honvéd), Mészáros (Haladás), Nagy D. (Újpest), Ramos (MTK), Szalai A. (Mezőkövesd), Vári (Kisvárda)

1 gólos:

--------Arabuli (Puskás Akadémia), Bacsa (Diósgyőr), Bamgboye (Haladás), Barna (Debrecen), Bertus (Paks), Bognár (MTK), Bódi (Debrecen), Böde (Ferencváros), Bőle (Ferencváros), Brkovic (Diósgyőr), Calvente (Debrecen), U. Diallo (Puskás Akadémia),
velemenyezd, 2018. október 06. szombat, 21:41
Labdarúgó NB I - Az Újpest hazai pályán először győzte le a Puskás Akadémiát
Az Újpest pályaválasztóként négy döntetlen és két vereség után először győzte le a felcsúti klubot, amely az előző idényben mindhárom bajnoki párharcukat megnyerte, és legutóbb 2015 májusában kapott ki a fővárosiaktól az NB I-ben.

OTP Bank Liga, 10. forduló:Újpest FC-Puskás Akadémia FC 2-0 (0-0)--------------------------------------Szusza Ferenc Stadion, 1800 néző, v.: Erdős

gólszerzők: Nwobodo (52.), Novothny (73.)

sárga lap: Novothny (86.), Ristevski (87.), illetve Spandler (26.), Varga J. (60.)

Újpest FC:

----------Pajovic - Balázs B., Ristevski, Bojovic, Burekovic - Sankovic, Onovo - Nwobodo, Zsótér (Lukács, 83.), Beridze (Pauljevic, 71.) - Novothny (Mohl, 93.)

Puskás Akadémia FC:

-------------------Danilovic - Osváth, Hegedűs J., Heris, Spandler, Balogh B. - Mioc, Varga J. (Urblík, 61.), Kiss T. (De Jesus, 65.), Vlasko (Bokros, 76.) - Arabuli

Az első félidőben a hazaiak irányították a mérkőzést, de helyzetet sokáig nem tudtak kialakítani. Az Újpest húsz perc
velemenyezd, 2018. október 06. szombat, 19:11
Labdarúgó NB I - Sima hazai győzelemmel folytatódott a Paks jó sorozata
A hazai csapat sorozatban hetedik bajnoki mérkőzésén maradt veretlen, ezek közül négyen mind a három pontot begyűjtötte.

OTP Bank Liga, 10. forduló:Paksi FC-Kisvárda Master Good 4-1 (3-1)---------------------------------------Paks, 800 néző, v: Radványi

gólszerzők: Hahn (15.), Remili (18.), Gévay (42., 92.), illetve Horváth Z. (30.)

sárga lap: Egerszegi (38.), illetve Gosztonyi (71.), Anderson (84.), Ene (89.)

Paksi FC:

---------Nagy G. - Kulcsár D., Gévay, Fejes, Báló - Kecskés - Haraszti (Horváth P., 89.), Bertus, Egerszegi, Remili (Bartha, 84.) - Hahn (Simon A., 77.)

Kisvárda Master Good:

---------------------Felipe - Melnik, Ene, Vári, Anderson - Lucas (Sassá, 68.), Protic - Gosztonyi (Minca, 80.), Misic, Ilic (Karaszjuk, 61.) - Horváth Z.

Aktívan kezdett a Paks, de csak negyedóra elteltével alakított ki nagy helyzeteket, akkor viszont többet is, és három percen belül két gólt szerzett. Ezután visszább húzódott a saját térfelére, átengedte a területet a
Labdarúgó NB I - Kikapott a Haladás Mezőkövesden
A hazaiak sorozatban harmadszor nyertek saját közönségük előtt, míg a vendégek egymás után harmadik alkalommal szenvedtek vereséget a bajnokságban.

Eredmény:

OTP Bank Liga, 10. forduló:Mezőkövesd Zsóry FC-Szombathelyi Haladás 2-0 (1-0)----------------------------------------------------------Mez őkövesd, 2168 néző, v: Andó-Szabógólszerzők: Molnár (7.), Koszta (92. - 11-esből)sárga lap: Cseri (15.), Pillár (45.), illetve K. Mészáros (23.), Bosnjak (56.), Kolcak (64.), Tamás (77.)

Mezőkövesd:

-------------Dombó - Farkas D., Pillár, Szalai, Vadnai - Mevongou, Szeles - Cseri (Koszta, 78.), Vajda (Hudák, 89.), Molnár (Katanec, 84.) - Drazic

Haladás:

--------Király - Habovda, Kolcak, Tamás, Bosnjak - K. Mészáros (Bamgboye, 79.), Jagodics, Rácz, Halmosi (Németh, 61.) - Priskin, Gaál (Grumic, 69.)

A kezdés után hét perccel szerzett vezető találat megnyugtatta a hazai együttest, amely az előny birtokában leginkább a védekezésre koncentrált, és átadta a kezdeményezés
velemenyezd, 2018. október 06. szombat, 19:01